В руенското село Вресово агитират с чаша за кафе
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкци
Неправомерна агитация с чаши за напитки се извършва с руенското село Вресово. Сигнал по случая е внесен в Районна избирателна комисия – Бургас от областния координатор на ГЕРБ Димитър Бойчев.
„В магазин срещу училище „Петър Берон“, в което е разположена секционна избирателна комисия №006, се продават напитки в чаши с номера на бюлетина № 9 на ДПС. Това е грубо нарушение на Изборния кодекс според чл.183 т.4 и 5. Прилагаме и снимков материал, на кадъра ясно се вижда по какъв начин протича изборния ден в руенското село Вресово“, коментират от централата на ГЕРБ в Бургас.
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкции.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

руенски алтън кьопек
и си останал пак неграмотна шпинга
На сега преди малко, майка ти беше при него тя му ги каза тези работи.
Няма да се тревожиш,доволна останала.
И други работи може да сподели каза, майка ти де не друг
от де ги знаиш ,тез работи
Машините не са сигорни, софтоера е венецуелски и може би е пробит.
А и анонимноста на вота не е много сигорна, може да има вградени камери.
Затова само на хартия и всичко ще е наред.
Робът се бори за свобода,свободният , за съвършенство !!!!
Яне Сандански
Може би защото :
Истината ще ни направи Свободни !
Мене ако питаш бай Иречек,сите са маскари.....келепирец да има....алъш-вериш....далаверката да върви.......
Алеко Константинов-Бай Ганьо
Не знам дали в момента не нарушавате и вие закона като споменавате кой агитира.