×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Рачков официално става най-богатият актьор


Рачков официално става най-богатият актьор
Тема в развитие
виж още
скрий
18 Февруари 2021, Четвъртък, 20:21 ч.
Автор: Флагман.Бг

Ще прибира по 40 бона за новото си шоу

 

 

Димитър Рачков се завръща от почивка зареден с енергия за новото си шоу. След като се оттегли за известно време от ефира за да си почине, пък и ние от него, сега той е готов за нови финансови постъпления.

Приходите от моноспектъла „Забраненото шоу на Рачков” (с цени на билетите, по-високи от тези на Лили Иванова), вече се стопиха и за Митачето е време да се завърне и да печели отново.

Шоуто му по подразбиране ще е по NOVA, където вече се завъртя любопитна реклама, която разкри, че датата е 7 март, неделя.

В драматично комичния видеоклип актьорът е представен като брадясал отшелник, който лежи в схлупена колиба в гората. Изтерзаният Митко чете вестник, който на първа страница съобщава „Халваджиян изрита Рачков”. На ръката му се вижда татуировка с надпис „Маги завинаги”, пише Ретро.

Оказа се, че предаването на Рачков няма да се конкурира с шоуто на Цитиридис, а ще кръстоса шпаги за рейтинг с „Папараци – ново 20” по bTV, което се води от бившата екранна и житейска половинка на комедианта Мария Игнатова.

Отношенията между някогашните партньори и без това са силно обтегнати, така че това допълнително ще налее масло в огъня.

С навлизането на дигиталните онлайн платформи, тв рейтингът отдавна не е показателен, защото много потребители предпочитат да гледат това, което ги интересува по-късно в мрежата или пък да превъртат чрез IP телевизията и така да проследят пропуснатото.

Клюка от кухнята на продуцентите издава, че златната кокошка на Маги Халваджиян ще прибира като водещ по 10 000 лв. за появата си веднъж седмично. С тлъстия хонорар от 40 000 лв. на месец в пика на финансовия недоимък за актьорското състловие, Митко ще се бетонира на първото място в класацията за най-високоплатен актьор, изчисляват от „Уикенд“.

Той отдавна се подготвял да води собствено шоу. Предаването трябвало да започне още миналата година, но стартът му се отложил заради пандемията от коронавирус. Тя отмени временно и пътуващия му спектакъл „Забраненото шоу на Рачков”.


Първи гост във вечерното шоу на комика ще е колегата му Краси Радков. Напук на очакванията на Слави Трифонов, че именно той ще дебютира като гост в предаването, Митко избрал най-голямата звезда в екипа на Дългия.

Краси е водещ на забавното шоу „Златна рибка” в телевизията на Слави „7/8 ТВ”. Именно в него гологлавият шоумен обяви, че иска да е първия гост на Митко.

„Щях да отида в шоуто на Рачков, което, доколкото знам, ще е веднъж в седмицата. Ама на, покани Краси Радков за първи гост”, издаде Слави. Комикът стратегически избрал за старта на новото си шоу най-големия си конкурент Краси.


В категории: Лайфстайл


4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Проблеми за Килиан Мбапе Проблеми за Килиан Мбапе 26/04/2026, Неделя 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Ердоган с реакция след драмата с Тръмп Ердоган с реакция след драмата с Тръмп 26/04/2026, Неделя 18:00 0
Тервел ИЛИЕВ Бърза рецепта за палачинки с прясно мляко Бърза рецепта за палачинки с прясно мляко 26/04/2026, Неделя 17:40 0
4
Коментара по темата
4.
Петър Рачков - Брат му
19.02.2021 10:05:41
0
4
Аматьор.
Тези пари ги правя Х2 от наркотици и не ме дават по телевизията като шут.
3.
Скоро
19.02.2021 10:03:19
3
4
Скоро ще стане най-бедният и най- нещастният. Защото тази силиконка ще му изхарчи парите и ще го остави.
2.
Бай Ху
19.02.2021 08:40:50
2
6
Рачко Пръдлето. Има такъв герой в Под игото.
1.
ЩОМ
19.02.2021 06:59:18
7
12
Този палячо е синоним на добър актьор, то България вече копае дъното....Жалко.....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме В Бургас вече е обявен код "Розово" (ВИДЕО) В Бургас вече е обявен код "Розово" (ВИДЕО) Градът навлиза във финалната фаза на подготовката за световната колоездачна обиколка Мистерията с трагедията край Поморие се заплита! Загиналата в изгорелия Голф е 29-годишна(ВИДЕО) Мистерията с трагедията край Поморие се заплита! Загиналата в изгорелия Голф е 29-годишна(ВИДЕО) Самоубийттво след тежка раздяла е водещата версия Кола избухна мистериозно в пламъци край къмпинг "Европа" Кола избухна мистериозно в пламъци край къмпинг "Европа" На място са пристигнали патрулен екип, криминалистична лаборатория и пожарникари Внезапно почина една от най-обичаните личности в курорта Лозенец - едва на 39 години Внезапно почина една от най-обичаните личности в курорта Лозенец - едва на 39 години Поклонението пред тленните му останки е днес в 16:30 часа в църквата в курортното селище Дневен хороскоп за 26 април 2026: Радост за Овена, Близнаците да се доверят на интуицията си Дневен хороскоп за 26 април 2026: Радост за Овена, Близнаците да се доверят на интуицията си  Съдбата ни изпраща важни знаци Камера засне микробус-нарушител, но пропуск спаси фирмата на Милушев от солена глоба Камера засне микробус-нарушител, но пропуск спаси фирмата на Милушев от солена глоба ОДМВР-Бургас санкционирала фирмата за липса на застраховка, но процедурата се оказала грешна Евиният плаж има концесионер: Задава ли се нова нощна локация в Бургас Евиният плаж има концесионер: Задава ли се нова нощна локация в Бургас "Еспи агро" ООД, която ще стопанисва плажа в следващите 15 години  Понякога животът не ни иска съвършени, а истински, написа Бояна Шарлопова Понякога животът не ни иска съвършени, а истински, написа Бояна Шарлопова Накрая ние сами ще си дадем оценка — за това колко щастливи сме били, колко щастие сме създали около себе си, и какво сме оставили след нас — не като пари и възможности, а като знание, топлина и мъдрост. Майката на Ники: Някой е бил Сашо, преди да го убие Майката на Ники: Някой е бил Сашо, преди да го убие Ралица Асенова твърди, че 15-годишното момче е имало отоци и кръвонасядания по лицето
Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Заподозреният, когото Тръмп описа като „болен човек“, е арестуван Тръмп отмени мирните преговори с Иран Тръмп отмени мирните преговори с Иран В пакистанската столица днес трябваше да пристигнат емисарите Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, за да разговарят представители на Иран Почина общински съветник от БСП Почина общински съветник от БСП Поклонението ще се състои на 25.04.2026 г. от 14:00 часа в обредния дом в гробищен парк "Чаира" Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея "Покачването на цените и реформите в съдебната власт са първите две предизвикателства, с които ще се срещне управлението. Бюджетът е нещо повече от просто справяне с цените", каза доц. Буруджиева Как България ще съсипе пчеларството си Как България ще съсипе пчеларството си Основните причини за кризата са дъмпинговият внос на мед от трети страни, включително Китай и държави от Латинска Америка, както и ниските изкупни цени Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ Според първоначалната информация от Нигерийската футболна федерация, вероятната причина за фаталния инцидент е сърдечен арест Майката на Гала си сложи зъби за 10 хил. евро Майката на Гала си сложи зъби за 10 хил. евро Сложила си е циркониеви коронки на зъбите Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност Застрахователите не им дават възможност да плащат застраховката разсрочено Всички погледи към ГЕРБ: Ще има ли още оставки до понеделник Всички погледи към ГЕРБ: Ще има ли още оставки до понеделник Партията търси изход след загубата на над 208 хил. гласа и историческия срив
Манол Пейков Манол Пейков След като разбрах, че няма да ставам депутат, изпитах отдавна забравено чувство за свобода. Виц на деня Виц на деня - Какво правят младоженците през първата брачна нощ?
- Броят парите.
Виц на деня Виц на деня Караш ме да гася лампата по време на с*кс, пък после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Трудно е да намериш лоялен човек в общество, в което егоизмът се нарича любов към себе си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори