В руенското село Вресово агитират с чаша за кафе
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкци
Неправомерна агитация с чаши за напитки се извършва с руенското село Вресово. Сигнал по случая е внесен в Районна избирателна комисия – Бургас от областния координатор на ГЕРБ Димитър Бойчев.
„В магазин срещу училище „Петър Берон“, в което е разположена секционна избирателна комисия №006, се продават напитки в чаши с номера на бюлетина № 9 на ДПС. Това е грубо нарушение на Изборния кодекс според чл.183 т.4 и 5. Прилагаме и снимков материал, на кадъра ясно се вижда по какъв начин протича изборния ден в руенското село Вресово“, коментират от централата на ГЕРБ в Бургас.
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкции.
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма

руенски алтън кьопек
и си останал пак неграмотна шпинга
На сега преди малко, майка ти беше при него тя му ги каза тези работи.
Няма да се тревожиш,доволна останала.
И други работи може да сподели каза, майка ти де не друг
от де ги знаиш ,тез работи
Машините не са сигорни, софтоера е венецуелски и може би е пробит.
А и анонимноста на вота не е много сигорна, може да има вградени камери.
Затова само на хартия и всичко ще е наред.
Робът се бори за свобода,свободният , за съвършенство !!!!
Яне Сандански
Може би защото :
Истината ще ни направи Свободни !
Мене ако питаш бай Иречек,сите са маскари.....келепирец да има....алъш-вериш....далаверката да върви.......
Алеко Константинов-Бай Ганьо
Не знам дали в момента не нарушавате и вие закона като споменавате кой агитира.