Реаниматори от Клиниката по изгаряния във Варна се борят за живота на Руслан от жк "Меден рудник"
44-годишният мъж пострада тежко при пожара в апартамента му в блок 105 в комплекса
Реаниматори от Клиниката по изгаряния във Варна се борят за живота на 44-годишния Руслан, който пострада тежко при пожар в блок 105 в бургаския жк "Меден рудник".
Припомняме, че огнената стихия избухна снощи след 19 ч. в апартамента му, намиращ се на третия етаж. Мъжът се оказал блокиран в жилището си и за да се спаси от пламъците, е скочил от терасата. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
При падането си той е счупил двата си крака. Снощи той беше транспортиран във Варна заради тежките изгаряния по цялото тяло, които е получил при пожара.
Състоянието му е тежко - с 40 % изгаряния, с опасност за живота, казаха за Флагман.бг от Клиниката по изгаряния във Варна. Следващите часове са критични за него, но лекарите от реанимацията на здравното заведение правят всичко по силите си, за да го спасят.
Как България ще съсипе пчеларството си
Внимание шофьори! Ако ви спрат полицията ще ви проверяват и за тези неща
Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ
Шарън Стоун: Робърт де Ниро се целува най-добре
Майката на Гала си сложи зъби за 10 хил. евро
Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност
Манол Пейков: След като разбрах, че няма да ставам депутат, изпитах отдавна забравено чувство за свобода, почти граничещо с еуфория
Тази майка призна, че спи в едно легло с 24-годишния си син
Малкият Боян отново се бори за живота си, семейството му има спешна нужда от помощ
Нова ера за Телец, Близнаци, Везни и Стрелец
Лудогорец май се сбогува с титлата след загуба с 1:2 от ЦСКА 1948
Аномалия с времето: В неделя ще е почти лято, но после всичко се променя

Така се скача то от третия етаж без да ти има нещо.
А вие сложете по един пожарогасител вкъщи. По-евтин е от цигарите за един месец.