×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

В парламента: Изслушват извънредно премиера и шефове на служби заради конфликта с Русия (ВИДЕО)


В парламента: Изслушват извънредно премиера и шефове на служби заради конфликта с Русия (ВИДЕО)
Премиерът Кирил Петков, военният и външният министри се явиха заедно с шефовете на специални служби и началника на отбраната
26 Януари 2022, Сряда, 15:40 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимки: Авторът)

Част от заседанието е закрито за обществеността заради изнасяне на класифицирана информация

Парламентът започна извънредно заседание след 15,30 ч. заради конфликта Русия – Украйна и напрежението между НАТО и Руската федерация. В пленарна зала пристигнаха за изслушване министър-председателят, министърът на отбраната, министърът на външните работи и ръководителите на ДАНС, ДАР и Военното разузнаване.

Ще бъде обсъдено и евентуалното разполагане на съюзнически въоръжени сили на територията на България. Изслушването е в резултат на внесено искане от депутати от ГЕРБ.

В парламента допълнително пристигна и началникът на отбраната Емил Ефтимов. 

Част от заседанието ще бъде закрито за медиите и обществеността заради поднасяне на класифицирана информация от страна на службите. 

 

 

 


В категории: Политика


Тервел ИЛИЕВ 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 16/09/2025, Вторник 21:33 4
Флагман.БГ Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) 16/09/2025, Вторник 17:59 0
11
Коментара по темата
11.
Дарко Пупов
26.01.2022 22:57:30
1
2
Дано не стане нещо, че Пламен глухия няма да разбере, че ни атакуват, а брат му куция не може да бяга
10.
Карчев
26.01.2022 18:42:27
1
1
Абе питам се този арсенал от военнопромишления комплекс патрони бомби снаряди ракети къде се съхранява ,защото не съм чул завод за фалира. Складовете и площадките дали се напълниха.
9.
до 6
26.01.2022 17:23:07
0
6
Заплашват ги Брюксел и Давос; същите, които ги заплашват за всичко и заради които животът ни свърши преди 2 години и се мотаме като зомбита по земята. Поне да ни довършат. Но и в наръчника си за поддържане на послушна рая, Библията, са казали, че хората ще искат да умрат, но няма да могат. Това би било прекалено милостиво и човешко.
8.
мислещ
26.01.2022 17:03:56
2
9
Четейки заглавието на флЕгман, човек би си помислил, че България има конфликт с Русия !
7.
Др Иванов
26.01.2022 17:00:26
1
9
ПРОДАЖНИ КОПЕЛЕТА
6.
паткан
26.01.2022 16:51:43
2
10
Слушах ги слухаш парламентарните отрепки, но така и не казаха кой и с какво ни заплашва ?!
5.
"заради конфликта с Русия"
26.01.2022 16:32:59
3
14
И къф конфликт имате с Русия? Вие изобщо чувате ли се какво пишете :))))
4.
As
26.01.2022 16:17:18
8
16
ВЕЛИКИЯ ФИДЕЛ КАСТРО Е КАЗАЛ :
АКО ОБЪРНЕТЕ АДА С ДЪНОТО НАГОРЕ,НА НЕГО ЩЕ ПИШЕ - MADE IN USA….,АБСОЛЮТНО Е ПРАВ
3.
2 верно си пеерас
26.01.2022 16:13:34
13
6
Никой няма да хукне да се бие за друга държава. Обаче идва един момент, драги ми пеерас, когато винаги си стоял от страни, мрънкайки че не те засяга и докато се усетиш - си единствения оцелял, заобиколен от врагове.

Хорате се борят за принципа на свобода, който РаШия застрашава, месейки се в избора на Украйна да приеме стъпки към НАТО.

Това е световна кауза, и целият развит свят я подкрепя.
2.
Пеерас
26.01.2022 15:54:17
11
17
Българското русофобско общество от доста време говори за война и конфликт и напрежение и не знам си какво...Надявам се само да имат топките при една война наистина да вземат пушките и да заемат и с гордост да заемат мястото си като пушечно месо на НАТО...
1.
Тишина!
26.01.2022 15:45:54
1
5
Да ги чуйм кво ши кажат!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Враждата му с охранителя Иван не е отскоро, а днес софиянецът е пристигнал специално, за да го открие като го е посетил на работното му място и се опитал да му вземе оборота Торпедо изплува в морето край Созопол Торпедо изплува в морето край Созопол Няма яснота какъв е произходът му, военните започват обследване Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Почернената му съпруга с разтърсващ разказ Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Валентин се счита за чаровник Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Дори и опозицията да събере 121 гласа за сваляне на правителството, решението на парламента вероятно ще бъде отменено  Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са В следващите дни ще се ремонтира аварийно аутобана Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Свадата се случи пред очите на майки и деца Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Труп на делфин шокира бургазлии Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! По време на заседание на парламентарната комисия по околна среда и водите миналата седмица Султанова за пореден път повдигна въпроса за инцидента край сливенското село Чинтулово, където в края на юли горя обект, използван за складиране на автомобилни гуми
Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Хороскоп за деня –17 септември 2025, сряда 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже Андреа не е срамежлива Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид  Властите в Ерусалим обаче категорично отхвърлят доклад на Независимата международна комисия за разследване Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Бруталната агресия е излъчена на живо в социална мрежа, кадрите вече са изтрити, но едно семейство се разпадна за миг Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори