Годеж след мъжкото хоро в Калофер, вижте как Кирил изненада гаджето си с предложение за брак!
Смаяната Анелия побърза да стопли с „да“ и целувка 29-годишният смелчак, а мокрите му дрехи вдигаха пара след ритуала в ледена Тунджа
Влюбен мъж предложи брак след леденото хоро във водите на Тунджа. 29-годишният Кирил Темелакев от София падна на колене пред чаровната Анелия и пред камерата на бТВ и я остави без думи след баналния въпрос „Ще се омъжиш ли за мен“. Тя помълча за кратко, след което побърза да го стопли с „Да“ и страстна целувка. Това е най-романтичния годеж, коментираха приятелите им.
„Не очаквах. Изненадата е огромна“, сподели младата дама.
Смелчаците разбиха леда в Тунджа, 4-годишният Любо спаси кръста в Калофер
„Днес се навършват шест години, откакто сме заедно. Надявам се тази дата да ни носи късмет и да продължим напред“, добави Кирил, който бе сред смелчаците влезли в Тунджа в Калофер, за да се хване на мъжкото хоро.
„Ние сме 6-милионна нация и не трябва да се делим. Трябва всеки българин да се гордее с произхода си!“, заяви младият патриот.
„Днес е ден на Христо Ботев. Всеки трябва да го почете!“, добави той.
Мъжко хоро и в Банска Луда Яна, калоферци им откраднали ритуала?
„Не забранявам на Кирил да влиза в ледената вода, защото това е уникална емоция, която го прави щастлив. Аз също се радвам. Заразителен ентусиазъм има. Вече втора година сме тук. Не може да се опише с думи, а днешният Йордановден е още по-специален“, сподели бъдещата булка.
Отиде си легенда на българския спорт
Русия публикува видео със свален дрон - доказателство за украинска атака срещу Путин
Населението на България вече е под 6,4 млн. души
Фолкпевица взриви интернет с вулгарна фотосесия
Полша иска ЕС да разследва TikTok заради кампания с видеа, създадени от изкуствен интелект
Клиенти атакували бензиностанциите с торби със стотинки, искали да зареждат гориво
Почина роден актьор
Безплатен градски транспорт във Варна тази нощ
Елеонора Митрофанова с пожелание за България и Русия
Млад български бизнесмен почина внезапно
Фон дер Лайен: Поздравления, България
Брутална агресия между младежи в България

Истински българи!!!!