×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поскъпват част от основните храни, плодовете и зеленчуците по борсите
  • Двама убити и девет души са в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето ги новите Мис Плеймейт


Ето ги новите Мис Плеймейт
Ключови думи: Мис Плеймейт, плейбой
15 Декември 2020, Вторник, 13:19 ч.
Автор: Флагман.БГ

Кандидат-кметицата на Момин проход най-сетне се прослави

Край! Една цяла ера отива! „Мис Плеймейт“ спира да се провежда. След точно 16 години най-скандалният конкурс приключи. Тъжната за мнозина новина бе обявена на последния конкурс, който се проведе в неделя. Заради противоепидемичните мерки събитието се състоя при затворени врата. И бе излъчено онлайн. „Това е краят на „Мис Плеймейт“! От догодина ще има нов подобен форум „Плейстар“.

Причина за спирането е, че от световния „Плейбой“ и „Плеймейт“ спират с партита и конкурси на живо. И ние минаваме на онлайн платформа за видео, фотография и интелектуални текстове. И ще продължим да сбъдваме мечтите на родните Пепеляшки“, обясни един от организаторите на най-скандалния конкурс Любен Дилов-син. И като за последно, конкурсът приключи с апломб. Тази година тежката корона бе поставена на главата не на една, а на цели две бръмчалки, жадни за слава. Това е абсолютен прецедент в историята на конкурса. С титлата „Мис Плеймейт“ се окичиха скандалната кандидат-кметица на Момин проход Диана Габровска и палавата Ева Славова от София. Любопитно е, че и двете са майки. Ева има 9-годишна дъщеря. А Габровска е родила две деца.

Дамите събраха изцяло равен вот, включващ интернет гласуване и вот на журито в състав Жени Калканджиева, DJ Дамян, миналогодишната носителка на короната Михаела Тодорова, Ники Кънчев и други. Ева и Диана ще си разделял наградата от 20 бона, както и чисто нов автомобил. Как ще се разберат за колата, и двете още не знаят. „Това е голяма победа за мен“, бяха първите думи на Габровска.

„Точно една година след скандала с голите ми снимки успях напук на всички мои недоброжелатели. Горда съм от себе си. Не мога да си кривя душата. Скандалът с фотосите ми помогна да спечеля. Той остави белег върху мен, който никога няма да изчезне“, каза още Габровска, която има само една интервенция по тялото си. „Слагала съм си само силикон в гърдите“, признава Диана. А на въпроса колко кубика има, заявява уклончиво:

„Достатъчно“. Другата победителка Ева още не може да осъзнае какво й се е случило. Въпреки че има диплома по италианска филология, красавицата работи като танцьорка. „Още не знам какво става! Трудно ми е да осъзная, че съм носителка на короната „Мис Плеймейт“, при това последната победителка“, каза само за „България Днес“ 30-годишната Славова.

„Спечелих журито с усмивката си и спортния си хъс. Години наред тренирам баскетбол, плуване. Имам и медали“, разкри блондинката. Ева е доста тунингована. Тя не крие това. „Имам корекции. Няма нищо лошо в това една жена да се барне. Стига това да не е прекалено“, казва Славова.




В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Флагман.БГ Бърза млечна баклава готова за 30 минути Бърза млечна баклава готова за 30 минути 14/12/2025, Неделя 10:04 0
2
Коментара по темата
2.
Бай УЙ Ефнер
15.12.2020 14:58:37
1
3
Ама как така последната победителка? Няма ли да има повече плеймейт?!?!
1.
Ебльo
15.12.2020 14:54:47
1
6
Габровска е мега яката! Още си пазя голите ѝ снимки с дилдо, кор и краставичка по дупките и юнашко мляко по циците, разширен анус, и утка и още много други готини неща! :) ;P
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бъдни вечер под натиск: Между 30 и 40 лева излиза храната на човек за празничната трапеза Бъдни вечер под натиск: Между 30 и 40 лева излиза храната на човек за празничната трапеза Нарастващите цени принуждават някои домакинства да ограничат броя на традиционните ястия  Историята на бургаския дейнотериум, който не познаваше бензина Историята на бургаския дейнотериум, който не познаваше бензина Дейнотериумът се е разхождал по „Богориди“, без да бърза заникъде, и е похапвал от буйната растителност. Не е имало магазини. Нито ресторанти. И „Грамофона“ го е нямало Измамници обещават изцеление от диабет в Бачковския манастир, 30 души са подмамени Измамници обещават изцеление от диабет в Бачковския манастир, 30 души са подмамени Фалшивата обява вече е свалена от мрежата Тошко Йорданов: От ИТН никога не сме твърдели, че "сме оженени за някоя власт" Тошко Йорданов: От ИТН никога не сме твърдели, че "сме оженени за някоя власт" Председателят на ПГ на ИТН защити решението за новото управление, припомни ролята на ПП-ДБ в предишната "сглобка" и обяви, че социалното напрежение е наложило осъзнатото оттегляне на ИТН от властта Бърза млечна баклава готова за 30 минути Бърза млечна баклава готова за 30 минути Млечната баклава е нежен турски десерт, който съчетава хрупкави кори и кадифен млечен сироп Топ медик препоръча маски и засилена хигиена, защото супергрипът вече е тук Топ медик препоръча маски и засилена хигиена, защото супергрипът вече е тук Най-рискови са затворените пространства, а ваксинацията остава най-добрата защита въпреки новите мутации Краставиците на борсата струват 4,20 за килограм, по магазините минаха 5 лева Краставиците на борсата струват 4,20 за килограм, по магазините минаха 5 лева Цените на основни храни хвърчат нагоре Албена Вулева изненада с коренно променена визия, качила е доста кила Албена Вулева изненада с коренно променена визия, качила е доста кила Бившата тв водеща се появи с напълняло лице и различен силует - феновете я разпознават трудно, а тя мълчи за трансформацията Следи от демонтаж на газовите бутилки издали групата - снабдител на турския пазар с дрога за 1,1 млн. лв. Следи от демонтаж на газовите бутилки издали групата - снабдител на турския пазар с дрога за 1,1 млн. лв. Общо 70.064 кг марихуана са били открити в двата автомобила с българска регистрация Слънчево време в повечето райони, мъгли преди обяд и слаб вятър ще определят днешния ден Слънчево време в повечето райони, мъгли преди обяд и слаб вятър ще определят днешния ден Прогноза за времето - неделя, 14 декември 2025 г.
Българските протести оглавиха първа страница на "Ню Йорк Таймс" Българските протести оглавиха първа страница на "Ню Йорк Таймс" Под кадъра от редакцията на изданието пише: „Корупция разтресе България; Антиправителствено шествие в София през седмицата" Живия Нострадамус направи тежко предсказание за Путин за 2026 г. Живия Нострадамус направи тежко предсказание за Путин за 2026 г. През цялата 2025 г. се носеха различни слухове за здравето на руския президент Последният мач на Джон Сина: Краят на легендата в WWE Последният мач на Джон Сина: Краят на легендата в WWE След 17 световни титли и над 650 сбъднати детски мечти, кечистът излиза на ринга за финален път Стрелба в университет в САЩ, двама студенти са убити, осем са в критично състояние Стрелба в университет в САЩ, двама студенти са убити, осем са в критично състояние Има и девети ранен, но той е вън от опасност Задържаха петима в Германия, подозират ги, че са планирали нападение на коледен базар Задържаха петима в Германия, подозират ги, че са планирали нападение на коледен базар Прокуратурата подозира, че мотивите зад планираното нападение са ислямистки Румънският президент: Готови сме да отвърнем, ако Русия ни атакува Румънският президент: Готови сме да отвърнем, ако Русия ни атакува Не се страхуваме от пряка конфронтация, категоричен е Никушор Дан Лекарят на Матю Пери осъден на едва 2,5 години затвор за незаконно снабдяване с кетамин Лекарят на Матю Пери осъден на едва 2,5 години затвор за незаконно снабдяване с кетамин Д-р Салвадор Пласенсия се призна за виновен, след като стана ясно, че е доставял нелегално упойващото вещество на актьора, въпреки зависимостта му Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Шарлот Холмс описва как в продължение на 11 минути е пребивавала в Рая, срещнала е своето неродено дете и е получила мисия да предаде послание от Бога. Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Редица страни и институции настояват за право върху замразените пари Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Криминален трилър по действителен случай – осакатени тела, пропаднали милиони и мистериозно изчезнали хора продължават да тревожат Балканите повече от две десетилетия
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори