×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Започва монтажът на диспенсери с дезинфектанти в Бургас


Започва монтажът на диспенсери с дезинфектанти в Бургас
Кметът Димитър Николов съобщи и за други мерки, които се предприемат за борбата с пандемията
18 Март 2020, Сряда, 12:00 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Ще бъдат монтирани в 44 големи търговски обекта, 110 малки такива, както и във всички здравни заведения и медицински центрове на територията на общината

Доставката и монтажът на обещаните диспенсери за дезинфектанти започва в Бургас. Това обяви на извънреден брифинг на Общинския кризисен щаб против коронавируса кмета Димитър Николов.

Такива ще бъдат монтирани в 44 големи търговски обекта, 110 малки такива, както и във всички здравни заведения и медицински центрове на територията на общината, както и публичните места и пешеходни зони.

В същото време стана ясно, че Общинският кризисен щаб ще задължи банките да почистват редовно банкоматите, за да пресекат възможността за предаване на заразата по този начин. Засилват се и мерките по дезинфекцирането на Бургас.

 

Очаквайте подробности! 

*Възможно е звукът да не е добър при гледането на видео от компютър, използвайте смартфон или свържете слушалки към настолното си устройство.
 


В категории: Здраве


7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
До 4 / CC /
18.03.2020 13:26:33
1
7
Ей идиот недохранен, вземи се гръмки, че полза от такива нещастници като теб наистина няма на нашата планета !!!
6.
Гларуса
18.03.2020 12:47:26
1
33
И на петата минута ще са опразнени. "Разумните" граждани ще си преливат в пластнасови бутилки ;) Ако крумовите закони са валидни и днес, може да има полза от всичко. Идеята е добра, но хора, които се снабдват с торбички от щандоевте плод и зеленчук в големите хипермаркети ще имат още аванта :)
5.
гражданин
18.03.2020 12:35:33
1
1
Нищо не се чува от пресконференцията.
4.
СС
18.03.2020 12:32:37
20
1
И БЕЗ ТОВА СМЕ МНОГО НАРОД НА ТАЯ ПЛАНЕТА ЕДНИ 30-40 % АКО УМРАТ ЩЕ Е САМО В ПОЛЗА НА ОСТАНАЛИТЕ
3.
Доли
18.03.2020 12:30:26
4
4
Незнам но да кажа, че днес ми званяха от банката да си платя кредита,нямало значение случващото се в Бъгария дължа си вноската, но в момента съм в неплатен отпуск.
2.
Бекяр
18.03.2020 12:24:35
0
23
Браво кмете браво и на сички около него които помагат нека сички да спазваме ограниченията
1.
Какво чакате
18.03.2020 12:12:03
2
70
Запечатайте гетото! Всички цигани се върнаха от европа, заразата от там ще дойде!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Здравко стана поредната жертва на пътя, загина при зверска катастрофа с мотора си Здравко стана поредната жертва на пътя, загина при зверска катастрофа с мотора си Трагедията се е разиграла в късния следобед на 1 ноември по Карловско шосе Новата седмица започва със застудяване и дъжд, но и малко слънце Новата седмица започва със застудяване и дъжд, но и малко слънце Прогноза за времето през следващите дни на ноември Майки с малки деца от бургаския ж.к. „Славейков“, спете спокойно! Майки с малки деца от бургаския ж.к. „Славейков“, спете спокойно! Говори новият наемател на популярния парти център, чието име бе въвлечено в скандал Почти половината от хванатите с превишена средна скорост са чужденци Почти половината от хванатите с превишена средна скорост са чужденци Над 13 000 автомобили с чужда регистрация са заснети от тол камерите да нарушават правилата само за месец Нова година у нас или в чужбина? Офертите не се различават много Нова година у нас или в чужбина? Офертите не се различават много Велинград не е най-скъпия курорт нито в България, нито в света Росен Белов от гей бандата, набирал момченца с обява във фейсбук Росен Белов от гей бандата, набирал момченца с обява във фейсбук "Обявяваме прослушване за сериозни момчета и момичета на възраст между 12 и 17 години, които искат да се занимават с актьорско майсторство и да отделят от времето и енергията си да работят върху себе си в тази посока", е написал той Какво направи този ненормалник в столично заведение (ВИДЕО) Какво направи този ненормалник в столично заведение (ВИДЕО) Луд потроши инвентара  Гъмзата сподели стара семейна рецепта за греяна ракия Гъмзата сподели стара семейна рецепта за греяна ракия Тромпетистът шеговито нарече приготовлението "противогрипна ваксина" Убиецът на Стела се самозастрелял в колата си, трупът му стоял над 12 часа в центъра на София Убиецът на Стела се самозастрелял в колата си, трупът му стоял над 12 часа в центъра на София Намерен е на ул. "Пиротска" Bceĸи тpeти бългapин e гyбил пapи зapaди финaнcoви cъвeти oт интepнeт Bceĸи тpeти бългapин e гyбил пapи зapaди финaнcoви cъвeти oт интepнeт Жeнитe ce oĸaзвaт пo-пpeдпaзливи
Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки "Вземи Molecule и забрави, че храната съществува“, гласи лозунгът в социалните мрежи Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Кралицата на Коледа обяви началото на празничния сезон в типично неин стил Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Това е съветът на проф. Кантарджиев Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш То обаче е твърде опасно Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда "След наше обжалване присъдата бе изменена на 2 години и 4 месеца ефективна, което също е безумно решение“, споделят почернени родители Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Трагедията се е разиграла на остров Крит Защо феновете настръхнаха срещу "Златното момче" Мерт Рамазан Демир Защо феновете настръхнаха срещу "Златното момче" Мерт Рамазан Демир Приемат новата му връзка като продължение на забежките с Пелин и Дияр и изневяра по отношение на Сейран Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Причината била продължаващото и ескалиращо насилие в Нигерия Масово кръвопролитие: Двама мъже атакуваха с ножове влак в Англия, има тежко ранени ВИДЕО Масово кръвопролитие: Двама мъже атакуваха с ножове влак в Англия, има тежко ранени ВИДЕО Девет души са с опасност за живота, хора са се криели в тоалетните
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори