Стана ясно кой е крадецът на "Пежо"-то от Айтос, звезда от местния ъндърграунд
Алекс К. ще лежи в затвора, защото освен, че е откраднал кола е шофирал пиян и без книжка
Много пиян айтозлия открадна колата на свой съгражданин на 2 януари, но за негово нещастие само след няколко часа бе заловен и сега ще бъде съден по два члена - за кражба на автомобил и шофиране в нетрезво състояние, което му гарантира сигурно влизане в затвора. Тази сутрин ви съобщихме за кражбата.
Криминално проявен айтозлия се напи до козирката и открадна Пежо
Флагман.бг узна кой е крадецът на автомобила в Айтос. Това е 26-годишният Алекс К., който е стар познайник на органите на реда. Той имал богато климинално досие. Откраднал е Пежото на свой съгражданин от ул."Арда", след като здраво се напил. Никога преди това той не е имал книжка.
Полицаите от РУ Айтос са го заловили почти светкавично - до зеленчуковата борса в посока с.Карагеоргиево. С Алекс в автомобила е бил друг криминален елемент - 25-годишният Деян И., също задържан многократно и осъждан.
И двамата вече са предадени на прокуратурата.
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"

Струва ми се, че ще го съдят по повече от два члена :-)
1. е последвала повреда на превозното средство или то е изоставено без надзор, или
2. деянието е извършено в пияно състояние или повече от два пъти, или повторно...
Май няма да го съдят за две престъпления. Питайте бе другари, ще ви кажем :-)
Чи го курдисали и у униформа...да го праят на кипазе пред хората!!
Браво!....кой го измисли туй напрау низнам!!