Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев с извънредни новини за тежкото ПТП край Бургас
31-годишния водач на Фолксвагена е тестван за алкохол и наркотици
Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев даде преди минути извънреден брифинг за снощната катастрофа край с. Константиново, при която живота си загуби един човек, а други трима са в тежко състояние в болницата. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Държавният обвинител съобщи, че е образувано досъдебно производство и за малкото време от катастрофата досега е свършена огромна по обем работа.
По първоначални данни виновен е водачът на Фолксвагена – 31-годишен бургазлия. Все още обаче не е ясна причината за навлизането му в насрещното движение – дали е заспал, изпреварвал непозволено или автомобилът е имал технически проблем.
Взета му е проба за алкохол и наркотици, която е изпратена за изследване във ВМА. Водачът не е контактен, бори се за живота си.
Вижте повече във видеото:
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените
Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май

STE GO HVAlili
Ако Иван подаде оставка, дали ще повлече и Жоро. Пък и тогава да се види и нотариус Гери Чинева какви ги върши с пристанището на Доган в Росенец