Запалиха мъж за забавление, подпалвачът също е пострадал
Предстои му тежка операция в „Пирогов“
Зверство посред бял ден – 47-годишен мъж от Павликени беше запален и захвърлен на тротоара в безпомощно състояние. По предварителна информация мъжът на име Георги системно е бил подлаган на тормоз и то много преди ужасяващата случка, разиграла се в навечерието на Великден, съобщава бТВ.
Предполага се, че до посегателството се е стигнало след запой на компания, но подробности не се съобщават. Известно е само, че предполагаемият подпалвач също е пострадал от пламъците.
Самият Георги е с почти 40% изгаряния, настанен е в „Пирогов“, а днес му предстои тежка операция.
Оказва се, че мъжът не е бил здравно осигурен. Двама бизнесмени от града обаче, пожелали анонимност, са платили сумата на осигуровките 5 години назад.
„Георги е давал кръв за различни случаи през годините. Помага за каквото го помолят, работи, където го помолят. Винаги е добър, усмихнат, малко наивен, но изключително добър човек“, разказа в ефира на „Тази сутрин“ Марина Ангелова, чийто баща открива Георги в безпомощно състояние.
Междувременно в Павликени започна кампания по набиране на средства за лечението и възстановяването на пострадалия мъж.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Има и една мисъл, че животът е комедия за тези които мислят и трагедия за тези които чувстват, но някои сме прокълнати да правим и двете...
Все още има добри хора в България,готови да помогнат...направо не е за вярване...да са живи и здрави.......
Пострадалия е бил до
бряк и отзивчив.....!!!!!
Не прави добро,ако не си готов,да понесеш неблагодарността......
А тия изроди,които са извършили това зверство,да ги постигне същото,което са причинили на човека.....