×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След гонката в Казанлък: Уволняват полицаите, арестували криминално проявения джигит


21 Март 2021, Неделя, 21:45 ч.
Автор: Флагман.Бг

От областната дирекция на МВР Стара Загора определят действията на служителите си като неприемливи

Полицаите, арестували 25-годишния дрогиран шофьор от Казанлък, ще бъдат уволнени, защото са употребили неправомерна сила при задържането му. (ВИЖТЕ ТУК)

От областната дирекция на МВР Стара Загора определят действията на служителите си като неприемливи.

"Със заповед на директора на ОДМВР-Стара Загора е образувано дисциплинарно производство за тежко нарушение на служебната дисциплина и същите докато трае това ще бъдат отстранени от длъжност", каза главен инспектор Христо Петров от РУ - Казанлък.

Оказва се, за да се стигне до конкретното задържане, полицаите преследват автомобила на мъжа близо половин час.

"Започва рисково каране в градската част на града. Впоследствие излиза извън града по околовръстния път в насрещното движение. Предприема много рисково каране с много пъти с възможности за ПТП", коментира Петров.

За да спрат автомобила на мъжа полицаите стрелят с пистолетите си по гумите на автомобила. 20 минути след като гонката започва, автомобилът вече е извън движение, но преследването не приключва. 25-годишният започва да тича. Това е моментът, в който полицаите нанасят ударите. 


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
25
Коментара
25
Коментара по темата
25.
Народа
22.03.2021 21:27:27
1
4
Уволнявам ги
1. Бият човек с белезници което дори и да не гледаме закона си е педалска история .
2. Когато хората излизаха да протестират срещу безобразията и грабежа на политиците къде бяха полицаите на коя страна бяха защо не се застъпаха за народа ?!?!?!
За това в гореизложеното осъждам и уволнявам полицаите освен да бъдат уволнени също и да заплатят те лично разходите по-делото което ще им бъде заведено
24.
Късно е либе за китка
22.03.2021 19:50:35
0
4
И ква файда наркомана ще осъди държавата и кой ще плаща вместо простите милиционери-данъкоплатеца-ей не се научиха еййй
23.
Сладура
22.03.2021 13:00:55
0
3
Спокойно, ушевите няма от какво да се тревожат.
Асен Бонджев и Стефан Машината вече са организирали гей парад в тяхна защита.
22.
Полицейска му рабита
22.03.2021 11:45:17
1
5
Кажи ми колко тъп полицай си, да се нахвърляш да го биеш, след като преди това сте привлекли вниманието на целия град. В днешно време има камери навсякъде, телефони и т.н. Как са мислели, че никой няма да разбере
21.
щори солис
22.03.2021 10:10:00
0
2
Щорите Солис са с най-ниско качество , а шефа им за Бургас е нагъл , арогантен и груб . Заслужава да вземе шамарите .
20.
Петя
22.03.2021 09:35:44
11
16
Подкрепям полицаите!
19.
Иван
22.03.2021 09:11:37
12
9
Да бе да.сам си сложи белезниците и почва да тича....води го един а другия пристига и почва да го бие....
18.
Някой
22.03.2021 07:52:35
15
43
Поздравления за полицаите!
А този улигофрен, който ги е уволнил да си подаде оставката, защото толерира наркомани те!
17.
ПоуицаЙте от края на града
22.03.2021 07:48:01
21
8
Благодаря ви за подкрепата и затова че заставате твърдо зад НАС , от тук нататък който и нарушител хванем ли го БОЙ, БОЙ където сварим на улицата, пред родителите им какъв слаб генетичен материал са изработени. А ние си знаем (рушвета) да де работата , за да продължи този слаб генетичен материал да ни храни
16.
Nqkoi
22.03.2021 07:47:01
17
31
Превишаването на правата не бива да се толерира. Полицаите следва да си понесат отговорността за действията си. Днес ще набият наркоман, вчера протестиращ, а утре някой, който им каже нещо накриво.
Надявам се и заловеният обаче да си понесе наказанието с цялата строгост на закона, а не да се окаже болен, малоумен или пък репресиран.
15.
H
22.03.2021 07:37:51
9
47
Бих излязал на протест в подкрепа на полицаите. Всички наркомани и малоумници си правят каквото си искат точно защото знаят, че нищо няма да им се случи. Не уволнявайте полицаите, а ги наградете
14.
Дичо
22.03.2021 03:20:14
10
55
Има много мърша в редиците на правоохранителните органи.
Ноооо напълно разбирам защо двамата полицаи бият така настървено тоз маангал.....
А то е защото през тези 20сет минути преследване са им настръхнали косите поне 50 пъти от рисковите ситуации които е създал този прост индивид от маангалски произход като опасности за невинни граждани други водачи в движението или още по страшно пешеходци....
ДАЖЕ МАЛКО ГО БИХА ТОЗ МЕГА ТЪПАК ДСНО В ЕАЙОННОТО ДА СА ПРОДЪЛЖИЛИ С РАЗСТРИВКИТЕ
13.
Ами
22.03.2021 01:25:39
7
60
Ами навън шяха да го застрелят.Що ги уволняват не разбрах
12.
Beihora
22.03.2021 00:31:50
9
46
По принцип има оправдано полицейска приложена сила и не оправдана такава.В този конкретен случай е напълно оправдана, дори за действията на този нарушител по този изключително рискован начин е прекалено малко.
По същия начин полицаите трябва да го съдят за стреса и всички рискови ситуации на които са станали преки e122свидетели поради изпълнение на служебните си задължения.
11.
999
21.03.2021 23:12:37
28
12
a sakan nekoi da ne dokosne policai revat kato kurvi
10.
999
21.03.2021 23:09:28
31
20
lesno se bie 4ovek s beleznici
9.
Frrr
21.03.2021 23:08:20
13
66
Браво, момчета!
Малко го биха даже...
Такива нещастни наркоманчета,само трепане за тях.
8.
Chak
21.03.2021 23:06:48
11
55
Какви последствия да понесат бе умник браво на тебе много ги разбиваш, а как да действат в такава ситуация кажи ми да го пуснат освен и да блъсне в последствие сина ти, брат ти майка ти или когото и да било и тогава какво ще кажеш ааа , знам аз какво ще кажеш къде са полицаите , защо ги няма да го хванат е за това ги няма, защото ги чака уволнение е за това ги няма.
7.
Венци Станев
21.03.2021 23:06:18
14
78
Бе вие нормални ли сте, да уволнявате полицаите, защото си вършат работата?!
Знаете ли, какъв сигнал давате на наркоманите и малоумниците, които ще ни изтрепят по пътищата, подигравайки се на полицаи, които не могат да им правят нищо.
Как хората от полицията ще смеят да работят, като престъпниците започнат да се подиграват с тях.
Има нещо сбъркано в шибаните днешни закони
6.
К. Курев
21.03.2021 23:01:35
8
73
Ама че работа!
Когато бият мирен демонстрант и пипат цицките на гаджето му - ги прикриват.
Когато наистина вършат своята работа както трябва - ги уволняват!
Що за министерство е това?!
5.
ПоуицаЙ
21.03.2021 22:21:39
77
29
Редно ли тези служители да си превишават правата и то на обществено място, представете си в районното управление каква дивотия е така че, да си понесат последствията.
Емоциите не оправдава тяхната постъпка :)
4.
TNT
21.03.2021 22:20:05
16
79
награда за полицаите
3.
Марин
21.03.2021 22:19:50
14
85
Не да ги уволняват, трябва да ги наградят ! А този да вика и крещи в затвора !
2.
Пп
21.03.2021 22:05:24
10
98
Ами вместо да се пише е редно една подкрепа да видят тия хора, защото в Хамерика щяха тоя да го застрелят като куче
1.
Пародия
21.03.2021 21:56:18
10
121
Ей такъв наркоман миналата година уби и Милен Цветков.Ако беше убил някой човек, кой щяха да уволнят? Малко го биха даже.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дара "взриви" Царево Дара "взриви" Царево Лазерно шоу озари небето над морския град и постави бляскава точка на една вечер, която ще се помни дълго Запазването на лева: Сцена последна Запазването на лева: Сцена последна Как България този път се озовава в авангарда на промените, наместо да е последният крачещ след тях Александър Сано: Оцелях по чудо в катастрофа край Бяла Александър Сано: Оцелях по чудо в катастрофа край Бяла „Връщах се с аудито от рождения ден на един приятел в Русе. След едно спускане, малко след кръстовище край Бяла, колата поднесе и се забих в горичка“, разказва Сано Лекар: Никога не носете обувки вкъщи Лекар: Никога не носете обувки вкъщи Децата са изправени пред най-големия риск; пълзящите животни докосват пода, след което пъхат ръце или играчки в устата си Затишие пред буря: Партиите пазят дистанция преди връчването на първия мандат, няма разговори за коалиции Затишие пред буря: Партиите пазят дистанция преди връчването на първия мандат, няма разговори за коалиции Стратегията на изчакване доминира политическата сцена, докато формациите се готвят за нов вот и пренареждане на силите Венета Райкова остана без ефир и доходи Венета Райкова остана без ефир и доходи Тв водещата претърпя най-болезнения провал в кариерата си Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото С въвеждането на еврото от 1 януари 2026 г. всички финансови продукти в левове ще бъдат еднократно и безплатно превалутирани в евро по фиксирания курс 1 евро = 1,95583 лева На какво е симптом събирането на границите на кръвното На какво е симптом събирането на границите на кръвното Артериално е налягането, което кръвта оказва върху стените на кръвоносните съдове Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените Това са откритията на изследователи от университета Флиндърс (Австралия) Коледната украса на Мелания Тръмп превърна Белия дом в еталон за класическа красота (СНИМКИ) Коледната украса на Мелания Тръмп превърна Белия дом в еталон за класическа красота (СНИМКИ) Коледната украса в Белия дом през 2025 г. е повече от впечатляваща - елегантна и ясно разпознаваща връзката с традицията, поставена през 60-те години на миналия век
Защо швейцарците хвърлят сладолед на земята в новогодишната нощ Защо швейцарците хвърлят сладолед на земята в новогодишната нощ Вместо фойерверки и шумни тостове, швейцарците изразяват надежда за ново начало със символичен жест, който съчетава древни вярвания и модерна сантименталност Путин иска разговор с Макрон, Русия и Франция се сдобряват? Путин иска разговор с Макрон, Русия и Франция се сдобряват? "Ако има взаимна политическа воля, това може да се разглежда само положително", каза говорителят на руския лидер Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото С въвеждането на еврото от 1 януари 2026 г. всички финансови продукти в левове ще бъдат еднократно и безплатно превалутирани в евро по фиксирания курс 1 евро = 1,95583 лева Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените Това са откритията на изследователи от университета Флиндърс (Австралия) През зимата вечеряйте в този час, категорични са учени През зимата вечеряйте в този час, категорични са учени Човешкото тяло функционира според вътрешен биологичен часовник, който регулира вътрешните процеси Седем слона загинаха, блъснати от пътнически влак в Индия Седем слона загинаха, блъснати от пътнически влак в Индия Машинистът е задействал аварийните спирачки, когато видял животните, но слоновете продължили да вървят към влака Антъни Джошуа прати на пода влогъра Джейк Пол Антъни Джошуа прати на пода влогъра Джейк Пол След края на двубоя стана ясно, че Пол е със счупена челюст Рим въвежда платен достъп за туристи до фонтана "Треви" Рим въвежда платен достъп за туристи до фонтана "Треви" Бароковият шедьовър е едно от най-популярните места Еврото и Португалия: Ефектите от единната валута 25 години по-късно Еврото и Португалия: Ефектите от единната валута 25 години по-късно Списание The Economist определи португалската икономика като най-добре развиваща се през 2025 година Тръмп не изключва възможността за война с Венецуела Тръмп не изключва възможността за война с Венецуела Американският президент отказа да отговори директно на въпроса дали целта му е свалянето на венецуелския президент Николас Мадуро
Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Нямам никакви проблеми с гнева Виц на деня Виц на деня - Съседке, имам да те черпя.
- Защо, комшия?
- Вчера, така вика по твоето дете, че и моето си оправи стаята и се облече по-топло.
Виц на деня Виц на деня - Знаеш ли какво е кактус?
- Не.
- Разочарована от живота краставица.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Странно нещо е съвестта! Измъчва не този, когото трябва, а този, който я има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори