×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ковид-19 отложи делото срещу петимата бургаски полицаи, обвинени в побой над рецидивст


Ковид-19 отложи делото срещу петимата бургаски полицаи, обвинени в побой над рецидивст
Само двама от вече бившите униформени се явиха днес в съдебната зала
20 Януари 2021, Сряда, 13:17 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Единият от обвиняемите е под карантина, а друг е блокиран зад граница заради епидемичната обстановка

Делото срещу петима вече бивши служители на Първо РУ Бургас - Д. П., И. П., М. И., Т. Б. и К. С. не успя да тръгне за пореден път. Този път причината е коронавирусът и противоепидемичната обстановка в целия свят.  Преди минути в Районния съд в Бургас се явиха само двама от обвиняемите. И. П. се оказа, че вчера е бил изписан от Отделението по вътрешни болести и е под карантина, посочи защитникът му адв. Кожухаров. М. И. пък бил блокиран зад граница, бившият униформен е в Англия, но полетът му бил отменен заради коронавируса. Защитникът на Б. пък представи болничен лист за състоянието на ексченгето. 

Именно това наложи делото да бъде отложено,  а новата дата е 26 март 2021 г. 

Припомняме, че петимата бивши униформени са обвинени в побой над брутален рецидивист-измамник. Трима от подсъдимите са привлечени за причиняване на средна телесна повреда, а останалите два - за лека телесна повреда на пострадалия А.М. от Тополовград - крадец с богато досие, в което изпъкват случаи на кражби и измами, лежал няколко пъти в затвора. 

Петима бивши полицаи от Първо РУ Бургас влизат утре в съда, за да защитят честта си!

В началото на декември 2018 година бургазлийка подава жалба, че докато е била на работа, от дома й са откраднати 30 хил.лева, голямо количество златни накити, дори парфюмите й. За извършител на деянието тя посочва мъж, когото допуснала близо до себе си, доверила му се и той известно време живял в дома й.

 Разследващите действат светкавично и за часове установяват местоположението на измамника. Открит е край язовир в Тополовград, който бил стопанисван от брат му – собственик на заложна къща в София. Именно там се предполага, че А.М. е пласирал откраднатите вещи. Полицаите в Тополовград са сърбали попарата му и го арестуват с поемни лица, след което предупреждават колегите си от Първо РУ-Бургас, че старият им местен познайник е изпечен в писането на всевъзможни жалби до всякакви институции.

Брутално! Рецидивист опропасти влюбена жена и натопи бургаски криминалисти, че го пребили в ареста

А.М. обвинява бургаските полицаи, че са го били в патрулката по пътя от Елхово до Бургас, а след това и в Първо РУ, като са издевателствали върху него чрез електрошокови палки, с които са му причинили изгаряния по главата, гръдния кош и десния крак. Това довело до разстройство на здравето на Мишев.

Паралелно с наказателния процес върви и дело за отмяна на уволнението на бившите полицейски служители от „Криминална полиция“ към Първо РУ-Бургас.

 


В категории: Темида


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
40
Коментара
Флагман.БГ Намалете лошия холестерол с тези храни Намалете лошия холестерол с тези храни 16/03/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Скалата с обръщение към украинския си двойник Скалата с обръщение към украинския си двойник 16/03/2026, Понеделник 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Гответе като професионалист: Основни правила Гответе като професионалист: Основни правила 16/03/2026, Понеделник 19:33 0
40
Коментара по темата
40.
Полицай
21.01.2021 18:12:56
0
4
Свиленее Иване вие сте виновни оставихте си хората не ви ли е срам беше???
39.
Бивш
21.01.2021 12:12:48
0
2
Виждам тук колко много "упражнения" се правят върху дейността на полицията.
Съжалявам, че при така представените неща за случилото се, ще трябва да призная, че момчетата са допуснали нарушения граничещи с престъпление от ОХ.
Но тъй като съм запознат с дейността на тези служби по морални причини ги оправдавам за действията им, тъй като съм сигурен , че са допуснали тази глупост не от незнание, а от претоварване, което идва от натиска на Началниците за разкриваемост на престъпленията.
В тази наша държава всички служители на МВР работят под огромен стрес, който им се отразява в общуване с хората извън тази система, а в семейството рядко срещат разбиране за работата си.
А за всички които пишат в захласт срещу полицаите искам да кажа, че да виждал съм много ербап на улицата, но като влязат в сградата- и без какъвто и да било физически тормоз, стават други хора.
На всички млади колеги искам да дам един съвет- когато работите усърдно по дадени случаи , много внимавайте, тъй като винаги сте на ръба на закона и ако допуснете грешка никой няма да застане зад вас от висшестоящите. Познавайки закона на МВР и НК ще се предпазите от много неприятности, тъй като със законови средства има начин да се въздейства и без употреб на физическа сила, която се употребява в предвидени от закон случаи.
38.
Аз от Бургас
21.01.2021 10:59:38
0
0
Само в една скапана мутренска държава може да се случи това!И шефовете,вместо да защитят служителите си,веднага ги отстраняват...само и само да си запазят жалките душички.Всеки ще си получи заслуженото на този свят.После да не се чудят откъде,аджаба ми дойде това на главата.
37.
Аз от Бургас
21.01.2021 10:59:35
0
1
Само в една скапана мутренска държава може да се случи това!И шефовете,вместо да защитят служителите си,веднага ги отстраняват...само и само да си запазят жалките душички.Всеки ще си получи заслуженото на този свят.После да не се чудят откъде,аджаба ми дойде това на главата.
36.
Бивша ченге
21.01.2021 10:14:28
0
1
Същият бит пребит рецидивист е навън.Продължава да краде и изнудва нормалните хора, но не и без протекциите на висши началници "добре "подплатени техни заслуги."Болничните" и те са добре подплатени , след като една кражба от 30000лв и още толкова от злато какъв му е проблема?
35.
Bekera
21.01.2021 10:07:47
1
0
Ushavi az si dyrpam pikoto vas vi sydiat neshtata si idvat na mqsto
34.
Полицай
21.01.2021 09:02:06
0
1
Началниците не струват на първо РУ Бургас не им помогнаха. До всички полицаи внимавайте да не случи същото с Вас предатели много
33.
голата истина
21.01.2021 09:00:09
1
1
до 30. Абсолютно си прав.Само че ......всеки може да дръпне спусъка.p.s.не си мислете,че униформите ви правят безсмъртни, припомнете си бай Петко от лясковец и там ви беше "елитът" на униформените.....
32.
голата истина
21.01.2021 08:48:08
2
0
Така е,мишките щом са с униформи и се мислят за богопомазани,докато..... не попаднат на някой откровено луд (който не го ебе,кой какъв е,а съди според собствената си морална система).Тогава мишките бягат бърЖе,бърЖе да обуват КАФЯВИТЕ ГАЩИ !!!
31.
Жокера
20.01.2021 21:56:27
4
2
Имало едно време едни малки човеченца те си мислили че са мноого властни и страшни докато смъртта не ги погледнала и не си ги заплюла душите идва и взима и гният в гроба няма нищо тъмно и скърцане с зъби Там при Краля на мрака ще показвате сила предателство инриги лъжи лакомия разврат това е неговата част Жална ви майка момиченца и момченца клъц клъц идва.........
30.
Лисичков до 29
20.01.2021 20:46:02
1
2
Никой не е по бърз от куршума.Ако не вярваш питай Голямата Рижа ,като го видиш.
29.
До 17
20.01.2021 20:30:34
6
2
Много си ерпаб в Районното с униформата и 3ма свидетели.Сам ще ти купя памперс да спиш спокойно.
28.
До 8
20.01.2021 20:24:00
0
0
Олигофрен и от това ли разбираш освен от рибарски селища?
27.
Защитник
20.01.2021 20:22:56
1
6
Прави ми впечарление, че всички високо-интелегентни, защитаващи крадеца пишат на маймуница
26.
do 1 дето си бият ей така
20.01.2021 19:58:22
1
3
В цял свят,като има протести срещу управлението,полицията бие , използват се водни оръдия, сълзотворен газ и ...проче....
Ти като си отишъл да протестираш.какво очакваш,че ще те посрещнат с бъклица и дрян ли...а.....???
Отиваш да протестираш....да си си направил сметката,какво те чака,а не да ми ревеш тука ,че полицията бие.....
25.
ЕГАТИ
20.01.2021 19:16:30
1
9
Не съд.... награда трябва за полицаите....
Осъждан....рецидивист.....Ступали го....ми няма да го калесват я.....малко му е....Да се радва,че е останал жив.....
24.
Тъпак
20.01.2021 18:27:56
3
8
Бития престъпник, крадец, рецидивист ли имаш предвид. Бой и трепане иска този
23.
Иван
20.01.2021 18:21:07
6
6
Флагман намерете битото момче,от Елхово и разговаряйте с него.Нека ви покаже и експертизите от съдебния лекар.Трябва да се изслуша и другата страна,или така ви е удобно и на вас.
22.
Burgaska batka
20.01.2021 17:45:34
5
1
I kvo sega samo s pryst da me pipnat i shte ima jalbi i dela. Typi kuka precakaha se dvamata mongo me drazneha nqkakvi kriminalisti. Naigrahte li se
21.
До шефа им
20.01.2021 17:33:03
7
11
Направи всичко възможно, да си защитиш момчетата. Те защитават нас честните хора, за което сме им благодарни.
На тези които се оплакват, че са ступвани, ще кажа :
-Защо ние нормалните хора нямаме проблем с полицията. Даже щом се оплаквате, значи полицията е успяла да ви респектира и за това зажлужава да се увеличат заплатите на униформените, за да са по-ефективни в борбата с престъпността.
20.
Imam neuredeni smetki
20.01.2021 16:44:11
3
6
Dano sa gi pratqt v burgaskia imam da mu vryshtam na tozi k.s. ela mi i da mi stanesh jenskaaaaa
19.
Zapoznat
20.01.2021 16:41:45
2
3
Nachalnicite im gi predadoha tova e istinata
18.
Парадокс
20.01.2021 16:39:18
4
7
Хората си вършат работата престъпника е навън и си краде а съдят тях. Без думи съм,......
17.
До14
20.01.2021 16:32:42
4
5
Чакам те мухъл
16.
хахаха
20.01.2021 16:08:10
3
10
дело срещу полицаите ли??? а крадливото лайно как ще си научи уроците...не бой, а бавна и мъчителна кастрация + бой с палки + ритници...
15.
*********
20.01.2021 15:50:06
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
Аз
20.01.2021 15:41:17
12
6
Ченгето което ме удряше с бухалка работи във Второ и живее в Братята 71 блок.Ще се видим някой ден.
13.
Maseto
20.01.2021 15:40:22
7
2
Tia kuki gi znam otyrvahme se mongo ni troviha.Sega shte prodavam samo v centyrut hahaa
12.
Гражданина
20.01.2021 15:37:38
5
17
Браво на ченгетата вършили са си работата. Срам за началника на първо, директор и прокурор.дано повече като тях да има и да не галят престъпниците
11.
Баща
20.01.2021 15:34:49
3
20
Подкрепям полицаите.
Мачкайте наркоманите, крадците, мутрите и хулиганите.
Всички се правят на ганстери ,а като ги набият отиват да се оплакват в полицията.
10.
Аз
20.01.2021 15:15:50
8
6
Мен лично ченге ме кара да легна на земята и ме удряше бухалка с пясък, за да изтръгне признание.
Някъв боклук се страхувал за живота си.
9.
Бивша кука
20.01.2021 14:44:58
14
21
Малко са го били прасето. Повече бой искат затова е пълно с отрепки. Смело бой но началниците трябва да имат топки.Свиленеее,Свиленее
8.
до 6 ТЕ ПИТАХА ЛИ ШЕФОВИТЕ????????
20.01.2021 14:18:39
8
12
ДАЛИ ДА ГО БИЯТ И ОСЪКАТЯТ !!!!!!!ПЕТ ЧОВЕКА ВЪРЗАН С БЕЛЕЗНИЦИ БОЙ БОЙ /всеки който ще пише коментар да се постави на негово място –някой ви е НАБЕДИЛ И ТЕ БОЙ БОЙ КЪДЕ СА КИНТИТЕ/може да имат обещатние за %/!!!!УВАЖАЕМИЯ СЪД НА ОСНОВАНИЕ НА ФАКТИТЕ ЩЕ ОТСЪДИ КАКВОТО ТРЯБВА ДА ОТСЪДИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7.
Krimi boss
20.01.2021 14:07:34
14
5
Hahahaha,dojiviah da sydiat policai za poboi. Mishletata sega she gi e strah s prys da ne pipnat. Smelo bratia pryskaite
6.
Полицай 01
20.01.2021 13:57:31
6
24
Началниците в Първо си взимат заплатите не ги интересува че съдят хората им
5.
алоу СРЕДНА ТЕЛЕСНА ПОВРЕДА????????????
20.01.2021 13:42:13
16
11
Е УСТАНОВЕНА ОТ КОМПЕТЕТЕН СЪДЕБЕН ЛЕКАР!!!!!!!!!!ТОВА СИ Е ЖЕСТОК БЕЗПРИЧИНЕН БОЙ /задържан в арест/НА ЛИЦЕ ИЗМАМНИК !!!!!!!!ДОКАТО ИМА ГОВЕДА/сляпо да вярват/ ЩЕ ИМА И ККАСАПИ!!!!!!!МИ ТЯ ПОЛОВИНАТА ВИНА Е В ЗАСЛЕПЕНАТА ДЕТО ГО Е ПРИБРАЛА В ДОМЪТ СИ ДА Я ОКРАДЕ//без насилие//!!!!!!!А ПОЛИЦАИТЕ СЪ ПРАЯТ НА ПИЧОВЕ И СА ГО ОСЪКАТИЛИ–МИ ШИ СИ ПЛАЩАТ ЗА БЕЗЗАКОНИЕТО И НАГЛОСТА
4.
*********
20.01.2021 13:34:05
2
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
3.
*********
20.01.2021 13:32:23
9
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Петър
20.01.2021 13:29:04
14
25
Нека да ги бият тия тъпи наркомани
1.
ТЕ СИ БИЯТ ЕЙ ТАКА
20.01.2021 13:22:52
17
23
И ГРАЖДАНИТЕ СЧИТАТ ТОВА ЗА НОРМАЛНО!!!!!!!!ВСИЧКИ ВИДЯХМЕ КАК НА ПРОТЕСТА ЗАВЛЯКОХАЗАД КОЛОНАТА ПРОТЕСТИРАЩ И ГО БИХА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Те ще представят свои песни в Галерия „Богориди“ в четвъртък, а ден по-късно ще пеят и във Варна Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Любителски театрални състави от цялата страна представиха своето изкуство в рамките на четиридневен празник на сцената, който събра актьори, публика и творци в Приморско Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Половината спешна помощ трябва да остане без книжки - заради това, че са бързали за спасяването на човешки животи  Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вероятно ще се търси със сексологичната и теологичната експертиза, каза той Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година   Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата 
Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Ударено е австрийското посолство и щаба на мисията на ЕС в Ирак Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти От магазина виждали как жестоко я ритат на земята, но останали безучастни Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Независимо от риториката на Тръмп, икономическата болка ще стане прекалено силна за много от съюзниците на САЩ, каза US експертът Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран US президентът се сблъска с нещо, което се случва при война – правиш едни планове, а се получава нещо различно, каза бившият шеф на на комисията по европейски въпроси и външна политика  Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори