×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ на консултации при президента за нов служебен премиер
  • Днес ще се играе мачът за Суперкупата на България между Левски и Лудогорец
  • НОИ: Пенсиите за февруари ще се изплащат между 9-о и 20-о число
  • Газът в Европа поевтинява с над 12%
  • Турция и Азербайджан трябва да доказват, че не внасят руски газ в ЕС през "Балкански поток"
  • 16% от българите не могат да си позволят адекватно отопление
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно: Джип се заби в спирката до Операта на бул. "Христо Ботев"


Извънредно: Джип се заби в спирката до Операта на бул. "Христо Ботев"
Шофьорът на Фолксвагена е младо момче, в овала е майка му, която в момента го успокоява
14 Май 2020, Четвъртък, 22:42 ч.
Автор: Флагман.БГ

Фолксвагенът спукал гума, по чудо няма пострадали

Джип се заби в тротоара на спирката пред Държавната опера на бул."Христо Ботев", предава дежурният редактор на Флагман.бг.

Инцидентът стана около 21:30 часа тази вечер. Цяло чудо е, че няма пострадали. Според очевидци, джипът спукал гума, водачът загубил контрол и се забил в тротоара.

Шофьорът на Фолксвагена е младо момче, което е много изплашено. На мястото на инцидента е майка му, която пристигна няколко минути по-късно.

Спрели са и много преминаващи коли, които са видели каскадата на джипа.




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Певецът Коцето каза "не" на алкохола Певецът Коцето каза "не" на алкохола 03/02/2026, Вторник 22:00 1
Флагман.БГ Линдзи Вон каза колко тежка е контузията й Линдзи Вон каза колко тежка е контузията й 03/02/2026, Вторник 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й 03/02/2026, Вторник 21:19 0
Флагман.БГ Задържаха българи, изтезавали животни Задържаха българи, изтезавали животни 03/02/2026, Вторник 19:20 1
22
Коментара по темата
22.
Въй въй
16.05.2020 21:51:11
0
2
Т, вА е новината на диня у флегмити
21.
Споко
16.05.2020 06:06:48
1
0
мама ще ти купи нов джип, със спукана гума е тотал щета, не плачи, тури го на майка си у п...... за да се успокоиш
20.
ШУМАХЕРА ОТ МАРИНКА
16.05.2020 02:56:50
0
1
МУНЧО "ХАХАХАУХА" ПО ИЗКАЗА ТИ И ПО МАЛОУМИЕТО КОЕТО ПОКАЗВАШ, ИЗЛАГАЙКИ СЕ ТАКА САМО ПОТВЪРЖДАВАШ ОЧЕВИДНОТО- ТИ СИ СЛЕДВАЩИВТ МАЛОУМ КОЙТО ИЛИ ПЪРВО ЩЕ УБИЕ ХОРА НА НЯКОЯ СПИРКА/ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА ИЛИ ЩЕ СЕ ЗАБИЕ В ДЪРВО ПОКРАЙ МАГИСТРАЛАТА. ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ Е ДА СЕ СЛУЧИ ПО СКОРО ВТОРОТО И ДА СЕ НАИГРАЕШ ОТ РАЗ ЩОТО ЯВНО КУХАТА ТИ КРАТУНА МСЛИ (ЕДВА ЛИ МИСЛЕНЕТО ТИ СЕ ОТДАВА ЛЕСНО) ЧЕ СЕ НАМИРАШ GTA ИГРА И ТИ СИ НЯКЪВ, БЕЗСМЪРТЕН БАТКА ВМЕСТО ДА ОСЪЗНАЕШ ЧЕ СИ ЕДНА КУХА АМФЕТНА ШМАТКА, МАМИНО И ТАТЮВО СИНЧЕ. АБСОЛЮТНО СЪЩИЯТ ПРОФИЛ КАТО ОНЗИ МАЛОУМНИК КОЙТО ТОРПИЛИРА МИЛЕН ЦВЕТКОВ. ОТИДИ В ЦЕНТРАЛНАТА АЛЕЯ НА ГРОБИЩАТА И СЕ ОГЛЕДАЙ КОЛКО МНОГО СКЪПИ И ЛУЛСОЗНИ НАДГРОБНИ ПЛОЧИ ИМА С ГРАВИРАНИ КЕЛЕШИ КАТО ТЕБЕ РАЗМАЗАЛИ СЕ ПО ПЪТЯ. НА НЯКОИ ИМА НАРИСУВАНА И КОЛАТА ИЛИ ПЪТЯТ ПО КОЙТО СА ЛЕТЕЛИ. ИЗОБЩО ГОЛЯМО ТВОРЧЕСТВО СА ПРОЯВИЛИ МАМА И ТАТЕ СЛЕД КАТО СА ЗАГУБИЛИ ЗАВИНАГИ ТАКА МАЛОУМНО РАЗГЛЕЗЕНОТО СИ ОТРОЧЕ. ДЕРЗАЙТЕ ИДИОТИ, ГАЗ БАТКИ, ВИЕ СТЕ БЕЗСМЪРТНИ ДО ПЪРВИЯТ УЛИЧЕН СТЪЛБ ПОЕТ СЛЕД ШЕПА ПИКО И ЗАЛЕПЕН КРАК НА ГАЗТА.
19.
Шофьор
15.05.2020 11:43:02
3
6
ПИША ВТОРИ КОМЕНТАР ПРЕДНИЯ СМЕШНИЦИТЕ ГО ИЗТРИХА ЗА ВУЛГАРНО СЪДЪРЖАНИЕ, КАТО ГЛЕДАМ ДРУГИТЕ НЕ ГИ ТРИЯТ ХАХА. ФЛАГМАН ПАЛЯЦИ! ТВА НА СНИМКАТА ДАЖЕ НЕ СЪМ АЗ , СЛЕД ИНЦИДЕНТА ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ МОНТИРАХ ГУМИ. МАЙКА МИ КАК МЕ Е УСПОКОЯВАЛА КАТО ДОЙДЕ ДА ПАЗИ КОЛАТА, И СЛЕД КАТО СЛОЖИХМЕ ГУМИТЕ СИ ТРЪГНА НЕ ЗНАМ-НЯМА ЗНАЧЕНИЕ. КАСКАДА МОЖЕ ДА НАПРАВИ НЯКОЙ ОТ КОМЕНТИРАЩИТЕ ДОЛО СЛЕД КАТО СЕ ВИДИМ, НО ДЖИПА КАСКАДИ НЕ E ПРАВИЛ. А репортерчето с колелото........
18.
*********
15.05.2020 11:17:43
3
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
17.
Жаклин
15.05.2020 11:14:49
2
11
Това ли е най важната новина!Гуми се пукат всеки ден,защо занимавате хората с тъпотии!
На всеки водач може да се случи!
Правите от мухата слон!
Ако е някой по стара кола няма да пишете,но щом е джип веднага създавате конфликти!!!!
Спрете!!!!!
16.
Иван
15.05.2020 10:16:15
2
14
Това е инцидент,със спукана гума я се успокойте малко.
15.
свидетел
15.05.2020 09:50:20
1
13
Как може да сте толокова прости,момчето наистина спука гума! Какви са тези глупости,че на Ботева неможе да спукаш гума.Олигофрени!
14.
Ha
15.05.2020 09:11:43
15
9
ЕЙ ТАКИВА СА ДНЕШНАТА МЛАДЕЖ...ВМЕСТО ТОЙ ДА УСПОКОЯВА МАЙКА СИ...ЖЕНАТА УСПОКОЯВА СИНЧЕТО ХАХАЙАЙАЙЙАЙХАХАХАХАХАХА
13.
Cor
15.05.2020 08:03:49
12
20
Ае маняци минавам по Ботева по 100 пъти на ден.Трябва да си наистина рядко тъп елемент да спукаш гума там. 100% тъпото лапе се е забило в бордюра и гумата е гръмнала какво на правите на тъпи.
Тъпите лапета им взимайте големите Coronколи и им хвърляйте по един голф и да мируват
12.
Плашипутарник
15.05.2020 07:28:56
4
12
На майка му... у джипката...
11.
Психо
15.05.2020 06:56:49
15
19
На мама боклучето долно.... Няма няма дай мама да му обърше дупето... Баща му да беше го хвърлил на плочките навремето... По на далавера щеше да е
10.
тенденция
15.05.2020 02:58:43
8
31
келемета под 10години стаж да карат до 75кс-закон,ама в тая мафиотска държава едва ли
9.
Ludiq
15.05.2020 02:29:24
3
33
Какво става в тоя Бургас каква е тази темденция “младите не могат да шофират”
8.
?
15.05.2020 00:23:28
3
23
Уж Jeep, пък Volkswagen...
7.
:-)
15.05.2020 00:22:41
0
28
Въй, изпотрошихте ги тез фолцвагени днеска, бе маняци.
6.
генчо
15.05.2020 00:18:47
2
22
Някой по тъпа новина нямаше ли?
5.
Ей
14.05.2020 23:04:07
1
24
Флагман по спокойно
4.
бс
14.05.2020 23:03:47
3
18
момчето пукна гумата в 19:40 часа има камера на спирката може да видите записа ;)
3.
бс
14.05.2020 23:03:45
3
19
момчето пукна гумата в 19:40 часа има камера на спирката може да видите записа ;)
2.
Кьосев
14.05.2020 23:00:51
15
22
... И аз искам майка му... Да ме успокои!)
1.
Гост
14.05.2020 22:46:49
0
37
Вие сте неспасяеми...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Адвокат: Тайните записи в салоните за красота са незаконни СРС-та Адвокат: Тайните записи в салоните за красота са незаконни СРС-та Над 80 жени са подали сигнали за видеозаписи от интимни процедури, разпространявани в Интернет След убийствата край хижа „Петрохан“ изплува и версията за отвличане на собственика След убийствата край хижа „Петрохан“ изплува и версията за отвличане на собственика Бивш екоминистър изрази опасения за съдбата на будиста, организирал там детски лагери, за които са получавани сигнали за насилие над малолетни  Социолог: ГЕРБ и Пеевски няма да атакуват Румен Радев, за да не го направят премиер Социолог: ГЕРБ и Пеевски няма да атакуват Румен Радев, за да не го направят премиер Той прогнозира, че над 600 000 българи ще решат за кого да гласуват в денят на вота или малко преди това Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс Професионалната гимназия по механоелектротехника и електроника впечатли жури и публика с емоционален поетичен рецитал, отличен сред най-добрите в областта Йордан от с. Свобода заби няколко крошета на авера си, а после му захапа устната като канибал Йордан от с. Свобода заби няколко крошета на авера си, а после му захапа устната като канибал 44-годишният мъж и приятелят му били в обща компания, започнали да пият, но купонът им ескалирал в скандал Задържани са мъж и жена за изтезания на животни и продажба на видеа Задържани са мъж и жена за изтезания на животни и продажба на видеа Насилието е извършвано в село Царевец, заснемано е системно и е разпространявано срещу заплащане Затварят част от улица в ж.к. Зорница за месец заради ВиК ремонт Затварят част от улица в ж.к. Зорница за месец заради ВиК ремонт Ограничението влиза в сила от 4 февруари и засяга участъка между ДГ "Звездица" - Зорница и ОУ "Георги Бенковски" Бойко Борисов: Не искаме да управлява Желязков, но ни държат в правителството Бойко Борисов: Не искаме да управлява Желязков, но ни държат в правителството Лидерът на ГЕРБ призна, че предложението за нов шеф на парламента е екзотично и дори не го е обсъдил с коалиционните си партньори   ГДБОП разкри канал за внос на фалшиви евро през Капитан Андреево ГДБОП разкри канал за внос на фалшиви евро през Капитан Андреево При гранична проверка са открити висококачествени неистински банкноти, образувано е досъдебно производство ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки Пълна забрана за ползване от деца под 16 години и остава в сила забраната за движение с тротинетки в тъмната част на денонощието
Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Как с европейски ценности, НПО кораби и социални помощи Вашингтон може да получи парче от Арктика без нито един изстрел Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Магистратите присъдиха $2 млн. на Фокс Варианчели, превърнала се в момче на 15 г.. Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Трансферът на френската звезда задълбочи напрежението в Ал-Насър и постави под въпрос бъдещето на Кристиано Роналдо Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Проучване на обществената медия DR показва спад в доверието към САЩ сред населението на Дания на фона на напрежение около Гренландия Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Вчера американското издание "Ню Йорк таймс" посочи, че американският президент се отказал от първоначалното си искане да получи 200 млн. долара от Харвард Сензация от Англия: Манчестър Сити освобождава Гуардиола, сменя го с Мареска, Алонсо или Фабрегас Сензация от Англия: Манчестър Сити освобождава Гуардиола, сменя го с Мареска, Алонсо или Фабрегас Въпреки че Гуардиола има договор до 2027 г. и клубът официално отрича спекулациите, усещането във Висшата лига е, че испанецът може да напусне „Етихад“ още това лято. Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква Римската епархия започна разследване за реставрация извън канона в базиликата Сан Лоренцо ин Лучина Кога е най-подходящото време за закуска при висок холестерол Кога е най-подходящото време за закуска при висок холестерол Според експертите, що се отнася до подобряване на нивата на холестерола, общото мнение е, че колкото по-рано, толкова по-добре. Балансираната закуска помага за поддържане на здравето на сърцето през целия ден Инвалидните пенсии изпревариха тези за стаж и възраст по данни на НОИ Инвалидните пенсии изпревариха тези за стаж и възраст по данни на НОИ За първите девет месеца на 2025 г. в България са отпуснати над 80 хиляди нови пенсии, като най-голям дял заемат тези за инвалидност поради общо заболяване Зъболекари на съд след изваждане на 11 здрави зъба на пациентка Зъболекари на съд след изваждане на 11 здрави зъба на пациентка Съдът в Италия призна двама дентални лекари за виновни, а жената продължава борбата с тежки физически и психически последици
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти сготвя за обед?
- Ами, не знам миличка, направи нещо вкусничко.
- Ти кво бе тъпанар такъв, пак ли ме обиждаш?
Виц на деня Виц на деня - Сашко, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Иванчо?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не страдай от психично разстройство — наслаждавай му се
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори