×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят АМ "Тракия" между 157 и 162 км за ремонт в посока Бургас
  • Лятото започва с жеги от 35 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ауди се завъртя след аквапланинг на АМ "Тракия", мъж и жена се отърваха по чудо


Ауди се завъртя след аквапланинг на АМ "Тракия", мъж и жена се отърваха по чудо
И двамата веднага изскочиха от колата видимо много уплашени, каза очевидец
14 Октомври 2021, Четвъртък, 11:58 ч.
Автор: Флагман.бг

Свидетели на каскадата веднага са спрели да помогнат

Черно Ауди се завъртя при аквапланинг на АМ "Тракия" и се заби в мантинелата. Инцидентът стана в посока София на 2 км преди разклона за Ихтиман преди минути. Свидетели на каскадата веднага са спрели да помогнат.

"В колата пътуваха мъж и жена. За щастие не са сериозно пострадали. Те веднага изскочиха от колата видимо много уплашени", каза очевидец за Флагман.бг.


В категории: Животът


Предсказа смъртта си
Предсказа смъртта си 17/06/2025, Вторник 14:00 0
4 зодии са магнит за пари
4 зодии са магнит за пари 17/06/2025, Вторник 12:20 0
14
Коментара по темата
14.
Фастер
16.10.2021 06:50:20
0
2
Шибани пътища навсякъде.Карам 2 тона и 300 джип и той се чуди накъде да тръгвне при пресичане на магистралните реки при скорост 90-100 и с нови гуми и зимни и летни.Единствено опита спасява ,никакви защити не помагат ,нито тракшън ,нито буфер на рейката .За съжаление много хора разчитат на електронната сигурност на автомобила ,а не трябва!
13.
хахах
14.10.2021 18:53:18
1
3
ае флегмен, колата не е ауди, а тузарски мерцедес, ай малко от малко
12.
Бат Дойчо
14.10.2021 15:25:53
1
3
Ма Тиквата хубавите магистрали. В ГЕРМАНИЯ въртят на ден по 300 - 400 км, една лоша нямаше по магистралата (А3 и 66)
11.
незнам
14.10.2021 14:35:00
0
7
снимката на колата е истинса обаче е мерцедес не ауди аз като отивах за софия го срещнах това
10.
Хахахаха
14.10.2021 14:31:25
0
11
Те, "Флагман" разпознават само марката "БеЕмВе", тя им е любимата за оплюване. Другите марки нямат значение. :)
9.
Хахаха
14.10.2021 13:50:57
0
10
сигурно някоя жена е писала статията, това на снимката е мерцедес
8.
Gost
14.10.2021 13:11:04
1
11
Колата е Мерцедес бре флагмански кратуни .
7.
до минаваш
14.10.2021 12:59:16
3
2
Ти що не си на протестта на пътните фирми!!
6.
dddd
14.10.2021 12:52:53
7
4
Гъзаря михлюзин предполагам келеме което още мирише на мляко дето се помислил за много важен и бръмчал с макс скорост излетял,не е отнел друг човешки живот
5.
напушен
14.10.2021 12:27:34
2
11
Малоумници. Вместо да разкара колата от там, докато не ги е натресъл някой, те хукнали по магистралата да ги отнесе някой
4.
минаващ
14.10.2021 12:26:10
3
48
A защо на нашата магистрала водата от дъжда остава на пътното платно,а не се отича, както е на магистралите в западна европа, за да се сведе аквапланинга до минимум?Могат ли от АПИ да кажат?
3.
Пламен до 1
14.10.2021 12:26:01
1
16
Флагман винаги постват случайна снимка!Така е на 90% от статиите им!
2.
!!!
14.10.2021 12:15:51
11
7
150-200км...Едва ли са карали със скорост съобразена с условията ;)
1.
98
14.10.2021 12:08:43
5
33
Tva si e chist mercedes
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Каналджия с Порше Кайен спретна бясна гонка с полицаите в Бургас, арестуваха го (СНИМКИ/ВИДЕО) Извънредно! Каналджия с Порше Кайен спретна бясна гонка с полицаите в Бургас, арестуваха го (СНИМКИ/ВИДЕО) Задържаните са трима мъже, които твърдят, че са мароканци, издирва се четвърти Купуват тейзъри на полицаите, тестват електрошока първо върху тях Купуват тейзъри на полицаите, тестват електрошока първо върху тях Униформените ще получат и елечета за бодикамери Даде 100 лева, за да стане известна Даде 100 лева, за да стане известна Блондинката е приемана от зрителите като човек, когото свързват с ежедневието си и може би затова смятат, че я познават. Убеждава се и днес в това, когато се среща със свои почитатели Тази турска звезда няма да е безработна дълго, връща се в ефир Тази турска звезда няма да е безработна дълго, връща се в ефир Крехката красавица, която е трън в очите на управляващите от няколко месеца насам, сключи договор за участие в новия сериал „Косата” В Созопол започват проверки за незаконни квартири и туристически обекти В Созопол започват проверки за незаконни квартири и туристически обекти Глоби до 7000 лв. за некоректни хотелиери и ресторантьори в Созопол Несебърлия направи голяма глупост зад волана Несебърлия направи голяма глупост зад волана Кара пиян и блъсна няколко коли Трагедия в началото на лятото! Жена издъхна на плажа в Свети Влас Трагедия в началото на лятото! Жена издъхна на плажа в Свети Влас Старозагорката била изведена от водата от спасители, но починала преди да дойдат медиците Пламна пожар в "Меден рудник" Пламна пожар в "Меден рудник" Огънят е предизвикан от криминално проявен бургазлия Сигнал до Флагман.БГ: Младеж краде във "Възраждане" Сигнал до Флагман.БГ: Младеж краде във "Възраждане" Притеснен гражданин алармира за отмъкването на торба с храна Интересна инициатива в Бургас Интересна инициатива в Бургас Проведе се събитието "Здравен кът на открито"
Предсказа смъртта си Предсказа смъртта си Баща му сам изкопава гроба му по стар руски обичай Не ги изхвърляйте, може да спечелите Не ги изхвърляйте, може да спечелите По-далновидни граждани вече намират алтернативен подход – предлагат старите банкноти и монети за продажба в онлайн платформи 25-годишен украинец заловен с наркотици в Свети Влас 25-годишен украинец заловен с наркотици в Свети Влас Канабис и електронна везна иззети от жилище в Свети Влас Тази блондинка ще замени Натали Трифонова Тази блондинка ще замени Натали Трифонова Преди да се озове пред камерата на една от най-гледаните телевизии в страната, плевенчанката вече е била познато лице от различни формати Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец В черноморския град бе обявена нощна тревога, която продължи 3 часа Късмет за Водолея, а Девата да се пази от насилници Късмет за Водолея, а Девата да се пази от насилници Хороскоп за деня – 17 юни 2025, вторник Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от  Тел Авив Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от Тел Авив Израелска атака прекъсна живото предаване на иранската държавна телевизия, а САЩ изпрати три самолетоносача да спасяват съюзниците им от мъстта на Техеран Показа безкрайни крака Показа безкрайни крака Шейк е фина жена Стегна куфарите за Гърция Стегна куфарите за Гърция Сафарова отиде на остров Миконос Закъса много Закъса много Макар и милионер, Джъстин Бийбър не се радва на безоблачни дни
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори