Стана ясно кой е крадецът на "Пежо"-то от Айтос, звезда от местния ъндърграунд
Алекс К. ще лежи в затвора, защото освен, че е откраднал кола е шофирал пиян и без книжка
Много пиян айтозлия открадна колата на свой съгражданин на 2 януари, но за негово нещастие само след няколко часа бе заловен и сега ще бъде съден по два члена - за кражба на автомобил и шофиране в нетрезво състояние, което му гарантира сигурно влизане в затвора. Тази сутрин ви съобщихме за кражбата.
Криминално проявен айтозлия се напи до козирката и открадна Пежо
Флагман.бг узна кой е крадецът на автомобила в Айтос. Това е 26-годишният Алекс К., който е стар познайник на органите на реда. Той имал богато климинално досие. Откраднал е Пежото на свой съгражданин от ул."Арда", след като здраво се напил. Никога преди това той не е имал книжка.
Полицаите от РУ Айтос са го заловили почти светкавично - до зеленчуковата борса в посока с.Карагеоргиево. С Алекс в автомобила е бил друг криминален елемент - 25-годишният Деян И., също задържан многократно и осъждан.
И двамата вече са предадени на прокуратурата.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Струва ми се, че ще го съдят по повече от два члена :-)
1. е последвала повреда на превозното средство или то е изоставено без надзор, или
2. деянието е извършено в пияно състояние или повече от два пъти, или повторно...
Май няма да го съдят за две престъпления. Питайте бе другари, ще ви кажем :-)
Чи го курдисали и у униформа...да го праят на кипазе пред хората!!
Браво!....кой го измисли туй напрау низнам!!