×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг: Ето кои бургазлии пребиха охранител на "Кауфланд", отказал да ги пусне без маска


Само във Флагман.бг: Ето кои бургазлии пребиха охранител на "Кауфланд", отказал да ги пусне без маска
Васил изглежда трудно сдържа нервите си. Снощи той нападна гард на "Кауфланд" в ж.к.Славейков
15 Май 2020, Петък, 18:00 ч.
Автор: Флагман.бг

50-годишният Васил Станчев и доведеният му син Иван не са приели добре отказа, че не могат да влязат в хипермаркета без предпазна медицинска маска

50-годишният Васил Станчев, който е криминално проявен, и 18-годишният му доведен син Иван са задържаните за побоя над охранителя на магазин "Кауфланд" в бураския жк. "Славейков", научи Флагман.бг.

Васил е завършил Висшето училище по сигурност и икономика. Работи в голямо казино, показа репортерската ни проверка. Той бе закопчан, след като нападнал гарда на Кауфланд, заради това, че не искал да го пусне в хипермаркета без маска.

Както Флагман.бг писа, екшънът се разиграл снощи, около 21 часа.

Първоначално охранителят отказал достъп на Васил и Иван. Двамата си тръгнали, но изглежда толкова много са се ядосали, че малко по-късно са се върнали. С мръсна газ са спрели колата си пред входа на Кауфланд и атакували охранителя, който съвестно си е свършил работата.  

Записът от видеокамерите показва, че Васил директно се насочва към него и го удря с твърд предмет в главата. Иван му помага в изблика на ярост. И двамата са направили самопризнания, узна наш репортер.

От ръковоството на "Кауфланд" увериха, че пострадалият е в добро здравословно състояние, но днес не е бил на работа. "Не толерираме подобно поведение. За щастие охранителят е добре. Ще съдействаме на полицията", посочиха от търговската верига. 

Баща и син пребиха охранител на магазин в жк. "Славейков", не ги пуснал без предпазни маски

По случая е образувано бързо производство за престъпление по чл. 131 ал.1 от НК, което означава, че могат да отнесат до 2 години затвор или пробация за нанасяне на телесна повреда на длъжностно лице.

Васил Станчев е направил самопризнания за побоя

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
76
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
76
Коментара по темата
76.
do 47
17.01.2022 16:07:04
0
0
sinut mu e narkoman na piko da
75.
Eма
18.05.2020 15:01:14
0
2
Грудовски добитък
74.
Малоумникът
17.05.2020 13:22:29
2
9
Ако бяхме една реална държава сега а не жалко подобие на такава,и 2мата щяха да вземат по 2 години затвор да ги по3бът малко па да се успокоят
73.
ЕКСПЕРТ
16.05.2020 23:51:53
1
10
ТОВА ЛАЙНЕНЦЕ, С КЕФ ДА МУ ИЗПИЯТ ЗЪБИТЕ С ЪГЛОШЛАЙФ ДО ВЕНЕЦ,И ДА МУ ПУСКАТ ТОК ПРЕЗ АНУСА ДО КАТО ПУКНЕ.
72.
Георги
16.05.2020 22:37:44
2
9
Васко винаги е бил шматка.Красьо е по-застрелян от него.
71.
Аз
16.05.2020 20:57:48
2
15
Васко и брат му Краско двете шматки, а сега и синът на някой, трета шматка!
70.
Мария Илиева
16.05.2020 20:34:05
1
15
ИЗРОДИ НЕДОДЯЛАНИ !!! НА САПУН !!!
69.
Кънчо Путкодеров
16.05.2020 19:06:29
2
20
Типично комплексирано бургаско джудже, тръгнало с пенсионера да си избива комплексите. Пфу.
68.
Затова
16.05.2020 18:26:18
5
3
Много жени съм наебал Има винаги на кой да отмъщавам
67.
*********
16.05.2020 18:14:22
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
66.
Тито
16.05.2020 17:39:21
0
18
Този селяндур е един от многото напълнили хубавия ни град,какъв батка,това е простащина,която веднага следва да се наказва!
65.
Жоро
16.05.2020 16:25:54
2
7
Големи мъже... Защо не дават оръжие на този тип охранителни, кърс за бойно и да видим
64.
Аз
16.05.2020 16:01:00
0
11
Гавазите се самозабравиха, мислят, че ще станат министър председатели...
63.
М
16.05.2020 15:19:43
1
18
Противен чичак, голям мъж, отишал до тях да вземе оръжие нещо да не го направят смешен и се върнал
62.
Az
16.05.2020 14:12:38
0
20
Няма по голя и филмари от бургаските "батки". Направо са в сериал.
61.
Az
16.05.2020 14:12:35
1
9
Няма по голя и филмари от бургаските "батки". Направо са в сериал.
60.
браво
16.05.2020 13:29:29
7
8
аз, да попитам, кво стана с чадърите и шезлонгите по плажовете ,
БЕЗПЛАТНИ ЛИ ЩЕ СА
59.
kiss
16.05.2020 11:59:17
1
25
Този Васил знаете ли , че е висок 1.60м.,
иначе бияч :)))))))))))
58.
*********
16.05.2020 11:54:28
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
57.
подпис
16.05.2020 11:36:52
15
9
охраната там е пълна скръб,мислят се за голямата работа но са пълни смешници начело с шефа им иван
56.
Пламен
16.05.2020 10:55:28
1
28
И Кметът отправя покана към туристите - Бургас било сигурно място?! То за две седмици такъв Кабул стана този град... Ако така върви, очаквам до две седмици всички да са с тояги под якетата.
55.
възмутен
16.05.2020 09:56:31
0
40
Сега им залепете по една маска на мусурите и ги накарайте цяло лято да изкарат с тях за назидание.
54.
Ма тъй ще е
16.05.2020 09:13:39
13
37
Докато за 'охранители' се наемат само пенсии, не само ще ги бият, ми и други неща ще им правят. Я да беше някое младо и здраво момче. Щеше да ги разнася като прани гащи из паркинга.
53.
Ген.Мутафчйиски
16.05.2020 09:03:56
4
56
Нареждам тия двамата гамени да бъдат бити и ебани от негри публично на паркинга на кауфланд
52.
Щом е русофилистик
16.05.2020 08:50:22
10
27
И бивш милиционер всичко е ясно.
Само полуидиоти и неграмотници живеещи в нереалност са така наречените "аналрусофили", защото русофил е нещо различно.
51.
Реабилитиран
16.05.2020 08:20:48
2
59
Вижте каква изпъкнатина има на челото. Това е признак за неандерталски гени. IQ-то му е колкото стайна температура
50.
Сирена
16.05.2020 08:05:58
8
22
Типичен продажен българин,нищо общо със славяните и техните традиции.днес съм син, утре зелен,после червен.
49.
Сирена
16.05.2020 08:05:53
6
17
Типичен продажен българин,нищо общо със славяните и техните традиции.днес съм син, утре зелен,после червен.
48.
Голю
16.05.2020 07:58:28
2
35
Да се радва че,дядото не е викнал патрула на 161...тогава щеше да е смях
47.
Б45
16.05.2020 07:58:16
3
53
Този не е ли Васко педераса.
Синът му не е ли наркоман?
46.
Smith
16.05.2020 07:30:29
11
67
Отворих му фейсбука, както и предполагах - типичен селяндур. Уж голям патриот, празнува 3 март. Православен при това, половината му стена е в икони, татуиран е също православно. И както всички селяндури е фен на Русия - пльоснал е гордо визуализация на "новата Лада" за 7500 евро, ама пък кара мерцедес. Ходи да бие възрастни хора по магазините... И е футболен фен. Въобще - напълно събирателна картинка за селяндуролъжипотриот-православен русофил. Все едно от калъп ги вадят тези орки.
45.
Мвр
16.05.2020 07:09:51
2
73
Васко джуджето , изгонен от милицията за кражба на якета от разбит магазин на който са ги пратили на сигнал по време на дежурство . Цял живот е бил слуга и подлога . Шофьор на Бенчев който дори осигуровки не му е мнасял . Пишман охранител ,голям неудачник . Жалък човек .
44.
barakuda
16.05.2020 04:35:52
1
49
ретро 'гангстер' гледа лошо с поведение не надминало ТВУ-то,сган..
43.
Плайбоя
16.05.2020 02:24:32
7
48
Тоя навремето докато се правеше на гангстер му ебах жената докатп го нямаше, може и сина му да е мой сон защото после забременя
42.
Стоян Колев -Транспортера
16.05.2020 02:18:31
4
7
Моооляяя ей сега ще му направя един Генг Бенг, Жена у.ри в кр.в, Куче ще те изнасилв.м с кирка в ръката
41.
Смях
16.05.2020 00:58:44
0
29
Дайте видео от камерите да видим женския бой...xaxa
40.
Баьо
16.05.2020 00:05:41
9
29
Ганьо балкански, с гащи американски, заслужава в страната да плъзне вируса с по-страшно темпо от Италия и Испания взети заедно.
Барем ни дойде акъла в "безсмъртните" глави...
39.
Y
15.05.2020 23:24:42
0
39
Спрял с мръсна газ хахахах
Как се спира с мръсна газ ве майстори
38.
Daf
15.05.2020 22:34:30
0
49
Гладна бургаска мишка
37.
До коментиращите
15.05.2020 22:21:59
0
78
Моля не пишете колко е тъп ,личи му по тъпата мутра
36.
Васко циганин тъп
15.05.2020 22:17:12
1
26
Защо изоставаш от света с 50 години
35.
ИцоХазарта
15.05.2020 22:15:14
2
64
За Васко се разправяше, че са го изнасилили като малък, после се разбра че изобщо не са го изнасилвали, оказа се че се е давал доброволно.
34.
Империята отвръща на удара!
15.05.2020 22:10:50
2
46
Много грозен тоз ве ще се изхрача на фейса му да стане по красив! Айде сега някой робин худ него да го намлати! Баси помияра.
33.
Славейков
15.05.2020 22:06:01
0
14
До 28:

Къде ти беше съученик? В Дебелянов ли?
32.
Да да
15.05.2020 21:43:25
5
30
От къде го изкопаха този, на човек не прилича, ама снимки, пъчете, така ще е, няма оправяне на тази държава, то сега се почва, с тази карантина хората изперкаха и повече ще психясват.
31.
Чобан
15.05.2020 21:10:46
4
59
Само в Бургас има такива кроманьонци
30.
Ime
15.05.2020 21:01:11
1
20
Tozi ako e pach golqma izlagaciq. Trqbvamu kolelo s 2 kasetki.
29.
Do 16
15.05.2020 20:41:45
4
23
Ot Pomorie e pone taka kazva6e kara6e edno 4erveno ford4e 4ujdencite go bazikaha palna 6matka
28.
аз
15.05.2020 20:41:34
8
39
Съученик ми беше Васето. Много готино момче беше. След казармата и в зората на демокрацията изгубихме връзка. Помня го като готин пич с чувство за хумор. Работеше за Бенчо, знам че е бил преди това полицай, но демокрацията така ни завъртя, че се променихме барабар с приоритетите си.
27.
Alito brat mo
15.05.2020 20:33:40
0
50
Поредният случай, а е толкова лесно, само за физиономия 10години и точка.
26.
Сач
15.05.2020 20:22:43
3
73
На градешки циганин ми прилича
25.
Haha
15.05.2020 20:11:51
42
12
Ами смятай пъдарина на магазина какъв е бил щом тоз го е набил.Тоз маймун с ламар ше го съборя а сина му ако дойде Роки 5..Само боя ги оправя.Пъдаря работи за 700 лева и го бият.Е това нее нормално.Той като са само двама що не се бие егати охраната
24.
Haha
15.05.2020 20:11:44
43
15
Ами смятай пъдарина на магазина какъв е бил щом тоз го е набил.Тоз маймун с ламар ше го съборя а сина му ако дойде Роки 5..Само боя ги оправя.Пъдаря работи за 700 лева и го бият.Е това нее нормално.Той като са само двама що не се бие егати охраната
23.
Маринов
15.05.2020 20:08:50
2
86
Шибаняци. И на мен не ми се слага маска в магазин ама слагам, не пребивам охраната.
22.
Ха Ха
15.05.2020 19:56:09
1
84
Селтак! Хванал на мъж да се прави убитак!
21.
Аматьор
15.05.2020 19:33:08
4
108
Този е Славейковско шиле.Някога живееше в 61-ви бл. и има по-малък брат.И двамата са кинта и 50 и още преди години се имаха за бабаити. Беше полицай преди години.Трепането му е малко...
20.
Йоан
15.05.2020 19:31:03
2
84
Тъп и ограничен!
И първосигнален, първо действа, после мисли.
19.
Бургаския
15.05.2020 19:29:37
1
102
Преди много години тоя беше барета с един Антон от Изгрев. ..ха ха ха Хванали ги с откраднати Якета и ги изхвърлига от Мвр като бити чикии. ..и от тогава почна да лъже че бил от ГДБОП ...Палячо
18.
Ганьо
15.05.2020 19:29:34
2
88
Стабилна глоба, няколко месеца затвор + обществено полезен труд... да си знаят после!
17.
Петър
15.05.2020 19:28:40
1
92
Голям боклук е този и сина му.
16.
Знаещ до 9
15.05.2020 19:21:00
4
57
Е баш такива цървули в Поморие нямаме.Не е наш.
15.
Митко
15.05.2020 19:19:31
4
61
Тоз лилипут Васко Хаяско,баси смешника.
14.
Митко
15.05.2020 19:19:26
3
47
Тоз лилипут Васко Хаяско,баси смешника.
13.
Дизайнера
15.05.2020 19:18:53
2
76
Тоя пръдльо има да ми дава 170 лева от 2008 година и се крие като мишка...
12.
Георги
15.05.2020 19:17:08
3
92
Глей му мутрата: пълен гьон и ръб.
11.
Познат
15.05.2020 19:13:52
1
77
Този преди 15 години беше шофьор на Бенчев и се хвалеше че преди работел за ГДБОП-бил качулка демек и за срещите им с Маджо!!!Но сега covida го найгра.Мерси.
10.
Бс
15.05.2020 18:49:24
2
122
Оставете човека!!! Да не мислите, че му е лесно да е тъп и ограничен?
9.
Bursuka
15.05.2020 18:48:11
1
66
Toq liliput e 1,5 visok ba4ka6e v Slan4aka no6tna ohrana paze6e babite germanki da ne se kapqt v baseina .Ot POMORIE E palen 6matarok
8.
Щ
15.05.2020 18:36:07
2
108
Освен че трябва да бъдат солено глобени, трябва и да им се наложи доживотна дабрана за посещение във въпросния магазин. Следващия път на мястото на охраната може да е продавачка или клиент. Така биха постъпили в държавата откъдето идва Кауфланд.
7.
Къф е тоя
15.05.2020 18:29:15
4
77
шушляк
6.
Бреейй ТУЙ Васко пиде...ско
15.05.2020 18:28:35
3
134
Беше шофьор на Бенчо . Рядко тъпо пишлеме.
5.
Ситком
15.05.2020 18:28:15
4
85
Рома е за пиене циганина за биене!!!
4.
ОО
15.05.2020 18:28:06
2
86
Еми л.а.й.н.о! Ама и за затвора не са такива. Само тежест за обществото...
3.
Гого
15.05.2020 18:26:14
2
108
Дебили ! Да чукат камъни !
2.
бургазлия
15.05.2020 18:20:30
1
109
Добър пример на бащата за сина как се "спазват правила", Браво!
1.
Боян Магесника
15.05.2020 18:02:13
2
115
Тези индуси за какви се мислят?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Чужденците в Слънчев бряг се оциклиха от цените: Забравиха за ресторантите, минаха на дюнери по 8 евро Чужденците в Слънчев бряг се оциклиха от цените: Забравиха за ресторантите, минаха на дюнери по 8 евро Шокиращото поскъпване по родното Черноморие принуди летовниците да ядат евтина пица на крак Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори