Дисидентът Стойчо Кьосев за Валентин Касабов: Отиде си най-личният, най-юначният от първите, истинските борци за демокрация
Създателят на СДС-Бургас и член на първото опозиционно движение в Бургас Клуб “19 ноември” е съратник и най-близък приятел на Валентин Касабов от бурните години на Демокрацията
Бащата на демокрацията в Бургас Стойчо Кьосев, който заедно с Валентин Касабов и редица други емблематични лица от Бургас поведе стачката на 19 ноември 1989 г., изпрати съболезнования до семейството на депутата. Стойчо Кьосев в момента живее в Куба, дисидент, създател на СДС-Бургас и член на първото опозиционно движение в Бургас Клуб “19 ноември”, съратник и най-близък приятел на Валентин Касабов от бурните години на Демокрацията:
„Събрах сили за няколко думи на сбогуване.
"Отиде си Вальо. Вальо Готиния. Най-личният, най-юначният от онези, първите, истинските борци за демокрация, за истина, за свястност.
Мир и светлина на душата му.
Клуб “19 ноември"
„19 ноември“ – 30 години по-късно. Помен за умрялата бургаска демокрация
Само във Флагман! Кратката, но истинска история за зората на демокрацията в Бургас!
Засилено военно присъствие на летище "Васил Левски"
Скандал с варненка и Михаела от "Биг Брадър"
Линдзи Вон претърпя нова операция
Как да намалим сметките за ток през зимата без скъпи инвестиции
Зимен сладкиш с ябълки, орехи и канела - лесна домашна рецепта за студените дни
Министърът на енергетиката призова за пълна информация за проверките за високи сметки
Любо Пенев намери сили за шеги
Падна невероятен рекорд на Олимпиадата в Милано Кортина
И треньорът на Байерн се намеси в расисткия скандал с Винисиус от Реал
Покривът на руски автомобилен завод се срути
Щастлива развръзка с издирваната Елена, връщат я в Бургас
Спряха преминаването през Прохода на Републиката
