×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Има ли тежка техника на Северния плаж в Бургас? Окръжна прокуратура разпореди проверка


01 Февруари 2022, Вторник, 16:34 ч.
Автор: Флагман.БГ

Проверката е възложена за изпълнение от служители на РДНСК-Бургас

Окръжна прокуратура – Бургас разпореди проверка за наличие на тежка техника на Северния плаж в гр. Бургас. Преписката е получена по компетентност от Върховна административна прокуратура (ВАП). Тя е образувана въз основа на данни от медийни публикации, в които се посочва, че тежката техника изгражда питейно заведение на плажната ивица.

Проверката е възложена за изпълнение от служители на РДНСК-Бургас, тъй като те имат законовата компетентност да контролират за изграждане на незаконни обекти.

Срокът за осъществяване на проверовъчните действия е 7 дни. Резултатите от проверката трябва да бъдат предоставени на наблюдаващия прокурор от Окръжна прокуратура – Бургас, който да предприеме последващи действия.

В изпълнение на своите правомощия ВАП сезира министърът на туризма във връзка с компетентността за контрол, налагане на санкции и преустановяване на административни нарушения по морските плажове.

 

 




В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Ййккй
02.02.2022 09:49:15
0
5
Егати скапаната държава, всичко в природата ще унищожат. Бетон на плажна ивица ? Абсолютно престъпление!
6.
Жалко
01.02.2022 19:37:33
0
6
Ей , ще заприлича ме на Варна :( тъпотия !!! Това му беше хубавото ба Бургас - небрежно плажни барове . Нека има , трябват си заведения ама що бетонни гиганти
5.
Гларус
01.02.2022 18:58:01
0
9
Басейн ще правят
Летото VIP-те от бара, шатрите и шезлонгите няма да се разкарват до морето да пикат, а директно в близкия басейн
4.
Когато
01.02.2022 18:24:58
1
12
Един ден концесията приключи , концесионера си разглоби и вдигне заведението, какво ще стане с тези бетонни елементи, заровени в пясъка ?
Концесионера ще докара пак багера и ще ги извади ли ? Окислени и ръждясали!
И кое би го накарало да направи тази работа ?
3.
Каква е разликата
01.02.2022 18:15:58
1
10
Ако изкопаеш 10 метра дължина, един метър ширина и един метър дълбочина и ги напълниш с бетон , ще се получи бетонна основа ...
Ако изкопаеш същият ров и го напълниш с бетонни "пети , после го заровиш и го трамбоваш,какво ще се получи - пак бетонна основа , но от отделни елементи , нещо като каменна основа !
Кое му е преместваемото във втория случай?
Че и за "един ден" както твърдят някои "специалисти" ?
2.
Всичко при нас е сбъркано !
01.02.2022 17:38:12
1
15
Прокуратурата започва проверка като възлага същата на РДНСК ?!
Пита се , а какви са задълженията на същата тази РДНСК ?Не трябва ли тя сама да контролира кой какво и как го строи и ако открие нарушение, чрез прокуратурата (защитника на държавните интереси) да даде нарушителя на съд ?!
Така излиза, че прокуратурата е единствения орган, който преценява дали някой трябва да бъде потърсен за някакво нарушение, и ако реши , че няма такова, толкова ...!
А ако не реши?!
Само Господ е над нея !
1.
Да имаше
01.02.2022 17:31:57
1
18
някакви последствия за иная мутра, която разрови целия плаж "Смокиня" за да прави дискотека за 2000 (??!!) души?!
И набучи в пясъка десетки такива бетонни "пети" върху които може да се построи 8 -етажен жилищен блок ?
И институциите месеци спориха дали било временно строителство или не било?!
Какво стана там, някой знае ли ?
Защо друга мутра да не повтори упражнението?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вероятно ще се търси със сексологичната и теологичната експертиза, каза той Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година   Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата  Бургазлиев убит!? Изключено – няма причина, каза негов съсед от 37 години Бургазлиев убит!? Изключено – няма причина, каза негов съсед от 37 години Не се изключва и версия за самоубийство, но кръв по стъклото на шофьора не се вижда, нито от лявото слепоочие БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища Агенцията въвежда пълен контрол върху пилешкото месо и нови правила за етикетиране на замразените храни Застреляният в центъра на Бургас е поморийският бизнесмен Христо Бургазлиев – собственик на чейндж бюро Застреляният в центъра на Бургас е поморийският бизнесмен Христо Бургазлиев – собственик на чейндж бюро Убиецът е стрелял или от упор през стъклото на Aудито му, или в непосредствена близост от отсрещния тротоар на ул. „Поп Георги“
Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Звездата от „Sinners“ получи първата си статуетка на Академията Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Британският премиер отказа искане за военни кораби в Ормузкия проток и обяви финансов пакет за домакинствата заради растящите енергийни разходи Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Изявлението му бе дадено след публикация на Тръмп, в която президентът критикува „умишлено подвеждащо заглавие“ на медии относно инцидент с пет самолета-цистерни, поразени при ирански атаки в Саудитска Арабия Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Поздравявам и тях, и треньора Иван Колев с целия щаб, както и всички в клуба, които работят неуморно за да върнат марката Черноморец, там където и е мястото, каза босът на акулите
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори