Шокиращо! Бургазлия скочил от третия етаж на горящия блок в жк "Меден рудник"
Бургазлията е откаран по спешност към най-близката болница, предстои да стане ясно какво е състоянието му
Огънят, който преди минути обхвана бл. 105 в бургаския жк "Меден рудник", е сериозен. 44-годишен мъж, който живеел в запалилия се апартамент, е скочил от терасата на третия етаж, за да се спаси от стихията, тъй като се оказал напълно блокиран при опита си да излезе от входната врата.
На място веднага е пристигнал екип на пожарната, спешна помощ и полиция. Бургазлията е откаран по спешност към най-близката болница, където в момента медици го преглеждат. Предстои да стане ясно какво е състоянието му след скока.
В същото време допреди минути пожарникарите все още се опитваха да загасят пламъците. Още с пристигането си пък полицаите евакуирали блока, тъй като имало опасност за здравето им заради гъстия дим.
Причините за пожара ще се изясняват тепърва.
Бабините локумки с мас, които се топят в устата: Вкусът, който помним от детството
Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц
Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка
Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро
Слънчевото затъмнение на 12 август разтърсва Зодиака: Какво се променя за всеки знак
310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят
Само във Флагман.бг! Избраха лидера на "Прогресивна България" за Бургас
Шоколадов чийзкейк без печене: Кремообразно изкушение за горещите летни дни
Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух
Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна
Осигуряват допълнителен паркинг и извънредни автобуси за “Boom Summer Fest”
Сигнал до Флагман.бг: Неравни алеи и отворени шахти застрашават пешеходците край Парк "Езеро", вземете мерки

Да не Ви се налага да чакате помощ , дори и на "пъпа" на града.
Затова се наричат жил. комплекси - трябва не само "бирата да е на една ръка разстояние".
.