×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Оставиха в ареста граничния полицай Тома Яръмов, разследват го за трафик на дрога


Оставиха в ареста граничния полицай Тома Яръмов, разследват го за трафик на дрога
Тома Яръмов направи изключителна глупост, която ще го прати в ареста, когато е най-нужен на семейството си. Той има приятелка и 4-месечна дъщеричка
28 Юли 2021, Сряда, 15:10 ч.
Автор: Флагман

6-те кг марихуана са били разпределени в пликове от по 500 грама, той се е опитал да осуети претърсването на джипа си

 

Бургаският окръжен съд (БОС) остави в ареста с постоянна мярка "задържане под стража" граничния полицай Тома Яръмов, който в понеделник бе спипан да транспортира 6 кг марихуана от Бургас към Странджа. 

Според съда съществува реална опасност от извършване на престъпление, ако Яръмов не бъде задържан. Той е търсил възможност да осуети престъплението, а освен това всички пликове били около 500 грама, което говорило за прецизна подготовка за по-мащабна престъпна дейност. И не на последно място деянието е извършено от длъжностно лице, мотивираха се БОС току-що.

Все още не е публично известно дали е участвал в канал за трафик и къде е трябвало да отиде пакетът с дрога, небрежно захвърлен в багажника на джипа му. Тома явно е бил с личната си кола, но служебна униформа и явно е считал, че като колега никой по пътя няма да го спре. Със сигурност обаче 6-те кг не са били за лично ползване.

33-годишният Тома Яръмов е със средно специално образование. Започнал е работа в системата на Гранична полиция преди 6 години. Стигнал е до старши полицай в група 3 при ГПУ Малко Търново.

Граничният полицай Тома Яръмов не си поплювал, спипан е с 6 кг марихуана

В понеделник сутринта той е отивал за дневно дежурство с личния си автомобил „Тойота Рав 4“. Спрян е от жандармерията в района на село Крушевец. Според твърденията за рутинна проверка.

„Не е налице санкция от съда за претърсването и изземването от автомобила. Как така жандармерията ще спира някого, в случая колега, и ще извършва тези действие“, каза защитникът му адв.Димитър Стоянов.

Той изтъкна, че клиентът му е с безупречно досие, грижи се за 4-месечната си дъщеря, съпруга, както и болна майка.

Хванаха граничния полицай Тома Яръмов с топчета марихуана на път за работа

Прокуратурата обаче настоя да остане за постоянно в ареста, тъй като може да се укрие, да извърши ново престъпление или да попречи на настоящото разследване. Марихуаната, която е открита в багажника на „Тойота“-та му била на стойност 35 хил.лева по цени на съдебната система, изтъкна наблюдаващият прокурор.

Тома не пожела да говори пред съда. Подкрепи думите на адвоката си, който според него го защитил достатъчно мотивирано. Бургазлията говореше спокойно и запази видимо самообладание в съдебна зала.

Дори опитен и много добър адвокат като Димитър Стоянов не успя да спаси Тома от ареста
Десислава Трифонова, наблюдаващ прокурор от ОП Бургас

 


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
Петко
29.07.2021 21:17:34
0
0
Първо бяха 11,5 кг. А сега рязко намаляха на половина.
16.
*********
28.07.2021 23:39:41
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
...
28.07.2021 20:01:06
0
8
Смятай полицайте какви схеми си правят на гърба на пагона няма по големи дилари и крадци от полицайте правете им тестове постоянно и ще останете потресени раследвайте почти всички полицай за който имате информация във 5 то има друг такъв
14.
Вътрешна сигорност
28.07.2021 19:14:18
0
12
Време е другия дилар полицай от 5 то със бмв 7 серия динята да хванат продава трева от години зарежда дилари и дава информация за предстоящи акции за наркотици на дилари опг на гърба на мвр и страхотния параван зад униформата от години е това години хораа
13.
Иван Николов
28.07.2021 17:38:19
1
7
Как така ще го спират! Тия нормални ли са!!
12.
Самсам
28.07.2021 17:34:58
0
12
Тоя адвокат,да вземе да си скъса дипломата и да идва да го уреждам на една бензиностанция!!!
Видиш ли ти жандармата нямала право да спира за проверка хахаха ,особенно ,,колеги"!!!
Ама така е като няма какво да каже смислено ,пък иска да вземе парата ,ще дърдори глупости.
11.
Бг Real Life
28.07.2021 17:23:15
0
15
Тия момченца от около 1990г. набор нагоре ей така напълниха Мвр редиците с връзки имат наистина опит с пренос, добиване и разпространение на забранени субстанции...Браво."полицай" за пример как се "правят" кинти, рушвети, чадъри.... обиграл се е и накрая се е на играл. Дано справедливостта възтържествува!
10.
*********
28.07.2021 17:15:16
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
Да се смееш ли или да плачеш
28.07.2021 17:07:51
0
16
„Не е налице санкция от съда за претърсването и изземването от автомобила. Как така жандармерията ще спира някого, в случая колега, и ще извършва тези действие“, каза защитникът му адв.Димитър Стоянов.

Най-вероятно го'син топадвоката си мисли, че като е бил с униформата и джандармата ще му простят.
8.
Деси
28.07.2021 16:25:42
2
4
Тази десислава трифонова много набира скорост нещо много бързо гледа да се нагуши !!!миличката толково невинно приема под масата че ......
7.
Тоя не беше ли в БъСъПъто
28.07.2021 15:51:19
0
11
Тоя Димитър Стоянов не беше ли от БСП, който напусна щото не го няха сложили на избираемо място и с други отцепници от БСП играха някаква странна игра?
6.
Щял е да храни прасетата в Странджа
28.07.2021 15:49:04
0
13
- Какво щеше да го правите всичкото това количество от 6кг?
- Щеше да го давам на прасетата
- Ама това е марихусна?!
- Ако щат да го ядат, бал съм ги
5.
Това
28.07.2021 15:46:44
2
9
Е за лична употреба.
Справедливият бургаШки съд ще
го друсне поне 1 месец условно.
И да го пускат бързо,че виж пропял с кой пуши.
4.
*********
28.07.2021 15:37:06
0
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
Zizitop
28.07.2021 15:30:10
0
16
Закривай кочината
2.
CTAHKO
28.07.2021 15:27:39
0
18
Мафията се прехвърли в ОДПто
за по сигурно и по добър чадър(униформата)
1.
ГДБОББ
28.07.2021 15:22:44
3
30
Е то винаги е така. Като ги гепят и тогава изкачат жената, бебето, болни майка/баща.
Той заради това е станал и трафикант, само на заплата живее ли се, пуснете момчето!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
23-годишен остава в ареста след наркоудар в Пловдив: Откриха килограм марихуана и 42 пакета бонбони с HHC 23-годишен остава в ареста след наркоудар в Пловдив: Откриха килограм марихуана и 42 пакета бонбони с HHC В автомобила и дома на обвиняемия са намерени още кокаин, електронна везна, вакуум машина, пари и мобилен телефон Скандал на пазара на злато: „Топ Голд“ обвини шефа на „Тавекс“ в схема с турски кюлчета и обяви нулев спред Скандал на пазара на злато: „Топ Голд“ обвини шефа на „Тавекс“ в схема с турски кюлчета и обяви нулев спред Сблъсъкът между Стоян Тонев и Макс Баклаян прерасна в ценова война и закана за международен сигнал до швейцарската рафинерия Valcambi ГЕРБ: ПБ прекрои ръководството на РИК-Бургас зад гърба на останалите ГЕРБ: ПБ прекрои ръководството на РИК-Бургас зад гърба на останалите Областният лидер Иван Алексиев сезира ЦИК заради предложението Фани Семерджиева да стане секретар, след като ГЕРБ-СДС я номинира за зам.-председател Потребители направиха интерактивна карта на "бизнесите с нормални цени в България" Потребители направиха интерактивна карта на "бизнесите с нормални цени в България" Гражданската инициатива събира магазини, заведения и услуги от цялата страна, препоръчани от самите клиенти след въвеждането на еврото 5 от най-великите моменти в историята на US Open 5 от най-великите моменти в историята на US Open Българският топ букмейкър WinBet напомня, че онлайн залозите са само за пълнолетни лица и че винаги към тях трябва да се подхожда отговорно Нови видеозаписи обърнаха разследването за убийството на Георги Кузев - обвиняемите вече са осем Нови видеозаписи обърнаха разследването за убийството на Георги Кузев - обвиняемите вече са осем Прокуратурата привлече още трима непълнолетни, след като свидетелски показания, кадри и следи от човешка кръв насочиха разследващите към участието им във фаталния побой Изложба с кауза посреща гостите на „Аполония“ в Созопол Изложба с кауза посреща гостите на „Аполония“ в Созопол 30 въздействащи плаката превръщат оградата на Художествената галерия в открита изложба с послание срещу замърсяването с цигарени фасове 63-годишен от Свети Влас подкара Пежо с 1,75 промила 63-годишен от Свети Влас подкара Пежо с 1,75 промила Полицаи от РУ-Несебър спрели автомобила за проверка и задържали водача за 24 часа Евровизия изпя лебедовата песен на Васил Терзиев Евровизия изпя лебедовата песен на Васил Терзиев София загуби битката с Бургас, а провалът оголи старите слабости в управлението на столицата Пропагандата работи: Истината за ареста на „журналистката” Гергана Петрова Пропагандата работи: Истината за ареста на „журналистката” Гергана Петрова От ОДМВР-Благоевград излязоха с позиция, но вече е късно - жената бе превърната в „мъченик на режима” от податливи на внушения граждани, подстрекавани от банда тролове
От 136 кг до сцената на Мис САЩ: 41-годишна майка свали 77 кг и преобърна живота си От 136 кг до сцената на Мис САЩ: 41-годишна майка свали 77 кг и преобърна живота си Амбър Улър получила тежко предупреждение за здравето си, а унизителен инцидент в батут парк я накарал да преследва мечта, която дотогава изглеждала недостижима Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40% Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40% Само за месец продажбите през Temu са паднали с 50%, а Брюксел обсъжда и отделна такса за обработка на пратките Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите Телевизията хвали цените, топлата вода и хотелите на Южното Черноморие, а Несебър влиза в репортажа като културната перла на ваканцията Немислимите обрати: 5-те най-величествени момента в историята на US Open Немислимите обрати: 5-те най-величествени момента в историята на US Open От 17-годишната Серина Уилямс до магическия ретур на Джокович – незабравимите съдби и епични мачове на Ню Йорк, които промениха тениса завинаги Доброволци на СНЦ “Приятели на морето – Бургас” проведоха акция за зарибяване на езерото Мандра Доброволци на СНЦ “Приятели на морето – Бургас” проведоха акция за зарибяване на езерото Мандра Експерти от контролното ведомство присъстваха по време на мероприятието, за да се убедят, че то се състои съгласно всички нормативни правила Развръзка по случая "Петрохан", две експертизи са готови Развръзка по случая "Петрохан", две експертизи са готови Предстои в кратки срокове представяне на заключението по назначената комплексна експертиза по отношение смъртта на трите лица в района на хижа „Петрохан“ ЦСКА срещу Монако и Салах в София! ЦСКА срещу Монако и Салах в София! „Армейците“ гостуват на тежки и познати отбори Белгия пише директно в рекламите: "Алкохолът вреди на здравето", пивоварите отвърнаха с протест Белгия пише директно в рекламите: "Алкохолът вреди на здравето", пивоварите отвърнаха с протест Правителството затяга правилата за алкохолната реклама, а производителите предупреждават, че новото послание поставя знак за равенство между злоупотребата и умерената консумация 94-годишна жена оцеля в калния ад в Непал, спасители я извадиха с багер 94-годишна жена оцеля в калния ад в Непал, спасители я извадиха с багер Гунакешари Бохара е единствената оцеляла от дом за възрастни, пометен от стихията, стотици продължават да се издирват Почина кралят на Норвегия Почина кралят на Норвегия Харалд V, най-дълго управлявалият монарх в Европа
Проф. Рачев, синоптик: Проф. Рачев, синоптик: Ще започне и новата поредна порция горещини. Светкавиците и мълниите са за декор
Виц на деня Виц на деня Внуче към баба си:
- Ох ма бабооо, много са хубави тези лешници.
- Да бабе, знам. Нямам зъби и остават от шоколадовите бонбони.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, попаднах на супер промоция! Купих на половин цена две автомобилни гуми.
- Но защо... ние нали нямаме кола!?
- Аз казвам ли ти нещо, когато си купуваш сутиен?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато всичко е загубено, остава бъдещето
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори