В руенското село Вресово агитират с чаша за кафе
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкци
Неправомерна агитация с чаши за напитки се извършва с руенското село Вресово. Сигнал по случая е внесен в Районна избирателна комисия – Бургас от областния координатор на ГЕРБ Димитър Бойчев.
„В магазин срещу училище „Петър Берон“, в което е разположена секционна избирателна комисия №006, се продават напитки в чаши с номера на бюлетина № 9 на ДПС. Това е грубо нарушение на Изборния кодекс според чл.183 т.4 и 5. Прилагаме и снимков материал, на кадъра ясно се вижда по какъв начин протича изборния ден в руенското село Вресово“, коментират от централата на ГЕРБ в Бургас.
От ГЕРБ настояват да бъдат предприети необходимите мерки и при установяване на нарушение да бъдат наложени съответните санкции.
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните

руенски алтън кьопек
и си останал пак неграмотна шпинга
На сега преди малко, майка ти беше при него тя му ги каза тези работи.
Няма да се тревожиш,доволна останала.
И други работи може да сподели каза, майка ти де не друг
от де ги знаиш ,тез работи
Машините не са сигорни, софтоера е венецуелски и може би е пробит.
А и анонимноста на вота не е много сигорна, може да има вградени камери.
Затова само на хартия и всичко ще е наред.
Робът се бори за свобода,свободният , за съвършенство !!!!
Яне Сандански
Може би защото :
Истината ще ни направи Свободни !
Мене ако питаш бай Иречек,сите са маскари.....келепирец да има....алъш-вериш....далаверката да върви.......
Алеко Константинов-Бай Ганьо
Не знам дали в момента не нарушавате и вие закона като споменавате кой агитира.