Вижте граничаря Тома Яръмов, задържан с 6 кг марихуана
Той бе задържан в понеделник при акция на Жандармерията
Граничния полицай от Малко Търново Тома Яръмов, който бе задържан с 6 кг марихуана преди няколко дни, пристигна току-що в Съдебната палата. След малко магистратите ще разгледат мярката му за неотклонение и ще преценят дали 30-годишният бургазлия ще остане за постоянно в ареста.
Той бе задържан в района на с. Крушевец в понеделник. При акция на Жандармерията мъжът е бил спрян с колата си докато отивал към работното си място. Именно в автомобила му униформените намерили няколко топчета марихуана. В багажника обаче открили истинската стока – там Яръмов бил натоварил близо 6 килограма марихуана, разпределена в 12 полиетиленови пакети.
Според прокуратурата той е държал с цел разпространение високорисковото наркотично вещество. Наш репортер е в Съдебната палата. Очаквайте подробности!
Потресаващо! Граничният полицай Тома Яръмов не си поплювал, спипан е с 6 кг марихуана (ОБНОВЕНА)
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща
Азис отвърна на критиките: Глупави са тези, които не вярват, че съм се оженил
„Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви
Пак отписват Джокович в Мелбърн
Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница
Джокович със смайващи думи към Синер
Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство?
Цената на цигарите скача

Аааа имало мутри?!?!?? Днеска се разхождам по улиците на Бургас и 70% от полицаите, които видях са със същия външен вид! То е ясно, че няма кадри във нито един сектор, обаче да слагаш мутри за пазители на закона и реда си е чиста 1-во априлска шега.
За служители от системата за такива провинения наказанията трябва да са двойни в сравнение с обикновените граждани!