Стана ясно кой е крадецът на "Пежо"-то от Айтос, звезда от местния ъндърграунд
Алекс К. ще лежи в затвора, защото освен, че е откраднал кола е шофирал пиян и без книжка
Много пиян айтозлия открадна колата на свой съгражданин на 2 януари, но за негово нещастие само след няколко часа бе заловен и сега ще бъде съден по два члена - за кражба на автомобил и шофиране в нетрезво състояние, което му гарантира сигурно влизане в затвора. Тази сутрин ви съобщихме за кражбата.
Криминално проявен айтозлия се напи до козирката и открадна Пежо
Флагман.бг узна кой е крадецът на автомобила в Айтос. Това е 26-годишният Алекс К., който е стар познайник на органите на реда. Той имал богато климинално досие. Откраднал е Пежото на свой съгражданин от ул."Арда", след като здраво се напил. Никога преди това той не е имал книжка.
Полицаите от РУ Айтос са го заловили почти светкавично - до зеленчуковата борса в посока с.Карагеоргиево. С Алекс в автомобила е бил друг криминален елемент - 25-годишният Деян И., също задържан многократно и осъждан.
И двамата вече са предадени на прокуратурата.
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче

Струва ми се, че ще го съдят по повече от два члена :-)
1. е последвала повреда на превозното средство или то е изоставено без надзор, или
2. деянието е извършено в пияно състояние или повече от два пъти, или повторно...
Май няма да го съдят за две престъпления. Питайте бе другари, ще ви кажем :-)
Чи го курдисали и у униформа...да го праят на кипазе пред хората!!
Браво!....кой го измисли туй напрау низнам!!