Нападнатият с бокс охранител на Кауфланд напуснал работа заради шока (СНИМКИ)
Фалтстарт на делото срещу Васил Станчев и доведения му син заради отсъствие на адвокат
Колегата ми е в добро състояние, но напусна заради заради стреса, който преживя. Това разказа пред журналисти Иван Каменов – единият от нападнатите охранители на Кауфланд в бургаския жк „Славейков“.
Екшънът се разигра около 21 ч. на 14 май 2020 г. заради забележка за маска. 52-годишният Васил Станчев и доведеният му син Иван са пребили охранителите, 20-годишното момче нанесъл удари с метален бокс в тялото на единия от охранителите.
Двамата обвинями днес седнаха на подсъдимата скамейка. Заради отсъствие на единия от адвокатите обаче не се даде ход на делото. Обвинението е за нанасяне на лека телесна повреда. Ако бъдат признати за виновни, Васил и Иван могат да получат ефективна присъда до 2 години или пробация.
Баща и син пребиха охранител на магазин в жк. "Славейков", не ги пуснал без предпазни маски
В съдебната зала бе само единият охранител – Иван Каменов. Той днес за първи път застана очи в очи с нападателите си. Сподели, че от началото на пандемията в обекта не е имало спречкване с други клиенти. Този случай обаче силно шокирал колегата му. „В момента е в добро състояние, но напусна работа заради стреса“, обясни той. Видеозаписи са заснели екшъна, като кадрите са предоставени на разследващите. Жертвите се надяват на справедливо наказание.
Вторият опит за старт на делото ще бъде направен на 28 февруари.

Петролът поевтинява, но кога ще паднат цените на горивата
Николай Димитров: Общинският център за култура и образование „Артиум“ е сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър
Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса
България с втората най-висока инфлация в ЕС, достигна 6,3% през май
Само на 19 години, с няколко месеца стаж зад волана, но с диагноза "БМВ": Хванаха шофьорка с над 10 фиша да дрифтира (ВИДЕО)
МВР ще лови джигити с дронове
След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна?
Спад на еуфорията: Цените на селските и извънградските имоти се успокоиха
Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж
DeepSeek вече е най-скъпият старпът в Китай в областта на AI
Националната следствена служба с нов директор

Пазач Иван Каменов е много Нагъл и има Отвратително поведение.
Виждал съм го как се държи отвратително и обижда клиентите на "Кауфланд" в "Славейков" без да има основание за това.
А в затвора потриват ръчички, младичко, румено, с хубаво бяло дупе, направо ще свири.