×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изправят пред съда бургазлиите, които пребиха с юмруци и бокс охранители на "Кауфланд", защото не ги пуснали без маски


Изправят пред съда бургазлиите, които пребиха с юмруци и бокс охранители на "Кауфланд", защото не ги пуснали без маски
Васил и синът му могат да отнесат до 2 години затвор или пробация за нанасяне на телесна повреда на длъжностно лице
17 Януари 2022, Понеделник, 12:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

52-годишният Васил Станчев и доведеният му син Иван са обвинени в нанасяне на леки телесни повреди

Изправят пред съда 52-годишния Васил Станчев и 20-годишния му доведен син Иван, които през май 2020 г.  пребиха охранителите на магазин "Кауфланд" в бураския жк. "Славейков", защото не ги пуснали да влязат в обекта без предпазна маска. Те са обвинени в нанасяне на леки телесни повреди спрямо длъжностните лица. Ако бъдат признати за виновни, Васил и синът му могат да отнесат до 2 години затвор или пробация.

По време на разследването е установено, че двамата пострадали гардове са следили дали желаещите да посетят търговския обект носят предпазни маски. Васил, който е криминално проявен, не изпълнил изискването и влязъл в помещението. Било му обяснено, че трябва да напусне, тъй като това е изискване на закона. Бургазлията го направил, но им се заканил.

Както Флагман.бг. още тогава писа, истинският екшън започнал малко след 21 часа на 14.05.2020 г., когато Васил отново посетил търговския обект, придружен от доведения си непълнолетен тогава син Иван, който също е обвиняем.  Двамата били с кърпи над носа и устата, и качулки на главата. Станчев се насочил към охранителя, който първоначално не го допуснал до обекта. Ударил го с юмрук в брадата. В това време Иван посегнал, удряйки към друг гард. Нанесъл му удар с метален бокс в тялото.

Баща и син пребиха охранител на магазин в жк. "Славейков", не ги пуснал без предпазни маски

Само във Флагман.бг: Ето кои бургазлии пребиха охранител на "Кауфланд", отказал да ги пусне без маска

Обвиняемите нанесли още удари на охранителите, които все пак успели да се отдалечат. Тогава Васил разпънал метална телескопична палка и отново се заканил на гардовете, след което той и синът му напуснали територията на търговския обект.

Районен съд-Бургас е насрочил заседанието си за 17.01.2022 г. от 14,00 ч.


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
42
Коментара
Емел МАХМУД До морето с кола излиза по-скъпо това лято До морето с кола излиза по-скъпо това лято 28/06/2026, Неделя 09:00 0
42
Коментара по темата
42.
до 39
19.01.2022 03:17:41
2
2
Дори и със самопризнания и безспорни доказателства, няма как едно дело да мине дори за дни. ...Например само за едно възражение дават срок един месец да бъде пуснато, а може и да се иска по някаква причина удължаване на този срок. Има си и технологично време да мине едно дело....искови молби, възражения, дупустимост, постановления, насрочване на заседание, отлагане, обжалване... Има и ред на делата, преди това дело сигурно има хиляди дела. Не става ей така както си мислите.
41.
*********
18.01.2022 09:16:31
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
40.
Bognor Regis United Kingdom
18.01.2022 08:46:18
15
4
Бате Васко стеб сме комшиите се държат да си пишат каквото искат добре си направил даже малко сте го били как ще те обижда охраната
А да попитаме защо кауфланд са нямали маски
39.
Българин
17.01.2022 18:09:03
3
42
Егати правосъдието!!! От май 2020 и до сега никаква присъда. И това ако са следователи, прокурори и съдии. Тези боклуци трябваше да са в затвора на другия ден. Ще посягат на длъжностно лице по време на работа. И не да ми лежат в затвора а на кариерата да чукат камъни. Две годи де се влачи това тъпо дело дето трябва да се реши за няколко часа. Пълно безумие.
38.
Бяса
17.01.2022 18:06:15
3
18
Ей изрод недоклатен,що не дойдеш да ми вадиш бокс в дискотеката. Ще те разфасовам.
37.
Жжж
17.01.2022 18:01:30
2
14
Този келеш от снимката ще му надуя грозната кратуна от ритници а ще му изкарам бъбреците от задника. Намерил кой да бие жалкото копеле.
36.
Съученичка
17.01.2022 17:23:31
0
30
Васко беше добро момче. Но,беше много дребен, в осми клас го мислеха за третокласник.
То при него всичко си беше дребно и от там се появи комплекса му.
35.
До 15
17.01.2022 17:18:16
1
7
Я са скрийте бе, по големи шматки от вас няма в целия град. Вас бабите ви пердашат ежедневно.
34.
Николай Петров
17.01.2022 17:14:35
1
12
Смешни са и двамата палячовци
33.
Траверс
17.01.2022 16:13:09
0
11
Много от високо гледа лупата
32.
страх
17.01.2022 15:48:10
1
20
Висок е колкото стола затова е взел бокс и палка
31.
До рол
17.01.2022 15:46:50
0
8
Защото няма наказания! Тук всеки е ОК със закони, ред и наредби, но като стигне да спазва гледа все да мине по "тънката лаксна". Ей за това! И после нещата стигат до бой и смърт. По темата с убития къде цепил дърва на терасата голямо вълнение настана. Никой не оправдава убийство, ама в един момент когато все някой те "прецаква по стара традиция" ти "пада пердето" и бие и убиваш! Иди в Кауфланд и виж за какво иде реч.
30.
xax
17.01.2022 15:20:27
2
21
слезе по чехли за кремвирши к майонеза и се вкара в баси филма
29.
До28
17.01.2022 15:14:34
0
22
Може би не е видял нападащия го Васко,ако е имало колички от магазина(Васко е толкова висок),няма как да го забележи.
28.
До 27
17.01.2022 15:07:40
19
3
На твое сведение нее дърт, а с доста спортна форма
27.
Срам
17.01.2022 15:01:05
2
40
Голямо падение ,да се доказваш на пенсионер-пазач..
26.
Катир-Юрт
17.01.2022 14:58:16
0
24
До 21:
Ти от коя исикия си ве, чoбaн? Може ли да си толкова неграмотен? Той щото Васето е страшен "ителигент", едва завърши "Димчо Дебелянов". В 8-ми клас беше 1,20 м висок и се смилиха над него и го пуснаха да завърши.
25.
*********
17.01.2022 14:54:27
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
24.
Орган от 1во Ру
17.01.2022 14:46:53
2
26
Двама корумпирани униформени полицаи от които единия шампион по културизъм, бяха спипани при акция с белязани пари. На крадци на коли и ченчаджии, и магазини им беше писнало от рекета на въпросните мутри в унуформи. Бяха уволнени и с повдигнати обвинения, като делото се гледаше в Стара Загора. Заради неявяване на едно от делата, съда ги задържа и лежаха няколко месеца в затвора в Стара Загора. В затвора бяха подложени на побой и тормоз, като им отнемаха всички лични вещи и ги унижаваха ежедневно. Единия който беше културист остана с белези по лицето. Този от статията е другия рекетьор. Толкова за този пишман полицай и мутра.
23.
рол
17.01.2022 14:43:36
0
23
Защонашата територия е толква благоприятна за развитието на такива уроди? не са един или двама много са и нямат нищо общо с цивилизацията!
22.
Наказанията са смешни
17.01.2022 14:37:34
1
20
.....ще има я нещо условно я глоба...и после пак същото...Комунизма беше тъп обаче това беше немислимо...не смееха дори да си го помислят...щото присъдата беше само началото...
21.
Много коментират и нищо не знаят
17.01.2022 14:37:18
39
2
Много сте т?пи ко коментирате след като не знаете случката .Станчев е влязал в магазина и е бръкнал в джобаси за маска а охранителя бе да го изчака му се е изверил и му се скарал да си слага маската.Това отношение ли е към клиент?Следтова са се скарали заради тона на голямата глава(охранителя) .Ниско ителигентния охранител го заплашил с думите (отиди и остави децата и се върни да те бребия) вие как ще реагирате?Че не е постъпил правилно Станчев не е.Трябвало е да се оговорят след работния ден и фа му е@е ма#ката.
20.
Ха Ха
17.01.2022 14:36:39
0
29
Къв е тоя селтак със халат от кауфланд за 15лв,шушляк
19.
*********
17.01.2022 14:31:34
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
18.
*********
17.01.2022 14:20:23
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
Георги
17.01.2022 14:13:25
2
32
В лошия САЩ щяха 5 год. да слугуват на чернокожи батки.
Тука ще се правят на болни и жертви.
16.
Bum
17.01.2022 14:11:04
1
11
Ония Кенеф Диверсо не е ли негов ?
15.
УКОРС Бургас
17.01.2022 13:47:31
13
4
Ако ни дадат на нас да охраняваме моловете,ще има ред. Ще бием всеки който ни се опълчи.
14.
Троянеца
17.01.2022 13:45:36
2
31
Този е по-тъп от мене!
13.
Жоро
17.01.2022 13:30:50
2
22
Номер 3 ,при комунизма имаше и други плюсове.Обаче се излагаш като пишеш комунизъма и Оран вместо Уран.Бай Тодор Живков и той така говореше.Комунизъмът и Социализъмът
12.
Грозна работа!
17.01.2022 13:30:21
5
24
И аз съм срещу дебилните мерки на измислената пандемия,ама да биеш хора,които не са виновни за нищо е отвратително.Ако бяха потрошили Кунчо или някое друго ТВ плашило е друга бира вече…
11.
Катир-Юрт
17.01.2022 13:25:40
0
60
Васето не беше лошо момче едно време, имаше комплекси, че е 155см висок и след като го изгониха от полицията стана пишман полу-мафиот и тогава съвсем го ухапа щуреца и нещо се чална.

И ето, отишъл да бие охраната на Кауфланд, че чак и доведения си син взел със себе си, такава обида, да не го пуснат него в магазина без маска!!!
10.
Иво
17.01.2022 13:19:44
5
20
Аде при Стари на маневелатаи кротвагт като агне на шиш перва вечер.и после нека да говорят .....??
9.
гражданин
17.01.2022 13:07:06
3
44
Тези мизерници Явно умишлено са се върнали по късно за се саморазправят с хората на реда в големия магазин Задължително уважаемия БРС да им присъди ефективни присъди .
8.
Келчо
17.01.2022 13:00:07
3
32
Ти пък кой си спасил? Менцата ли брат си ли шумкара ли. Димби ли. Тебе си ли?
Къв балък и боксова круша си и ти.
Голям спасител стана. Да ни та спасят пак Каневи и Фратеви да си 6 месеца на легло. Малко та въртяхме едно време кат бяхме първа частна милиция. Шутове и шамари на всяка крачка взимаше.
7.
Затвор
17.01.2022 12:59:03
4
55
На тези гнусни мизерници ако им прибавят предишните изцепки трябва да не излизат от затвора поне 10 години най-малко .
6.
21211
17.01.2022 12:54:58
2
63
Пребиха служители с оръжия абсолютно са си за затвор и за глоба да не говорим ,че преди това имат много други престъпления . Така че им е време да влязат в затвора !
5.
....
17.01.2022 12:49:44
2
82
Затвор и за двамата , пребиха служители по време на работното им място . Трябва да лежат в затвора и да ги глобят поне 10 000 лева . Вкарват в затвора хора които не си спазват карантината , а такива които нанасят телесни повреди и не спазват епидемичните мерки НЕ .
4.
Kela
17.01.2022 12:45:55
5
37
Tozi put nqma da te spasq
3.
Умникът
17.01.2022 12:45:07
8
81
Един от плюсовете на комунизъма е,че ей такива боклуци като този,е можело да бъдат пратени в оранова мина да копат докато не им окапе месото от кокалите и не умрат от 3-4 вида рак,тъй като този кенеф даже и за донор на органи няма да става
2.
Brain damage
17.01.2022 12:43:12
4
117
Само като му видиш приматската физиономия и ти става ясно, че трудно ще разбере какво му говориш.
За подобни човекоподобни трябва да има тежък физически труд за жълти стотинки, а не да лежат на издръжка на държавата след няколко месеца да излязат и да направят по-голяма беля. Сега с бокс и палка, следващият път може да е нож.
Да отбележим и как възпитава едно 'дете' и в последствие той как ще възпитава... :))
1.
хохохохохо
17.01.2022 12:37:37
2
69
Васил и бивш полицай от 90 години и крими герой
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Софийски бакшиш шофьор засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) Софийски бакшиш шофьор засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) 21-годишната жена не е давала съгласие за публикуване на видеото, всичко започва от паднала батерия на телефон Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Двуместната им седалка се сгромолясала на земята от 2 метра височина Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Интригата около вота се заплита Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Роман Ямполски твърди, че най-опасният ИИ няма да изглежда като злодей, а като система, която човекът вече не разбира Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде 
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори