Отвориха „лятната“ отсечка на АМ „Тракия“ (ОБНОВЕНА)
Пътят е почистен и опесъчен
В 17:45 ч. бе пуснат движението по затворения участък на АМ „Тракия“ от пътен възел „Зимница“ до Бургас. Това съобщи за Флагман.бг директорът на Областното пътно управление в Бургас инж. Митко Порязов.
Отсечката е позната като "лятна", тъй като всяка година при снеговалежи създава проблеми за пътуващите по аутобана.
Извънредно! Затварят АМ "Тракия"
В следобедните часове днес вятърът, който образуваше снегонавявания, утихна. Участъкът е почистен и опесъчен, увериха от ОПУ.
Снеговалежите, които започнаха снощи в региона, създадоха сериозни затруднения. Десетки села останаха без електричество заради аварии, навявания наложиха затваряне на пътища.
В общината пътищата Брястовец – кв. „Рудник“, кв. „Банево“ – Изворище и Миролюбово – Изворище все още не са проходими. Общински служители и почистваща техника са на място.
Защо да сложим оцет в казанчето на тоалетната
Проф. Даниел Вълчев представи книгата си в родния Бургас
Асоциацията за приятелство между Корея и България дари средства за обучението по корейски език в Бургас
Геополитическа предпазливост: Петте големи в Европейския съюз чертаят нови граници за бъдещите членове
Операция Анти-дрифт: Полицията удари в зародиш среднощното шоу на бързите и яростните
Д-р Любомира Ганчева: Ядрената енергетика е ключова
Софиянец строши глупомера на пътя Созопол - Приморско
Футболна лудост: Ултраси работят 100 дни, за да влязат на стадиона
Ядосани варненци искат оставката на Благомир Коцев
11/06/2026, Четвъртък 07:50
3
Издаден е жълт код за половин България на 11 юни
Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта
Защо да сложим оцет в казанчето на тоалетната
10/06/2026, Сряда 22:00
0
Нов скандал с катастрофата на "Челопешко шосе"
