Моловете и кафенета в Бургас затвориха врати, други пък били объркани и работеха
Големи търговски обекти като Айко и Практикер не знаели дали нарушават забраната
Моловете, ресорантите и кафенетата в Бургас затвориха врати след влязлата в сила наребда за спазване на крити мерки срещу разпространението на коронавируса. За повечето търговски обекти все още не е ясно попадат ли в графата с помещения, които трябва да заключат врати.
Проверка на Флагман.бг около 12 часа показа, че магазинини за мебели и строителни материали например работят. По думите на един от управителите, решили да отворят, но не знаят нарушават ли забраната или не.
В мол „Галерия” в жк. „Славейков” обаче напълно са спазили изискванията и предписания. Функционира единство хранителния магазин и аптеката. Всчики други обекти блокирани с ограничителни ленти и с покрити щандове.
Истерията за хранителни продукти продължава. Мега маркет „Кауфланд” отново се пръскаше от клиенти, които пълнят количкичките си с различни продукти. Някои от щандовете все още са празни, но от управата увериха, че отново ще заредят и няма нужда от паника.
Задържаният за тежкия побой над 5-годишно дете отрича: Падна от скала
Нетаняху разгневи Лондон, нарече Великобритания "ислямска република"
Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни
Рокада в ГЕРБ-Варна: Иван Портних вече не е областен координатор, Стоян Петков поема временно
Черно денонощие на пътя: Трима загинаха, 34 души са ранени
Какво следва за Михаела и Виктория след потвърждаването на ареста им по случая на Младежкия хълм в Пловдив
Кои имена празнуват на Голяма Богородица и какви са традициите?
Москва отхвърля примирие, което замразява фронта в Украйна
Кармичните изпитания и предизвикателства най-накрая приключиха за 4 зодиакални знака
Жълт код за бурно море: Има риск от локални наводнения по крайбрежието
Луната преминава във Везни, забравете за диети, а Девата да избягва и шумните компании
Слави Трифонов нападна Терзиев след избора на Бургас за Евровизия
