Последната активност в Бургаско: Над 150 хил. души са отишли до урните
В община Бургас 72 726 души са упражнили правото си на вот
Висока е избирателната активност в област Бургас към 17 ч., сочат резултатите на РИК. Общо 150 212 души са отишли до урните, което прави 41,32 %, по-висока от средната в страната.
Най-много избиратели са гласували в Царево – 54,33 %, или 4084 души. Приморско държи второто място. В морската община своя вот са дали 53,53 от имащите право на глас. 49,33 % е избирателната активност в община Руен, следвана от община Созопол с 48,80 %.
В община Бургас 72 726 души са упражнили правото си на вот. Това прави 39,33 %.
Изборният ден в област Бургас протича нормално. И в изборните секции, и извън тях се спазват всички противоепидемични мерки. На места се образуват опашки от чакащи, но с необходимата дистанция. Не са подадени сигнали за сериозни нарушения. Всяка една жалба се проверява от Районната избирателна комисия.

МОН установи системен тормоз над 18-годишния Белгин от Нова махала
Транссексуален мъж е извършителя на престрелка на ученически хокеен мач
След емоционалното изпълнение на Purple Rain, какво вдъхновява победителя от "Две капки вода"
Австриец го грози 20 години затвор за планиран атентат на концерт на Тейлър Суифт
България се моли за Боби Михайлов
16-годишен ученик се самоуби
Бургаският държавен университет бе домакин на двудневен обучителен семинар по мажоретни дисциплини
Пожар в жилищен блок в Испания взе пет жертви
Представиха книгата „Буря в поле от макове и маргаритки” в Морското казино на Бургас
Кметове от страната се събраха в Бистрица в подкрепа на Самуил Попов след палежа
Българската "Снежанка" изпревари гръцката дзадзики и турската джаджък в класация

За това гласуваш за чалгари, маи и ниновци! ЗАЩОТО НЕ МИСЛИШ!!!
Не се нуждая от политически пристрастия за да имам печеливш бизнес! И съм гласувал за партия, която е избрана в новият парламент, различна от дискутираните.
БСП ще духат супата, Слави с ИТН ще се коалира с ГЕРБ, а мая ще духа на Бойко!
Чалгари сте! По душа! Даку това е зле? МНОГО ЗЛЕ Е! Но никога няма да го разберете!
Когато човек е умрял, той нищо не усеща - на другите им е болно и мъчно. Същото е когато си тъп и чалгар!