Криминално проявен айтозлия се напи до козирката и открадна Пежо
25-годишният мъж бе спипан на пътя за село Карагеоргиево
Криминално проявен и много пиян айтозлия е откраднал лек автомобил "Пежо" 306 от ул."Арда" и се опитал да стигне до село Карагеоргиево. За случая се съобщава в днешната полицейска хроника.
На 2 януари, около 3 часа след полунощ, 57-годишен мъж от Айтос е сигнализирал, че колата му е открадната. Той е улеснил максимално крадците. Признал, че се разсеял и забравил ключа на таблото.
Служители на РУ Айтос незабавно са започнали издирването на пежото.
Локализирали са го в посока складовете за плод и зеленчук към село Карагеоргиево, след оето незабавно са го спрели. Зад волана бил 26-годишен криминално проявен мъж от града, който никога не е имал книжка. Дрегерът отчел, че се е качил зад волана с 1,99 промила алкохол.
Негов спътник бил друг стар познайник на органите на реда - 25-годишен криминоген от Айтос. И двамата са задържани за 24 часа.
Купувайте винетки само от тези сайтове
След дни на АМ "Тракия" ще е ад!
Ким Кардашиян и Люис Хамилтън потвърдиха връзката си с видео от Токио
Волтова дъга изгори български затворник, освободен от Гърция преди часове
По повод Седмицата на гората ще бъдат раздадени над 250 фиданки в Бургас
Най-големите дарения отиват при Пеевски, според Сметната палата
Каква е глобата, ако не гласувам?
На вота: Следят на всеки 10 минути дали СИК излъчват на живо преброяването
Волтова дъга удари почерпен мъж на ГКПП "Кулата"
Дете е в кома след тежката катастрофа край Добрич
Извънредно! Стрелба до израелското консулство в Истанбул, има убити и ранени полицаи (СНИМКИ)
Ученик намушка смъртоносно с нож учителката си в Русия

Около 80% са от контингента