Борисов на среща със Светия Синод за мерките в храмовете на Цветница и Великден
Очаква се премиерът да поиска гаранции, че няма да има струпване на хора
Премиерът Бойко Борисов се среща със Светия Синод. Повод за срещата са предстоящите Цветница и Великден, съобщава Нова телевизия.
Очаква се премиерът Борисов да поиска гаранции, че за големите християнски празници няма да има струпване на много хора, както пред храмовете, така и в тях.
В началото на миналата седмица Патриарх Неофит и митрополитите се срещнаха с вицепремиера Томислав Дончев и началника на Националния оперативен щаб ген-майор проф. д-р Венцислав Мутафчийски. След срещата стана ясно, че църквите остават отворени, а служба на открито ще има само на Великден, както е и по традиция.
Сол в канала: защо е полезно
Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути
Отиде си Красимир Лаков
Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна

ГЪРЦИТЕ СА МНОГО ПО-РЕЛИГИОЗНИ ОТ НАС И ВСИЧКИТЕ ИМ ХРАМОВЕ И ЦЪРКВИ СА ЗАТВОРЕНИ,БЕЗ УГОВОРКИ И МЕРКИ......
ЗАТВОРЕТЕ ЦЪРКВИТЕ И СИ СТОЙТЕ ВКЪЩИ......ТОЧКА