×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пеевски внесе в НС предложение за закриване на Антикорупционната комисия
  • Пристигнаха двата самолета за борба с пожарите от Швеция
  • Държавата отпуска 900 хиляди лв. помощи за пострадалите при пожарите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

58 починали от COVID-19, 40 са новите заразени в Бургас


58 починали от COVID-19, 40 са новите заразени в Бургас
Над 14 000 теста за COVID-19 са направени през последното денонощие. 728 са новите заразени с коронавирус
29 Ноември 2021, Понеделник, 06:40 ч.
Автор: Флагман.Бг

Голям е броят на хората с усложнения от коронавирус

728 са новите заразени с COVID-19 в страната. Направени са над 14 000 теста през последното денонощие. 5,1% са положителните проби, съобщава БНТ.

Още 201 души са постъпили в болница с коронавирус и на лечение са вече 6707 пациенти. Голям е броят на хората с усложнения - 756 се нуждаят от интензивни грижи. Излекувани са 520 души. 58 души са починали, като 93% са били без имунизация.

Най-много са регистрираните с вируса в София – 252 и в областите Варна – 64, Стара Загора – 47, Бургас – 40.

Нови 4642 дози от ваксините са поставени и броят на изцяло ваксинираните става над 1 755 000 души. Това е около 29% от населението на страната.

11 области у нас остават в тъмночервената зона с 500 заразени на 100 000. Най-много са във Враца с над 700.


В категории: COVID-19


18
Коментара по темата
18.
До 17
29.11.2021 13:58:42
0
6
Има огромно значение, защото причината не е доказан ковид, никой не прави аутопсия! Вероятно повечето умират от страха насаждан ежедневно от медии, от страх също се умира, лекар твърди, че хора с положителен тест питали кога ще умрът, такъв голям стрес им е насаден. Има доста случаи от ваксините умират, но никой в българия не ти го споменава.
17.
Прост народ
29.11.2021 13:11:07
5
2
Какво значение има от какво са умряли. Истината е че 20 процента се е вдигнала смъртноста в страната. Дали е от ковид или в следствие на ковид, какво значение има
16.
Чета и не вярвам на очете си
29.11.2021 13:08:23
1
1
Щом над 60 е нормално да мрат хората, тези които го казват това, да им измрат близките хора над тази възраст и да продължават напред.
15.
Стига вече
29.11.2021 10:55:20
0
4
Не може да пишете, че са умряли ОТ Ковид, а е коректно да се напише, че са били с Ковид. Много от тях са с множество заболявания, някое от които може да е конкретната причина!!! Другото невярно е твърдението "без имунизация" защото при ковид ваксините няма такава!!! Ваксиниран от Ковид не е равнозначно на имунизиран. То затова ваксинираните също боледуват.
14.
до 7
29.11.2021 10:05:30
0
5
Те малцинствата сред младите отдавна са над 70%! От 2007 г над 50% от новородените са с различен от българския майчин език, това не го ли знаеш?
13.
До 12 от 3
29.11.2021 10:00:10
0
4
Дадох ти палец надолу, защото не си разбрал, не полицаи, а медицинския персонал притиска блония да си признаел.
12.
Пиночет
29.11.2021 09:22:47
5
5
ДО 3: Напълно Ви вярвам и подкрепям за информацията. Само едно не разбирам: Защо полицията действа по този на4ин? Те принадлежат ли на този Народ или служат на дявола??? Те майки , бащи , ДЕЦА и съпруги Нямат ли??? Има нещо Сбъркано?!
11.
Внимание!
29.11.2021 09:21:48
5
9
Утре е любимият ден на ковидидиотите,кунчовците и мисрките от трите телевизии-ВТОРНИК!
10.
До ковид професорите
29.11.2021 09:20:49
7
10
Вирус има! Аз съм от "младите" , които са в статистиката на новите случаи. На домашно лечение съм, без лекарска помощ, защото такава просто не ми бе предоставена. Получих едно единствено обаждане от РЗИ да си стоя вкъщи! НЕ съм за задължителната ваксинация, но всички плоскоземци които пишат ,че това е просто грип не са добре с главата. Не ви го пожелавам. Пазете се поне докато не измислят някакво лечение, защото най-лошото е да се чувстваш безпомощен и да не знаеш как да се излекуваш! Със здраве!
9.
!
29.11.2021 09:17:42
6
9
Структурата на населението е такава,че на хората им идва времето към 70г и просто умират. Навсякъде в Европа е така
8.
Do 7
29.11.2021 09:15:20
2
8
Населението намаля защото раждаемостта е ниска! А защо е ниска защото жените не искат повече от едно дете а някой и дете не искат. Гонят ми кариера до 40 години и после се сеща но късно е либе за китка. Времето и е минало! То пък една кариера в България ама айде.
7.
Стига с тия млади, стари
29.11.2021 09:05:24
11
5
Какво значение има възрастта. Трябва да се пазят старите, а това става чрез общо ваксиниране. Не ви ли е ясно, че ако продължават да измират стари хора със същите темпове след десетина години така наречените млади ще са 50% българи и 50% от малцинствата. Да не говорим, че процентът може да е ив полза на малцинствата.
6.
Чакаме със затаен дъх
29.11.2021 09:02:32
3
6
появата на двойника на Дявол Кунченичарски! Дали ще са го докарали...?
5.
До 4
29.11.2021 08:04:25
9
13
За "млад" можем д определим човек който не е навършил 30-33години, а сред починалите хората под 33г са единици и обикновенно са болни от друго, което ги убива а не простудата наречена ковид.
4.
До 2
29.11.2021 07:52:45
8
1
А младите???
3.
...
29.11.2021 07:37:09
9
17
Чух от болен ваксиниран, че в болницата бил притискан повече от полицейско дознание да признаел че сертификатът му бил фалшиф, което разбира се не е вярно, но докато си болен и си зле да те тормозят като на полицейски разпит, да признаеш невяно нещо, никак не е приятно.
2.
....
29.11.2021 07:23:47
4
10
Пишете средната възраст на починалите. Всички знаем че умират над 65 г
1.
1
29.11.2021 07:17:38
7
11
Пишете колко процента от изликуваните са без имунизация
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жандармерия пази къщите на евакуираните от Плоски, хората говорят за чудо след пожара Жандармерия пази къщите на евакуираните от Плоски, хората говорят за чудо след пожара Над 300 души са били принудени да напуснат домовете си и още не могат да се върнат в селото Латински, биология и олимпийски амбиции – новата гимназия в Бургас, за която си струва да знаеш Латински, биология и олимпийски амбиции – новата гимназия в Бургас, за която си струва да знаеш Новата частна езикова гимназия „Едмънд Бърк“ в Бургас приема само 26 ученици за новата учебна година Легендата DJ Mascota идва в Бургас! DockTales се готви за гореща вечер под звездите Легендата DJ Mascota идва в Бургас! DockTales се готви за гореща вечер под звездите Очаквайте селекция от качествен хаус, клубни ремикси и заряд, който се усеща още от първия бийт, споделят организаторите Олио или свинска мас: Коя мазнина да изберем за пържене? Олио или свинска мас: Коя мазнина да изберем за пържене? За готвене при високи температури експертите препоръчват да се използват мазнини с висока точка на димене Сексуално насилие над деца в интернат, карат ги и да чистят дворове на съседите Сексуално насилие над деца в интернат, карат ги и да чистят дворове на съседите Почти 40 градуса е температурата в стаите в дома на ужасите, матраците са изтърбушени, а тоалетната чиния - счупена Гетото в бургаския кв. "Горно Езерово" започна да се превръща в джунгла Гетото в бургаския кв. "Горно Езерово" започна да се превръща в джунгла Местните винят кметския наместник в бездействие - виждал бетоновозите, но не предприемал никакви мерки Започват проверки в болници след като дете падна от втория етаж на МБАЛ-Карнобат Започват проверки в болници след като дете падна от втория етаж на МБАЛ-Карнобат ИА ,,Медицински надзор” се самосезира, министърът на здравеопазването доц. д-р Силви Кирилов ще бъде запознат с резултатите Гейминг оборудване за лятото: Как да пътуваш и да не изоставаш от играта Гейминг оборудване за лятото: Как да пътуваш и да не изоставаш от играта Почитателите на електронните спортове - т.нар. eSports, имат верен помощник в залозите Ивелин Михайлов за пожарите: Ситуацията е катастрофална и ще става по-зле Ивелин Михайлов за пожарите: Ситуацията е катастрофална и ще става по-зле Той засегна темата за обезлюдяването на много родни села Загиналият рибар Стоян бил майстор занаятчия на мидените мрежи, утре щял да празнува рожден ден Загиналият рибар Стоян бил майстор занаятчия на мидените мрежи, утре щял да празнува рожден ден Помориецът подготвял за пакетиране черноморски култивирани миди, докато хванал щепсела на машината и ел.ток го убил на място
Камчатка е като филм на ужасите, още се тресе и от събудения вулкан тече лава Камчатка е като филм на ужасите, още се тресе и от събудения вулкан тече лава Пет мощни вторични труса са фиксирани само за 10 минути Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Тя бе едва на 31 години Японската "Баба Ванга" предрекла днешното цунами и коронавируса Японската "Баба Ванга" предрекла днешното цунами и коронавируса Ето подробности Куп комплименти полетяха към Лиз Хърли - фенове не могат да повярват, че е на 60 Куп комплименти полетяха към Лиз Хърли - фенове не могат да повярват, че е на 60 Известната дама се показа по леопардов бански костюм Масово нашествие от скакалци в Украйна Масово нашествие от скакалци в Украйна Ситуацията се усложнява от много фактори Чужденец държа 10 години скелета на майка си в тоалетната Чужденец държа 10 години скелета на майка си в тоалетната Стряскащ случай в Япония Най-силните земетресения, регистрирани някога в света Най-силните земетресения, регистрирани някога в света АП представя справка за някои от най-мощните земетресения Кола летя с 202 км/ч средна скорост по "Тракия", на шофьора ще му се доплаче от глобата Кола летя с 202 км/ч средна скорост по "Тракия", на шофьора ще му се доплаче от глобата Когато те засекат камерите и кантарите на тола, измъкване няма, категоричен е депутат Лекари не прекъснаха операция по време на земетресението в Камчатка Лекари не прекъснаха операция по време на земетресението в Камчатка Видео с лекарския екип в операционна, който запазва хладнокръвие въпреки люлеещата се земя, обиколи света Конкурс за свирки предизвика чутовен скандал Конкурс за свирки предизвика чутовен скандал Клипче от състезанието в нощен клуб на гръцкия остров Закинтос стана вайръл в мрежата
Томислав Дончев Томислав Дончев Президентът се е самоопределил като ярка опозиция Виц на деня Виц на деня - Докторе, помогни да сваля килограми, всички диети пробвах!
- Домати, краставици, зеле, лук.
- Да ги варя, или да ги пека?
- Копай!
Виц на деня Виц на деня Лекар към пациент:
- Как е главоболието, от което се оплаквахте?
- Замина за няколко дни у майка й.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ан*лен с*кс - единственият случай в който я убеждаваш, че не ти е никак голям...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори