Стана ясно кой е крадецът на "Пежо"-то от Айтос, звезда от местния ъндърграунд
Алекс К. ще лежи в затвора, защото освен, че е откраднал кола е шофирал пиян и без книжка
Много пиян айтозлия открадна колата на свой съгражданин на 2 януари, но за негово нещастие само след няколко часа бе заловен и сега ще бъде съден по два члена - за кражба на автомобил и шофиране в нетрезво състояние, което му гарантира сигурно влизане в затвора. Тази сутрин ви съобщихме за кражбата.
Криминално проявен айтозлия се напи до козирката и открадна Пежо
Флагман.бг узна кой е крадецът на автомобила в Айтос. Това е 26-годишният Алекс К., който е стар познайник на органите на реда. Той имал богато климинално досие. Откраднал е Пежото на свой съгражданин от ул."Арда", след като здраво се напил. Никога преди това той не е имал книжка.
Полицаите от РУ Айтос са го заловили почти светкавично - до зеленчуковата борса в посока с.Карагеоргиево. С Алекс в автомобила е бил друг криминален елемент - 25-годишният Деян И., също задържан многократно и осъждан.
И двамата вече са предадени на прокуратурата.
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев

Струва ми се, че ще го съдят по повече от два члена :-)
1. е последвала повреда на превозното средство или то е изоставено без надзор, или
2. деянието е извършено в пияно състояние или повече от два пъти, или повторно...
Май няма да го съдят за две престъпления. Питайте бе другари, ще ви кажем :-)
Чи го курдисали и у униформа...да го праят на кипазе пред хората!!
Браво!....кой го измисли туй напрау низнам!!