×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Замърсяване с мазут по ивицата в северната част на варненския плаж Кабакум
  • Замърсяване с мазут по ивицата в северната част на варненския плаж Кабакум
  • Нова климатична цел на ЕС: 90% по-малко парникови газове до 2040 година
  • Последен кръг консултации при президента Илияна Йотова
  • Национална стачка в туризма и ресторантьорството в Гърция на 25 февруари
  • НОИ: Средният осигурителен доход за декември е 1999,08 лева
  • Япония ще снабдява украинската армия с боеприпаси и техника
  • Майката на Ивайло Калушев: Синът ми не е способен да убие или да се самоубие
  • Седем българи ще се състезават днес на Олимпиадата
  • Възрастна жена загина при пожар в дома си
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стана ясно кой е виновен за жестокото меле край с. Константиново


Стана ясно кой е виновен за жестокото меле край с. Константиново
Трима, сред които 4-годишно дете, с в тежко състояние, 44-годишен е загиналият на място мъж
06 Юни 2021, Неделя, 09:04 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимка: Иван КОЛЕВ

Фолксвагенът връхлетял челно Опела и буквално го размазал

44-годишен е загинал при ужасяващото меле, което късно снощи затвори пътя между Бургас и Средец. Той е управлявал Опел Зафирата, която е била връхлетяна изневиделица от Фолксваген Туран. Трима – водачът на Фолксвагена и двама от возещите се в Опела – 23-годишен бургазлия и 4-годишно момиченце, са в болница с опасност за живота. Те са с политравматизъм и са настанени в отделението по реанимация на УМБАЛ-Бургас.

По данни на ОДМВР причините за тежката катастрофа вече са изяснени. Ударът е станал около 22:20 ч. на пътя Бургас-Елхово, км. 80. Водачът на Фолксвагена е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е блъснал челно в движещия се към Бургас в собствената си лента Опел. В резултат на удара, както Флагман.БГ пръв писа, Зафирата се разцепи на две и части от нея бяха разпилени дори по крайпътния банкет и тревните площи до шосето.

Пътят бе затворен цяла вечер.
 


