В руенското село Вресово агитират с чаша за кафе
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкци
Неправомерна агитация с чаши за напитки се извършва с руенското село Вресово. Сигнал по случая е внесен в Районна избирателна комисия – Бургас от областния координатор на ГЕРБ Димитър Бойчев.
„В магазин срещу училище „Петър Берон“, в което е разположена секционна избирателна комисия №006, се продават напитки в чаши с номера на бюлетина № 9 на ДПС. Това е грубо нарушение на Изборния кодекс според чл.183 т.4 и 5. Прилагаме и снимков материал, на кадъра ясно се вижда по какъв начин протича изборния ден в руенското село Вресово“, коментират от централата на ГЕРБ в Бургас.
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкции.
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания

руенски алтън кьопек
и си останал пак неграмотна шпинга
На сега преди малко, майка ти беше при него тя му ги каза тези работи.
Няма да се тревожиш,доволна останала.
И други работи може да сподели каза, майка ти де не друг
от де ги знаиш ,тез работи
Машините не са сигорни, софтоера е венецуелски и може би е пробит.
А и анонимноста на вота не е много сигорна, може да има вградени камери.
Затова само на хартия и всичко ще е наред.
Робът се бори за свобода,свободният , за съвършенство !!!!
Яне Сандански
Може би защото :
Истината ще ни направи Свободни !
Мене ако питаш бай Иречек,сите са маскари.....келепирец да има....алъш-вериш....далаверката да върви.......
Алеко Константинов-Бай Ганьо
Не знам дали в момента не нарушавате и вие закона като споменавате кой агитира.