×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Официално! Ст. комисар Калоян Калоянов пое директорския пост на ОДМВР-Бургас


Официално! Ст. комисар Калоян Калоянов пое директорския пост на ОДМВР-Бургас
Калоянов управляваше бургаската полиция в периода април 2015-октомври 2019 г., когато мястото му изненадващо смени Радослав Сотиров
28 Август 2020, Петък, 14:53 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Емел МАХМУД

Министър Христо Терзийски прекрати служебното правоотношение на бившия вече шеф ст.комисар Радослав Сотиров

Старши комисар Калоян Калоянов официално пое директорския пост на ОДМВР-Бургас. Това съобщиха от пресцентъра на полицията. Флагман.бг пръв съобщи за изненадващото му завръщане.

Досегашният шеф ст. комисар Радослав Сотиров подаде заявление за напускане системата на МВР по собствено желание. Той обяви официално решението си днес пред личния състав на полицията с емоционално слово.

Ст. комисар Сотиров напуска завинаги МВР, разплака с кратко слово личния състав в Бургас
 

Със заповед на министър Христо Терзийски е прекратено служебното му правоотношение.

Ст. комисар Калоян Калоянов до днес управляваше Зонално жандармерийско управление-Бургас и бе директор на ОДМВР в периода април 2015-октомври 2019 г.

Изненадващо в ОДМВР-Бургас се завръща ст. комисар Калоян Калоянов – като директор
 


В категории: Бургас


25
Коментара
25
Коментара по темата
25.
Куцара
28.08.2020 22:50:19
5
14
Мен ще ме сменят ли вече
24.
Дпс
28.08.2020 21:21:43
1
17
Върнахме ибрика
23.
До Попчев
28.08.2020 20:59:36
0
11
Стига рева! По един или друг начин ще се научиш да не риташ паднал човек по главата, селтак! Лично познавам посочените от теб полицаи и адвокати.Една запетая да фалшифицират не биха посмели, камо ли цели доказателства. Вътрешното отрицание няма да ти помогне да забравиш истината- ти уби човек с шутове в главата.
22.
Иван
28.08.2020 20:13:42
2
1
До 20 МОРСКИ ЗА РАЧЕВ НЕ СЪМ СИГУРЕН В ТОВА,КОЕТО КАЗВАШ НО ЗА ДРУГОТО Е ВЯРНО.
21.
Иван
28.08.2020 20:09:10
1
2
Има ли изненадани.!!!!
20.
МОРСКИ
28.08.2020 19:47:44
1
11
Ако има капка морал не би се върнал че е АПЗ Колкото Сотиров има вина за стълкновенията които предизвика началника на Опранителна полиция комисар Рачев не по малко е виновен и Калоянов като директор на РЗ ЖАНДАРМЕРИЯ Бургас .да не се забравя че ОДП Бургас зависи от ДПС .пРЕДшественика на Калоянов настоящ кмет на Айтос навремето бе предложение на ДПС така и Калоян от много години се крепи на ДПС .
19.
Дознателя Москов
28.08.2020 19:33:31
5
0
Когато Тихомир дойде в първо районно имаше много кръв по маратонките и пръски по краката. Ние го изпратихме в пето районно да се наспи и да му измием краката и маратонките от кръвта на Николай. На другия ден направихме снимка на краката на Тихомир и му взехме маратонки те ,за да докажем,че не лъжем,че е нямало кръв по него,но май трябваше да вземем маратонките на Георги и да му направим снимки.. защото стана много съмнително.
Отделно от това събирахме случайни минувачи от улицата и ги карахме да лъжат,че са видели как Попчев бие Николай. Тихомир написа с химикал, че е ритал Николай и написа къде точно е хвърлил ножа,но ние изобщо не го закарахме да покаже къде точно е хвърлил ножа. Направо го закархме в пето районно. След това с един мой приятел служебен адвокат фалшифицирахме показанията на Попчев. След като пуснаха Попчев от затвора криминалистите отидоха в затвора и подкупваха много затворници с предсрочно освобождаване,за да лъжесвидетелстват срещу Попчев в съда. След това всички следващи показания и очни ставки на Попчев и на всички свидетели бяха фалшифицирани от дознателката Ренета Пеева и адвокат Потеров.
Началника на полицията беше изпратил разследващ полицай да се занимава с този случай. Но той беше отстранен и изгонен от районното управление от друг разследващ полицай за да мога да направя фалшификацията и да измием краката на Тихомир. Разследващия полицай си призна в съда,че е бил изгонен от районното управление. Когато Николай е бил в спешното отделение на болницата Попчев е седял до болничното легло на Николай и е чакал 40 минути полицаите да дойдат да им разкаже какво се случва. Това всичко го има на запис от камерите на спешното..но ние скрихме записите.
18.
Роев
28.08.2020 19:13:11
0
3
Стига с тая система бе ,хванете се за работа да развиете икономиката ,стига сте лишперили и отчитали капачки пред шефовете си
17.
Иванчо
28.08.2020 18:28:31
1
4
На 20 км от Бургас....
16.
Ааааа
28.08.2020 18:23:16
0
22
Извинете,от понеделник ли ще почнат кадровите промени по районните управляния?За един приятел питам....
15.
Муто до # 8
28.08.2020 17:18:21
0
4
Сивков го гръмна покойния вече Данчо черния, голяма гад беше. А за Гошо вярно ли,че Димо Дяков Дебелия тази противна свиня и Врабчо са замесени в убийството му !?
14.
Запрянова
28.08.2020 16:47:26
2
15
От кога те чакам
13.
МВР
28.08.2020 16:35:40
6
35
Стига с тези стари муцуни. Много жалко, че в България се случва това, един пенсионирани кадри и "натирени", пак ги връщат на ръководен пост. Този човек е изчерпан, той каквото има е дал на полицията като директор. Няма ли толкова млади и кадърни хора?
12.
До 5 и 8
28.08.2020 16:04:11
15
5
Стига рева е Толуп ,жена такава.Лапа.й шнура и мълчи.Питай жена си и дъщеря си те знаят как се прави
11.
Служител
28.08.2020 15:51:55
20
23
Искаме си Милен !
10.
Скука
28.08.2020 15:51:02
1
25
На кого ли му пука какво се случва в ченгеджийницата освен на тия които търкат бюрата там.
9.
10.
28.08.2020 15:42:53
7
16
Имах един приАтел навремето ,който все казваше ,че мразел хората с власт .Постоянно ги оплюваше от завист ,защото знаеше че ще си остане един голям ПЛЪХ.
8.
ФБР
28.08.2020 15:37:49
4
22
Колеги кой уби и поръча :
Жената и детето на Рали Пенков, Чирпана,Кафето, Георги Сивков,Венци Москов,Валентин Христов???
Стига сте дремали на Фреша и Шоколада!!!
7.
Мдаа
28.08.2020 15:35:16
2
21
Идва видов ден !
6.
бивш
28.08.2020 15:33:41
1
34
Полицаите отдавна не знаят на кого да служат и въобще да служат - жалка работа
5.
Какво става с десетките
28.08.2020 15:29:23
7
23
Неразкрити убийства дето идин опулен селенин с торби финансира в миналото? За тези млади погубени момчета няма ли да има възмездие? Целия грат знае само милиция та не??!!
4.
ПЕНСИЯ
28.08.2020 15:28:02
2
37
Върви си гледай пенсийката, Николов те върна да изпълняваш поръчки още има няма три месеца.
3.
Аз
28.08.2020 15:26:22
0
22
Ей ся ми се разгони фамилията ,точно такъв ход с пешката не съм очаквал.
2.
Бачо Кико
28.08.2020 15:24:38
2
38
Нали го изпратиха в пенсия?За какъв ч*п го връщат?Кадри ли нямат
1.
Какво се случва с България
28.08.2020 15:21:30
11
47
Боко мутрата е в паника и е неадекватен и не знае какво прави!
Оставка Мутро!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите
Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори