Опашки се вият пред градските секции в Бургас
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване
Сериозни опашки се образуваха между 12 и 13 часа днес пред избирателните секции в центъра на Бургас, ж. к. „Възраждане“, ж. к. „Братя Миладинови“ и ж. к. „Лазур“, отчита екип на Флагман.бг, който работи на терен.
В ОУ „Любен Каравелов“ например активността към 12 часа бе между 25 и 30%, а тепърва се очаква да скочи, тъй като отвън се е образувала голяма опашка, която излиза извън двора на училището.
Сериозно е струпването и пред самите секции.
В Музикалното училище ситуацията е идентична.
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване, заради който за 30-40 минути гражданите си можеха да упражняват вота си само с хартиена бюлетина.
В 268 секция в същото училище пък настъпи сериозна суматоха, след като комисията допусна да гласува мъж с изтекла лична карта.
Очаквайте подробности във Флагман.бг.
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки

Спите ли, българи? Спете, спете, Тиквата ще е много доволен от вашия сън!
Че Тиквата ще е много доволен, ако за пореден път го играете обидени!
Само си направете сметката защо ГЕРБаджийските тролове от няколко месеца ви убеждават, че няма смисъл да се гласува, че изборите са безсмислени, че едни и същи ще ни управляват!
Ако наистина нямаше смисъл да се гласува, Тиквата нямаше да хаби толкова средства и пари, за да ви убеждава в това!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28
Случайна грешка (:
Над 150 млн. според мен ще излязат изборите.
Това ще върне надеждата на българина!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28