Опашки се вият пред градските секции в Бургас
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване
Сериозни опашки се образуваха между 12 и 13 часа днес пред избирателните секции в центъра на Бургас, ж. к. „Възраждане“, ж. к. „Братя Миладинови“ и ж. к. „Лазур“, отчита екип на Флагман.бг, който работи на терен.
В ОУ „Любен Каравелов“ например активността към 12 часа бе между 25 и 30%, а тепърва се очаква да скочи, тъй като отвън се е образувала голяма опашка, която излиза извън двора на училището.
Сериозно е струпването и пред самите секции.
В Музикалното училище ситуацията е идентична.
В секция 269 допълнителни проблеми създаде дефектирал уред за машинно гласуване, заради който за 30-40 минути гражданите си можеха да упражняват вота си само с хартиена бюлетина.
В 268 секция в същото училище пък настъпи сериозна суматоха, след като комисията допусна да гласува мъж с изтекла лична карта.
Очаквайте подробности във Флагман.бг.
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър

Спите ли, българи? Спете, спете, Тиквата ще е много доволен от вашия сън!
Че Тиквата ще е много доволен, ако за пореден път го играете обидени!
Само си направете сметката защо ГЕРБаджийските тролове от няколко месеца ви убеждават, че няма смисъл да се гласува, че изборите са безсмислени, че едни и същи ще ни управляват!
Ако наистина нямаше смисъл да се гласува, Тиквата нямаше да хаби толкова средства и пари, за да ви убеждава в това!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28
Случайна грешка (:
Над 150 млн. според мен ще излязат изборите.
Това ще върне надеждата на българина!
Проблемът е в разменени имена и номера
Гласуваш с № 4 , излиза № 28