Започна монтажът на нови осветителни стълбове по крайбрежната алея
Ще бъдат издигнати общо 71 стълба, които да подобрят осветлението на най-харесваната за разходка част от крайбрежната алея, дълга километър и половина
Започна монтажът на нови осветителни стълбове по крайбрежната алея в Бургас. Първите са вече издигнати и светят нощем в участъка от Стария капан до двата пилона с флаговете на България и ЕС. Работата продължава в посока Моста.
Ще бъдат издигнати общо 71 стълба, които да подобрят осветлението на най-харесваната за разходка част от крайбрежната алея, дълга километър и половина. Те са от същия модел като монтираните по-рано по продължението на велоалеята за "Сарафово" след Солниците.
Като част от същия проект в този район на Морската градина се прокарва видеонаблюдение, ще има и безплатно безжично интернет разпръскване. Очаква се проектът да бъде завършен до края на тази година или в началото на следващата.
Ива Митева: Както е тръгнало, какво им пречи да избират и президента от Народното събрание
Бременна ли е или е напълняла, питат фенове
Краставиците удариха 3,50 лв., но зелето държи цена - какво се случва със зеленчуците тази есен

Междудругото , Кмете случайно да си видял от Бункера до моста пейките как са изтръгнати при ремонта или и тях ще сменяме ?!
ДОКОГА ЩЕ Е ТАКА КМЕТЕ.