Опашки се вият пред градските секции в Бургас
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване
Сериозни опашки се образуваха между 12 и 13 часа днес пред избирателните секции в центъра на Бургас, ж. к. „Възраждане“, ж. к. „Братя Миладинови“ и ж. к. „Лазур“, отчита екип на Флагман.бг, който работи на терен.
В ОУ „Любен Каравелов“ например активността към 12 часа бе между 25 и 30%, а тепърва се очаква да скочи, тъй като отвън се е образувала голяма опашка, която излиза извън двора на училището.
Сериозно е струпването и пред самите секции.
В Музикалното училище ситуацията е идентична.
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване, заради който за 30-40 минути гражданите си можеха да упражняват вота си само с хартиена бюлетина.
В 268 секция в същото училище пък настъпи сериозна суматоха, след като комисията допусна да гласува мъж с изтекла лична карта.
Очаквайте подробности във Флагман.бг.
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина

Спите ли, българи? Спете, спете, Тиквата ще е много доволен от вашия сън!
Че Тиквата ще е много доволен, ако за пореден път го играете обидени!
Само си направете сметката защо ГЕРБаджийските тролове от няколко месеца ви убеждават, че няма смисъл да се гласува, че изборите са безсмислени, че едни и същи ще ни управляват!
Ако наистина нямаше смисъл да се гласува, Тиквата нямаше да хаби толкова средства и пари, за да ви убеждава в това!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28
Случайна грешка (:
Над 150 млн. според мен ще излязат изборите.
Това ще върне надеждата на българина!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28