Опашки се вият пред градските секции в Бургас
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване
Сериозни опашки се образуваха между 12 и 13 часа днес пред избирателните секции в центъра на Бургас, ж. к. „Възраждане“, ж. к. „Братя Миладинови“ и ж. к. „Лазур“, отчита екип на Флагман.бг, който работи на терен.
В ОУ „Любен Каравелов“ например активността към 12 часа бе между 25 и 30%, а тепърва се очаква да скочи, тъй като отвън се е образувала голяма опашка, която излиза извън двора на училището.
Сериозно е струпването и пред самите секции.
В Музикалното училище ситуацията е идентична.
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване, заради който за 30-40 минути гражданите си можеха да упражняват вота си само с хартиена бюлетина.
В 268 секция в същото училище пък настъпи сериозна суматоха, след като комисията допусна да гласува мъж с изтекла лична карта.
Очаквайте подробности във Флагман.бг.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Спите ли, българи? Спете, спете, Тиквата ще е много доволен от вашия сън!
Че Тиквата ще е много доволен, ако за пореден път го играете обидени!
Само си направете сметката защо ГЕРБаджийските тролове от няколко месеца ви убеждават, че няма смисъл да се гласува, че изборите са безсмислени, че едни и същи ще ни управляват!
Ако наистина нямаше смисъл да се гласува, Тиквата нямаше да хаби толкова средства и пари, за да ви убеждава в това!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28
Случайна грешка (:
Над 150 млн. според мен ще излязат изборите.
Това ще върне надеждата на българина!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28