×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ледената пързалка отвори, бургазлии плащат по 9 лв. за час


Ледената пързалка отвори, бургазлии плащат по 9 лв. за час
Пързалката отново е на познатото за бургазлии място – пред Съдебната палата в центъра
21 Декември 2019, Събота, 16:32 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимки: Иван КОЛЕВ

Съоръжението ще работи от 10 до 22 часа вечерта, до февруари 2020 г.

Ледената пързалка в центъра на Бургас вече може да посрещне и първите любители на зимните кънки. Днес съоръжението, намиращо се на метри на Съдебната палата, вече е сглобено и малки и големи могат да се радват на зимната атракция.

Пързалката ще работи от 10 до 22 часа вечерта. Със серии на всеки кръгъл час. Атракцията е разгърната на доста солидна площ зад Альошата – дълга е 35 метра и е широка 20 метра, около 700 кв.м.

От миналата година са се забавляваш с приятели или любим човек, пързаляйки се по лед в Бургас се превърна в скъпо удоволствие. Тази година бургазлии отново ще плащат по 7 лв. вход, още 2 лв. за наемане на кънки, в случай че нямат собствени, а ако искате да ползва шкафчето, към сметката трябва да добавите още едно левче. Пързалката предлага кънки под наем с номера от 26 до 47, така че всеки желаещ да я ползва няма да остане отвън. 

Флагман.БГ припомня, че до последно имаше сериозни въпросителни дали пързалката ще се изгради. Общинската наредба предвиждаше непосилно висок наем за поставяне на съоръжението – 20хил., който, съчетан с многото топли дни в Бургас, правеше реализирането на тази инвестиция в лишена от бизнес идея.

Пързалката ще е на разположение за ползване от бургазлии и гости на града до февруари, ако времето позволява.




В категории: Бургас


7
Коментара по темата
7.
изроди са тия
01.01.2020 20:30:02
0
0
във Варна е 4 лв. на час за възрастни, а за деца е 1 лев. Футболните игрища са по 2-3 лева, взависимост от това дали е дневно или нощно, в Бургас са по 5 лева на човек, твърдо. Тия ГЕРБаджии в Бургас са някакви изроди. Уж, че не им излиза сметката и от общински стават частни и ония опъват големите пари. Следващата цел е басейнът в Младежкият дом. 30 и кусур години общината го издържаше, ама Герб са такива неможачи, че пак го дават на частник да се грижи за него и цените ще литнат и на басейните, то не остана спорт на нормлни цени в Бургас. Накрая всички ще се изнесем от тоя град и само циганите ще останат, жалка история
6.
Nil
21.12.2019 20:16:45
0
1
https://bg.helpkarma.com/campaign/nadejda-za-ivan-941?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=share_campaign
5.
555
21.12.2019 19:26:40
0
5
Стари курви нов бардак да правят, плащат си на милиционерите процент, а курвите пускат по пързалката клиентите. В тая държава всичко е проституция. Магистрали и силиконки се правят на модерни. Ебати и мършите.
4.
ХХ
21.12.2019 18:39:12
0
9
Мда, а в ес има пързалки по 16 лева за ден...
3.
go6o
21.12.2019 18:28:59
0
0
CENA?
2.
;*
21.12.2019 16:55:00
0
2
Карайте му на 1вия
1.
ую
21.12.2019 16:33:36
4
9
лапайте ми уя
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали За какво служи малкото копче на предпазния колан За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол "Колеги и колежки, това е в посока Бургас", споделя притеснен гражданин за тапата Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана "Снимките (с мизерни условия) отразяват моментно състояние на част от сградата, която не се използва", уточняват от министерството
Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Ако Киев не е готов за преговори, Москва ще чака, каза той В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори