Депутат от ГЕРБ отговори на „Демократична България“ за заплатите в НС
Димитър Главчев публикува факсимиле от предложения правилник
Депутатът от ГЕРБ Димитър Главчев публикува преди минути факсимиле от предложените от колегите му от „Демократична България“ промени в правилника за дейността на Народното събрание.
Според премиера в оставка Бойко Борисов и депутати от ГЕРБ с този си ход, ДБ осигуряват с 25 % увеличение на заплатите нпа народните избраници. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
От "Демократична България" обаче твърдят, че това било максимален размер на извънредните депутатски възнаграждения, какъвто досега не съществувал.
В параграф 27, точка 2 пише следното: „При реализиране на допълнителни задачи, възложени с решение на Народното събрание, народните представители могат да получат допълнителни възнаграждения в размер до 25 на сто от основното месечно възнаграждение“ по чл.5."
Не е ясно защо депутатите от ДБ не са поискали премахването на допълнителното възнаграждения.



12-годишно женско куче се хвърли върху мечка, за да защити стопаните си
Кървава драма в Джорджия: арестуваха 79-годишен българин след стрелба пред супермаркет
Бабини хитрини за чист и подреден дом
Тракийски гювеч - стъпка по стъпка рецепта с богат домашен вкус
Как да почистим пердетата без усилие
Сутрешна кашлица - какво може да я причинява и кога да не я подценяваме
Качамак със сирене и масло като едно време
Как да разпознаем липсата на витамин D
Легенда: След провала в Зеница, Буфон с думи от дълбините на душата
Тези знаци крият болката си зад усмивка и рядко показват какво чувстват
Кавърма в гърне - домашна рецепта
Как да изчистим мивката до блясък

Тя настоява преподавателят да бъде върнат на работа.
Осиковски бе уволнен дисциплинарно на 21 април, след като два дни преди парламентарния вот възропта срещу посещението на Бойко Борисов в университета.
По-специално - той негодуваше от превръщането на вуза в декор от предизборната кампания на престъпника борисоф и партията му ГЕРБ.
Та с две думи - Борисов е пътник, както и ГЕРБ!
Съветвам троловете на ГЕРБ да се преориентират възможно най-скоро, защото работодателя им приключи дейността си!
Вчера поставихме максимален размер (25%) на извънредните депутатски възнаграждения.
Довчера нямаше таван във възнагражденията на депутатите. Вчера се постави максимален размер (25%) на извънредните депутатски възнаграждения. Досега такъв нямаше и тихо тихо се получаваше една сериозна сума над заплатата.
Това възнаграждение не е част от основното на народните представители, нито е ежемесечно. То е от типа "награда". Нормално и необходимо е за подобен тип плащания да има определен максимален размер. В противен случай може да се достигне до абсурдно големи по размер "награди".
Предложено също бе да не се получават пари кеш - в торби, пликове, чантички, а всички суми, които получават народните представители да минават по банка. Е, това не се прие от депутатите на Герб, БСП и ДПС. Кой точно лъже??? Напишете нещо и за главния прокурор, как го защитиха трите партии от статуквото...
По нареждане на главатаря борисоф,
Който е на принципа след мен и потоп
И щом АЗ загивам, искам и България да загине!
Лъжци са всички избрани нови депутати.
Излъгани-глупаци сте всички които гласувахте за тях.
Прости българи много, затова няма да се оправим