Рейтингът на "Забраненото шоу на Рачков" е смазващ
2,54 млн.зрители са били пред екраните снощи
Рейтингът на "Забраненото шоу на Рачков" е смазващ, съобщават от Нова ТВ. Както Флагман.бг снощи писа предаването провокира серия от коментари. Според едни е парад на инфантилите, а други го определят за най-доброто шоу в българския ефир. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Оказа се, че снощи "Забраненото шоу на Рачков" е гледано от 2,54 мн.зрители. Сред зрителите в активна възраст (18-49 г.) премиерният епизод на комедийното шоу е абсолютен лидер с аудиторен дял от 38,2%. Постигнатият резултат е с 25% повече от резултата на втората телевизия в класацията.
Предаването предизвика сериозен интерес в онлайн платформите на NOVA – отчетените гледания само в първата вечер са близо 40 000. „Забраненото шоу на Рачков“ привлече над 40 000 последователи и във Facebook страницата и Instagram профила си в неделната вечер. Двата канала в социалните мрежи се превърнаха в активна среда за разговор между почитателите на телевизионното шоу.
През изминалата седмица NOVA отчете и още един успешен старт – в петък се завърна познатият и обичан от зрителите сериал All Inclusive с трети сезон. Първият епизод е регистрирал аудиторен дял от над 34%, което е почти два пъти повече спрямо втората телевизия в класацията.
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди
Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО)
Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО
