×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

НДСВ залага на Ненчо Драгнев за кмет на Бургас


НДСВ залага на Ненчо Драгнев за кмет на Бургас
Ненчо Драгнев е един малкото, които останаха верни на НДСВ, сега партията залага на него за кмет на Бургас
19 Май 2011, Четвъртък, 09:54 ч.
Автор: Боряна ГЕОРГИЕВА

Съседът на Гребенаров Здравко Манолакиев влиза в предизборната битка в Созопол

Местната структура на НДСВ залага на адвоката Ненчо Драгнев на изборите тази есен. Той ще бъде кандидат за кмет на бургаските царисти. Драгнев е един от малкото активисти на партията, които й останаха верни, въпреки погрома, който преживяха жълтите на парламентарните избори преди две години, след което животът в местната им централа почти замря.

От бургаското НДСВ упорито държат да имат тук претендент от своите редици, след като на два поредни избора се опариха с неизбираеми кандидатури, които им бяха наложени от централата в София и тотално стопиха ентусиазма дори в най-дейните активисти на партията. На местните избори през 2007 година НДСВ заложи на бизнесдамата Мария Инджова, която беше от гражданската квота и изненадващо дори за самите царисти стана лицето им на вота. На парламентарните избори през 2009 година пък за водач на жълтата листа с кандидат – депутати беше поставен Трифон Грудев – софиянец, който беше от квотата на коалиционните партньори от Зелената партия.

В момента една от възловите фигури в НДСВ - Илчо Дуганов, който допреди година беше секретар на партията на национално равнище пък се е оттеглил от публичния живот на организацията. „Ще работя за НДСВ, но няма да излизам в предни редици”, каза Дуганов, който се е заел основно с частния си бизнес в Бургас.

НДСВ ще има свои самостоятелни кандидатури още в две морски общини – Созопол и Поморие. В Созопол за мястото на настоящия кмет ще се състезава местния лидер на жълтите Здравко Манолакиев, който нашумя с делата, които води дълги години срещу настоящия областен управител Константин Гребенаров, който също се готви за кмет на общината. Манолакиев е негов съсед и повече от 10 години със сегашния губернатор са с спор кой има незаконна пристройка, етаж и навес.

В Поморие пък НДСВ най-вероятно ще разчита на жена. Все още не се знае дали бившия зам. областен управител от времето на тройната коалиция Стефан Кенов, който е и областен лидер на партията, ще се яви самостоятелно на изборите в Карнобат, където се очаква ожесточена битка между настоящия кмет от БСП Георги Димитров и депутата от ГЕРБ Вяра Петрова. 


Христина Христова разговаря със Стефан Кенов в залата на хотел „Бургас”, в петък той ще е привикан на изслушване в София за намеренията му за местните избори



Снощи в Бургас пристигна лидерът на НДСВ Христина Христова, която обяви пред журналисти, че общинските организации имат свобода да решават кои ще са кандидатите им за кметове и в какви коалиции ще влизат. Областните председатели са привиквани в София да кажат какви са намеренията им за вота. В петък предстои да бъде прослушан и Кенов. Христова беше в морския град като част от обиколката й из страната, в която обсъждат икономическата обстановка. Предложенията, които ще бъдат дадени по време на дискусиите ще залегнат в предизборната платформа на партията. „Така ние ще подпомогнем своите кандидати за кметове”, каза Христова.




3
Коментара
3
Коментара по темата
3.
Стефан Кенов за кмет на Карнобат
17.08.2011 15:47:59
0
1
Подкрепете Стефан Кенов за кмет на Карнобат. Присъединете се към фейсбук група: http://www.facebook.com/groups/255070474517473/
2.
123
27.05.2011 22:10:12
1
1
всеки път НДСВ представят все по-големи боклуци и крадци за кметове и общински съветници, то затова Царя не прокопса в тая държава.Тоя им кандидат май има нужда от имунитет или просто иска да се види на плакат.Закъса му бизнеса с имоти сега търси политиката за далавера, честито НДСВ.
1.
ндсевар
20.05.2011 11:34:34
3
5
Ама тоя и жена му не са ли ги прибрали на топло заради заменките и кражбите на земи.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Неочаквана идея може да промени плановете и да даде мощен тласък към ново начало Вариант 1 бе изтеглен за НВО по БЕЛ: Близо 55 000 седмокласници пишат в този момент (ВИДЕО) Вариант 1 бе изтеглен за НВО по БЕЛ: Близо 55 000 седмокласници пишат в този момент (ВИДЕО) Националното външно оценяване е от ключово значение за кандидатстването на учениците след 7. клас в профилираните и професионалните гимназии Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Към момента състоянието ѝ е стабилно Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Този проект отваря нови хоризонти пред града Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Спирането на парите на тези, които съществуват само заради собствения си бизнесплан, е спешна политика, а не разказа, че някой взимал голяма заплата, за да може в кръчмата да го псуват, каза той Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Той упрекна бившият премиер Кирил Петков, че е предал националните ни интереси като е обяснявал в Скопие, че въпреки рамковата позиция, да ги пусне в ЕС Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Какво мислят участниците в "София Прайд" - за възможността да имат деца и "тежко скучните" от Парада на семейството Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Докато местните миряни се готвят за протест в неделната сутрин, Сливенската епархия обяви, че няма да се огъне пред никакъв обществен натиск „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Заради инцидента дясната лента за движение е блокирана
Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Специфичният шум от леките превозни средства затруднява работата на системите за противовъздушна отбрана в Крим Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Проучване на социологическата агенция отчита сериозно влошаване на жизнения стандарт и затруднения при покриването на транспортните и жилищните разходи Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Докладчикът Томас Вайс поиска поправката, поощряваща работата на историческата комисия, да отпадне от доклада за напредъка на Скопие за членство в ЕС Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Пациентът заведе иск за сериозна лекарска небрежност след 42 излишни медицински процедури B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня Жена праща мъжа си до магазина:
- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло.
Мъжът се връща с половин литър водка:
- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.
Виц на деня Виц на деня Жена при доктора:
- Струва ми се, че мъжът ми има някакво психическо заболяване. Понякога с часове го моля да ми купи дрехи или кола, а той нищо не чува.
- Това не е болест. Това е талант!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори