×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Разюздани клиенти на гей бар превърнаха в кошмар нощите в кооперация в центъра на Бургас


Разюздани клиенти на гей бар превърнаха в кошмар нощите в кооперация в центъра на Бургас
Дворът на гей бара е сборище за свободолюбиви индивиди и всяка вечер се разиграват сцени на ревност, любов и скандали. Съседът Станислав Малев (на снимката)е пуснал жалба срещу заведението
22 Юни 2021, Вторник, 19:58 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Живущите на ул.“Митрополит Симеон“ 3 зоват Общината да отнеме разрешителното на заведението

 

Гей бар превърна в кошмар нощите на 10-ина семейства, живущи в кооперацията на ул.“Митрополит Симеон“ 3 в Бургас. Шумово тероризираните съседи се обърнаха до Флагман.бг, за да дадат гласност на проблема и призоваха Община Бургас да отнеме разрешителното на заведението, за да могат най-после да си поспят спокойно.

Нощен клуб „Хамелеон“, който е посочен в търсачката на гугъл като единственото гостоприемно място за ЛГБТ общността в Бургас, се помещава в приземния етаж на сградата на „Транстрой“.

Дворът, който използва е залепен за прозорците на жилищната кооперация на ул.“Митрополит Симеон“ – отстоянието е едва 2-3 метра.

„Не мога да ви опиша какъв кошмар е! В петък и събота, когато работят, не може да се спи. Ние и нашите деца стават свидетели не само на среднощни разправии, а и на крайно нелицеприятни сцени от интимно естество между хора от един пол“, гневят се живущите.

На това място, под прозорците на кооперацията, стават страшни сцени всеки уикенд

Един от собствениците на апартаменти в сградата – Станислав Малев е внесъл жалба в Общинския съвет на Бургас. „Шум от бара почти не се чува, но навън е страшно, защото се събират на големи групи и са буквално под спалните ни. Дано бъдем чути от общинските съветници. Опитахме вече всичко“, разочарован бе Станислав Малев.

Жалбата ще бъде разгледана на постоянните комисии към Общинския съвет на Бургас тази седмица. Флагман.бг ще проследи какво ще се случи и дали местните парламентаристи ще вземат становище по този казус.

Според съкооператорите от ул.“Митрополит Симеон“ 3 барът работил от две години. Заведението е брандирано с цветовете на дъгата, а справка във фейсбук страницата показва, че там гостуват известни гей артисти.

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
43
Коментара
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 1
43
Коментара по темата
43.
гост
25.06.2021 18:45:38
1
1
Вижте на какъв афоризъм попаднах в нета: "Преди да бъдеш Гей беше забранено, после се прие негласно. Днес се превърна в гордост. Дано умра преди да стане задължително!"
Мисля ,че точно определя тенденцията в западния свят.
42.
Ива
25.06.2021 16:49:14
1
2
А, че тъпата Планета бие кючеци до 5 сутринта и вдига нервите на цял Лазур.. нещо за това? Не. Не, защото не било хомо място. Значи няма да е интересно, нямало никой да клика и да чете... бе хубава страна е България ама не случила на хора.
41.
Джони Ринго
25.06.2021 09:10:52
1
1
Затваряйте ги тия джендъри скапани.
40.
дочка
24.06.2021 23:40:13
0
4
и самата ви статия е толкова миризлива .... човека си казва че бара е на 10 метра вие пишете 2-3 шибани платени боклуци
39.
дочка
24.06.2021 23:38:42
1
2
това е център , шум винаги ще има , хората са прави като не ви изнася и искате да ви е тихо марш на село
38.
Конфуций
24.06.2021 15:57:10
2
1
Хюм /педал/човек - половин човек.
37.
Рибката
23.06.2021 21:38:35
2
7
100грама безоловен решават проблема
36.
Трол-гербераст
23.06.2021 18:13:17
3
10
Нали скачахте с Иван Костов за демокрация и права ??
Ся кво ревете?
35.
Гнусна дърта мутра
23.06.2021 16:12:28
26
12
Гей барът е страхотно заведение и никой никога не са изгонили от там... а дъртата свинчуга, Като иска да му е тихо - на село... Караоке да не би да го затвориха, там да не живеeм бедни хора, там не се ли чува?!?!? Същата сган, както навсякъде, щом са пияни!!!!! Правят го заради изборите пак - естествено, щот било за гей хора?! Че да не ходят само обратни там!!!?? Заведения в центъра ще има!!!! Затова и имотите им струват парички, които могат да разменят за тихо местенце ;) .... Хетеро съм и защитавам милите хора - болни или не, така им харесва - Ако някой поиска и някой предложи лек да се оправят
Дотогава имат право да си имат живот и избор...!!!
34.
Ами на тия в кооперацията
23.06.2021 15:08:32
18
7
На тия в кооперацията кой им пречи да спрат секс?
Това нещо, което се е заоплаквало, да питам ли кога за последно е вършило нещо?
Завистта им е проблем, че не могат нищо!
33.
Гео Милев
23.06.2021 11:45:43
6
12
Таз същата педерастия като излезе от бара и тръгва и по нашата улица Гео Милев и дереджето е става същото като на комшиите от Митрополит Симеон.Затова и се подписахме на подписката и затова там не трябва да има никакво заведение.
32.
Га ядЪхте Кифтеата
23.06.2021 11:34:23
6
9
и скачахте да не сте червени, нИ рИвахте, демокрация е Що рИвете!
31.
Борката
23.06.2021 10:56:18
2
3
Във въпросното заведение се продава фентанил !!!
30.
pe de ras
23.06.2021 08:51:59
20
11
haha, kato ne ti oturva prodavai imota na centara i otivai da jivee6 v nqkoe bezludno selo v severozapadnala bulgariq kato iska6 da ti e tiho i spokoino
29.
Burgas
23.06.2021 07:36:07
20
5
До 26: Няма как да сте по-далеч от истината, обаче се радвам, че ви е заболяло, защото това означава, че някой ден може да ви "светне лампата" . Прочее мисля, че при такова мислене не е зле да се изнесете да живеете или в Русия или в Чечения.
28.
Аптикарир от АТАКА
23.06.2021 06:39:11
19
8
Какво искаш от хората бе, дърт мръсник ?
27.
Д.Ментата
23.06.2021 06:36:38
2
6
Оууу,правят страхотно фрапе
26.
До 25
23.06.2021 00:13:49
5
27
Педал, отивайте на някой остров около антрактида и не ни занимавайте с вашите педалски простотии!!!
25.
Burgas
22.06.2021 23:44:11
14
8
Възраждане, чудиш се защото нямаш работа, защото нямаш акъл. Ако беше учил щеше да знаеш какво да правиш. Сега ще седиш е ще гледаш как други тъпаци ти крадат парите. Жал ми е за теб. Живееш в 18 век. Ще ти се наложи да погладуваш. Това е обещание. ;)
24.
*********
22.06.2021 23:34:40
3
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
Burgas
22.06.2021 23:18:23
19
12
Ало, мъжкарите. Идете да си искате парите от бб, каракачанката, валерката и доган. Лесно се скача на слаби хора. Дай да ви видим колко струвате иначе. Слабаци!
22.
>20
22.06.2021 23:02:44
1
2
анал врсия на този цивилизационен експеримент
21.
*********
22.06.2021 22:56:17
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
20.
Ген
22.06.2021 21:31:40
7
19
Липса на х хромозом и липса на митохохондрии демек мутирал ген както на тровят от сто години демек проект на Горните да няма МНОГО популация иначе съзнанието ще се откъсне и отива към абсолюта и Бум вече не сте в матрицата затова се правят бъгове постоянно бум нагоре бум надоло кога някой индивид не им отърва клониране и разреждат генома с под раси ...Значи.... хомо педо са всъщност вирус
19.
Червен трол
22.06.2021 21:30:08
13
11
До Хетеро
Не е вярно аз се родих хомо и са прайх на хетеро да не ме бият.
Ама те ма набиха и аз съ озлобих и станах червен трол.
За да прецакам и другите няма само аз да съм прецакан
18.
Хетеро
22.06.2021 21:16:03
16
46
Един ден ще бъде доказано че всичките тия хомота са с психично заболяване , никой не се ражда обратен, нещо им се е случило в детството и обръщат резбата !
17.
Само Нефтохимик оле
22.06.2021 21:05:48
14
8
Търсите интриги ся, кой ви пречи бре пффф, ходи ви се и на вас нали тва в допълнение да ви кажа само моралисти
16.
Само Нефтохимик оле
22.06.2021 20:47:33
18
12
Търсите интриги ся, кой ви пречи бре пффф, ходи ви се и на вас нали
15.
R
22.06.2021 20:45:01
4
27
Факани ПЕЕЕЕЕДРАЗИИИИ
14.
Аз до 8 ха ха
22.06.2021 20:44:48
4
13
Нищо бе само дето на майка ти и серът ф остата всяка вечер там и хората са възмутени.
ХО ХО ХО
13.
Махони от Полицейска академия
22.06.2021 20:42:27
0
23
И аз един път закарах подлъгах капитана да отиде в бар Синята стрида. Цяла вечер игра танго с гейовете :-)
12.
Диян Тончев Камбаната
22.06.2021 20:38:56
2
18
С Славчо Жеков Ярето редовно ходим там
11.
Георги
22.06.2021 20:32:13
27
27
Кое да се лекува бе, умнико? Как да се лекува нещо, което не е болест? Все едно тебе да те направят хомосексуалист. Как ще стане?
10.
аха
22.06.2021 20:26:30
19
74
Прав е човека,никой не е длъжен да им слуша панаирите без значение какъв тип е заведението!Колкото до гей обществото...светът е създаден за мъж и жена от там семейство деца и така нататъка.Всичко останало е болестно състояние което трябва да се лекува ако пациента пожелае ако ли не да си живее както си поиска и точка по-въпроса!
9.
Евродепутат от МВРО
22.06.2021 20:26:16
8
33
Много си яко заведението,голям купон става.Като се натокам каква тигрица ставам:)
8.
Ха-ха
22.06.2021 20:22:01
54
14
Какво толкова страшно се случва, че се е изплашил тоя мишок?
7.
Мръсни същества
22.06.2021 20:21:13
10
25
Щях да им чупя и паля бара през седмица ако живеех там
6.
Брус Ли от Меден Рудник
22.06.2021 20:20:22
2
28
Боровата горичка Салито мене другото го знаете
5.
СЕРА ПРАВ
22.06.2021 20:19:46
4
33
...Педераси, Сър.... Педераси...
4.
Стоян колев
22.06.2021 20:16:54
3
32
Там си изгубих девственоста
3.
Нимитър Диколов
22.06.2021 20:13:14
6
42
Любимото ми заведение !
2.
*********
22.06.2021 20:08:29
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
Млякото и Руснака
22.06.2021 20:08:08
5
35
Това ни е любимото заведение
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! На въпроса дали ще свидетелства срещу кмета на Варна Благомир Коцев отговори с „без коментар“ Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Сезонът в курорта започва натоварено  Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа С този мач показахме, че когато нещо се прави с желание от сърце, то се получава, каза Димитър Пейчев Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Момченцето се е задавило с плод у дома, като спешните медици не са успели да го спасят въпреки бързата реакция Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Читател на Флагман ни изпрати снимка, на която се вижда как ученици се хвърлят през парапета на първия етаж Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори