В руенското село Вресово агитират с чаша за кафе
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкци
Неправомерна агитация с чаши за напитки се извършва с руенското село Вресово. Сигнал по случая е внесен в Районна избирателна комисия – Бургас от областния координатор на ГЕРБ Димитър Бойчев.
„В магазин срещу училище „Петър Берон“, в което е разположена секционна избирателна комисия №006, се продават напитки в чаши с номера на бюлетина № 9 на ДПС. Това е грубо нарушение на Изборния кодекс според чл.183 т.4 и 5. Прилагаме и снимков материал, на кадъра ясно се вижда по какъв начин протича изборния ден в руенското село Вресово“, коментират от централата на ГЕРБ в Бургас.
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкции.
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си

руенски алтън кьопек
и си останал пак неграмотна шпинга
На сега преди малко, майка ти беше при него тя му ги каза тези работи.
Няма да се тревожиш,доволна останала.
И други работи може да сподели каза, майка ти де не друг
от де ги знаиш ,тез работи
Машините не са сигорни, софтоера е венецуелски и може би е пробит.
А и анонимноста на вота не е много сигорна, може да има вградени камери.
Затова само на хартия и всичко ще е наред.
Робът се бори за свобода,свободният , за съвършенство !!!!
Яне Сандански
Може би защото :
Истината ще ни направи Свободни !
Мене ако питаш бай Иречек,сите са маскари.....келепирец да има....алъш-вериш....далаверката да върви.......
Алеко Константинов-Бай Ганьо
Не знам дали в момента не нарушавате и вие закона като споменавате кой агитира.