В категории: Животът


7
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Над 10 хил. еднодневни винетки са продадени за седмица Над 10 хил. еднодневни винетки са продадени за седмица 10/02/2026, Вторник 14:39 1
7
Коментара по темата
7.
Карай бавно
06.06.2021 11:56:07
0
3
Да не му дадат книжка vw идиотиотизъм от всякъде
6.
Мдааааааа
06.06.2021 10:10:23
3
23
Най-важното е да кажете, че вие сте писали първи. Особено когато някой е загинал. Ужас. Лешояди.
5.
VW
06.06.2021 10:09:28
7
14
Видиш ли фолксваген на пътя надалеч! Само кюмюри ги карат тея трошляци.
4.
Бургас-Елхово?
06.06.2021 09:56:30
2
20
Пътят Бургас-Елхово км.80 а катастрофата е до табелката за Черни връх. Иван Колев явно не е от бургаска област, но не е зле да гледа картата когато пише, че се излага яко
3.
Бай Иван
06.06.2021 09:47:58
0
21
Пътят Бургас Елхово 80 км????
До Константиново, нищо че по снимките се вижда разклона за Черни връх....
Флагман, сър...поне бургазлии да ви пишат дописките бе
2.
Sandokan
06.06.2021 09:35:02
0
3
От всичко това което прочетох разбрах че шофьорът е заспал и се е блъснал челно втора Почивайте си
1.
&
06.06.2021 09:22:24
0
37
Милите дано се оправят и най вече детенцето бог да го прости починалия човечец
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Посланикът на Украйна в България Олеся Илашчук обсъди ключови въпроси с бургаски институции и украинската диаспора Посланикът на Украйна в България Олеся Илашчук обсъди ключови въпроси с бургаски институции и украинската диаспора В Бургас учат 1130 украинчета, в цялата област са 2650 Васил Терзиев иска оставката на шефа на "Столичен автотранспорт" Васил Терзиев иска оставката на шефа на "Столичен автотранспорт" Кметът на София напомни и за случая от миналата година, когато изтекоха 8 хил. литра гориво, но никой не пое отговорност за това Козя пътека вместо портал - напрежението във „Флорес Гардън“ ескалира, стотици се готвят за протест Козя пътека вместо портал - напрежението във „Флорес Гардън“ ескалира, стотици се готвят за протест Собственици на апартаменти в луксозния комплекс в Черноморец сезираха прокуратурата за затворен вход и „самоуправство“ Ново STEM пространство беше открито в ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ в Ахтопол Ново STEM пространство беше открито в ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ в Ахтопол Проектът е реализиран със 168 368,27 лв. безвъзмездно финансиране Тежка диагноза изправи известен кинооператор от Бургас пред битка за живот, помогнете на Добромир Тежка диагноза изправи известен кинооператор от Бургас пред битка за живот, помогнете на Добромир Сумата, необходима за лечението на изключително рядкото и злокачествено заболяване, е непосилна за семейството Извънредно: Две коли се блъснаха на ул. "Княз Борис I" в Бургас Извънредно: Две коли се блъснаха на ул. "Княз Борис I" в Бургас Сеат с бургаска регистрация, преминаващ по ул. „Княз Борис I“ засече червен Фиат, идващ по ул. Патриарх Евтимий Купуваш стаж за пенсия и ползваш данъчно облекчение през 2026 г. Купуваш стаж за пенсия и ползваш данъчно облекчение през 2026 г. Над 40 000 души вече подадоха декларации, а закупеният осигурителен стаж намалява данъчната основа Над 10 хил. еднодневни винетки са продадени за седмица Над 10 хил. еднодневни винетки са продадени за седмица Най-голям интерес е отчетен през почивните дни, показват данните на Националното тол управление Аутопсията доказа: Ивайло Калушев е застрелял 15-годишния Алекс в гръб, докато детето се моли за пощада Аутопсията доказа: Ивайло Калушев е застрелял 15-годишния Алекс в гръб, докато детето се моли за пощада Минути след това е застрелял и себе си Продължават дейностите, заложени в мащабната инициатива "Зелен Несебър, каза кметът Николай Димитров Продължават дейностите, заложени в мащабната инициатива "Зелен Несебър, каза кметът Николай Димитров Възприели сме дългосрочна политика  за подобряване на жизнената среда чрез повишаване на  „зелените“ показатели в общината, отбеляза градоначалникът
Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали 32 години опит не дават обяснение за случилото се край Околчица САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации В Испания признаха съществуването на програма за заместването на коренните европейци с мигранти Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Във фокуса ще бъдат преговорите на Вашингтон с Иран и напрежението в Близкия изток Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Инцидентът е станал в Канале Гранде близо до моста Риалто по време на карнавала Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Делото срещу китайския критик слага край на най-голямото дело за националната сигурност в Хонконг Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Компанията му остава ангажирана и с идеята за изграждане на град на "червената планета" КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър Регулаторът установи подправени документи и нерегламентирани промени в управлението на дружества с криптоактиви Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Популярната звезда  е била спасена  за часове след полицейска акция Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Родителите ще контролират онлайн присъствието на деца под 15 години чрез дигитален портфейл В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт
Румен Радев Румен Радев Случаят „Петрохан“ е зловещ символ на разградената държава, която е неспособна да защити дори децата си Виц на деня Виц на деня В дискотеката, младеж се обръща към жена:
- На колко години си?
- Една жена никога не се пита на колко години е!
- Права си. А колко тежиш?
- А бе на 38 години съм...
Виц на деня Виц на деня - Какво е здраве?
- Когато влизаш в аптеката само за презе*вативи...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук “Животът е като каране на колело. За да поддържаш баланса, трябва да не спираш да въртиш педалите.”
Съвет на Алберт Айнщайн към неговия син Едуард в писмо от 1930 г.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори