×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трогателно! Младоженци се отказаха от букети, дариха парите на УМБАЛ-Бургас


Трогателно! Младоженци се отказаха от букети, дариха парите на УМБАЛ-Бургас
Булката Никол Колева предаде средствата на д-р Стилияна Томова - началник на Отделението по неонатология на УМБАЛ Бургас
11 Септември 2020, Петък, 13:13 ч.
Автор: Флагман.бг

Никол и Любомир Колеви стана поредната двойка, която направи благородния жест

Още едно младо семейство превърна сватбата си в благотворително събитие с кауза, посветена на по-добрата грижа за детското здраве. Никол и Любомир Колеви призоваха гостите си, вместо да им купуват букети, да отделят средства за подкрепа на Отделението по неонатология на УМБАЛ Бургас. Сватбата им бе на 5 септември в Бургас.

„Предупредихме гостите, че не желаем цветя на сватбата. За мен това е излишен разход, защото и най-красивият букет след няколко дни трябва да бъде изхвърлен. Много по-практично и полезно е сумата да бъде дарена и да се купи нещо, което ще остане и ще помогне на лекарите да се грижат по-добре за своите пациенти“, сподели младоженката Никол Колева. Тя също е лекар – вече е дипломиран стоматолог. Младото семейство е от Бургас, но от няколко години живее и работи в Германия.

Дарението вече е предадено на отделението. „Благодаря на младото семейство, пожелавам им дълги години семейно щастие“, каза завеждащият му д-р Стилияна Томова. Сумата ще бъде използвана за отпечатването на благотворителния календар с недоносени бебета, който отделението създава всяка година.

Семейство Колеви е третата млада двойка, която в последните 2 години се отказва цветята на сватбата, за да дари парите на УМБАЛ Бургас. Със сумата от букетите на Виктория и Живко Жекови, които се ожениха в края на 2018 г., бе климатизиран интензивният сектор на Първо детско отделение. В началото на 2020 г. с дарението на Радина и Явор Вълканови бе купена бебешка теглилка и друго оборудване, също за Първо детско отделение.


В категории: Бургас


9
Коментара
9
Коментара по темата
9.
добър жест
11.09.2020 18:26:01
0
5
ами ,директори и лекари ,администрация със по 15 ,20 хилки заплата нещо да правят за болницата ,освен да прибират в джоба ,за тях нищо ,а

все едно са умрели
8.
brom
11.09.2020 17:54:21
0
3
Флагман, защо тук има опция коментари, а щом статията е за Онкото, няма такава опция? Те с някакви привилегии ли се ползват? Или са като умрелите - за тях или хубаво, или нищо?
7.
А капачките
11.09.2020 15:09:34
1
6
За капачките да кажат какво става с тях.Хората като луди носят и сумати дарения а някви смешни календарчета.
6.
хвалба
11.09.2020 14:39:37
1
8
Всеки да прави каквото си иска, няма нужда да се хвали.
5.
незначително
11.09.2020 14:36:52
1
8
Театрално! Младоженци се отказали от букетчета, за да си отпечата болница календарчета.
4.
Гхкп
11.09.2020 14:36:31
0
12
Това, не е трогателно, а парадиране когато даряваш, се снишаваш без да се дава такава медийна гласност
3.
Реалист
11.09.2020 14:27:19
0
13
Че какво трогателно има в решението им? Лишили са продавачите на цветя от доход и са го пренасочили към болница, която би трябвало да бъде издържана от здравните осигуровки, които така или иначе плащаме, и от общината. Тоест лишили са децата на цветарите, за сметка на болница, която е получила от две места. Цветарите не трябва ли да си изкарват хляб?
Цветарите цяла година отглеждат цветя което въобще не е лесно занимание имат един 8 март и един 15 септември с по големи продажби, през другото време хорицата се надяват на сватби и др празненства за да хранят семействата си, КАК Е ВЪЗМОЖНО В СТАТИЯ ДА СИ ПОЗВОЛЯВАТЕ ДА ОМАЛОВАЖАВАТЕ ТРУДА ИМ?
2.
Реалист
11.09.2020 14:26:15
1
6
Че какво трогателно има в решението им? Лишили са продавачите на цветя от доход и са го пренасочили към болница, която би трябвало да бъде издържана от здравните осигуровки, които така или иначе плащаме, и от общината. Тоест лишили са децата на цветарите, за сметка на болница, която е получила от две места. Цветарите не трябва ли да си изкарват хляб?
Цветарите цяла година отглеждат цветя което въобще не е лесно занимание имат един 8 март и един 15 септември с по големи продажби, през другото време хорицата се надяват на сватби и др празненства за да хранят семействата си, КАК Е ВЪЗМОЖНО В СТАТИЯ ДА СИ ПОЗВОЛЯВАТЕ ДА ОМАЛОВАЖАВАТЕ ТРУДА ИМ?
1.
Н
11.09.2020 13:28:55
10
1
Сватбата на моногамносттта е глупост.
Мъжете трябва да имат колкото жени искат и жените колкото мъже искат. Това не е работа на закона да казва кое как в любовта и семействата. Във много християнски групи мъже са издържали до 50 жени в едно семейство и така нататък.

Не е работа на държавата да се меси с частния живот на хората.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър  Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Сезонният характер на работата и ежедневната битка с недисциплинирани туристи отказват кандидатите от стола над морето Сериозен интерес при втория ден на фестивала "Етносфера" Сериозен интерес при втория ден на фестивала "Етносфера" На сцената ще бъдат представени автентични танци, принадлежащи на турския етнос – движения, предавани от поколение на поколение, носещи в себе си духа на хората и земята, от която произлизат Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна 
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори