НА ЖИВО: Кокаин за над 5 млн. лева открит в мъж и жена на ГКПП „Малко Търново“
Наркотикът е установен вчера около 6,30 часа сутринта
Кокаин за над 5 млн. лева открит в мъж и жена на ГКПП „Малко Търново“. За това съобщи окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев. Наркотикът е установен вчера на ГКПП "Малко Търново", държан от мъж на 51 г. и жена на 40 г. голямо количество – с над 18 кг кокаин. Това количество предполага голяма обществена опасност на престъпната деятелност.
По цени на свободния пазар възлиза на повече от 5 млн. лева. Наркотиците са задържани около 6,30 часа вчера сутринта.
Задържаните ще получат две обвинения – опит за контрабанда от България към Турция и притежание на голямо количество дрога.
Участваха окръжният прокурор Георги Чинев, наблюдаващият Мануел Манев, както и представителите на митниците Васил Инджов - заместник-директор на ТД "Южна Морска" и Иван Пасков - началник отдел "Митническо разузнаване и разследване" - Южна морска.
Как да почистите фурната без химикали
Тайни на успеха за зодиите
Перфектен телешки стек за 20 минути
Слабите страни на всяка зодия: Как да се справим с тях
Гонзо със стрела по "съветника" Бербатов
Домашен шоколадов сладкиш за нула време
Илия Груев и Лукас Петков няма да летят за Джакарта
Перфектни печени картофи със сирене за 30 минути
Фреди Люнберг се извини на българските футболни фенове, замесен е бургазлия
Лесна рецепта за домашен хляб
Голяма загуба сполетя Светлана Василева
Елвиса попиля отпадналата от „Ергенът“ Ангелина: Беше там на почивка
