Риалити звезда пострада тежко в катастрофа на АМ "Тракия"
Марешка Бардем е в болница след инцидента
Известна риалити звезда е пострадала при вчерашното меле на автомагистрала 'Тракия". Тежката катастрофа затвори пътя при 108 км ъм София.
На мястото веднага са се отзовали екипи на полицията, ЦСМП и пожарникари, които с помощта на специализирана техника са извадили жената от колата. Веднага след инцидента движението в района е било спряно и отклонено по обходен маршрут.
По информация на колегите от Блиц зад волана на смачканият автомобил е била моделът Марешка Бардем, която доскоро се изявяваше в риалити формата "Игри на волята".
"Колата ми не е пригодна към нищо... Имам късмет, че съм жива и нямам силни травми... Помня само, че бях в лява лента и засилена да изпреваря тир и лека кола. Когато се доближих до тях, леката кола ми препречи пътя, опитах се да намаля скоростта, но нямах контрол над колата и събудих се в болница...", споделя Марешка след инцидента на пътя.
Коя зодия е с най-труден характер
Пухкави палачинки с прясно мляко: Лесна рецепта
Най-честите грешки в домакинството и как да ги избегнете
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика
„Илюзията в брака“ разбива мита за идеалното семейство в Бургас
Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи
Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна
В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран
Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати
Извънредно! Млада бургазлийка не можа да вземе завоя, обърна колата на кръговото за „Меден рудник“
Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС

То шофирането не е като да си с краката на 3 без 15.
Пак с малко се е отървала...