×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как Господари на ефира направиха за посмешище проф.Юлиан Вучков


28 Септември 2019, Събота, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Заради колоритния му изказ и ум като бръснач авторът на едни от най-големите бисери, изричани някога в ефир, редовно бе осмиван в предаването за гафове на братя Халваджиян, които трупаха рейтинг на гърба на професора

Проф. Юлиан Вучков, който завинаги слезе от своя телевизионен трон на 83-годишна възраст, години наред бе тормозен от шоуто "Господари на ефира" - "озлобените негодници", както сам ги наричаше, припомня вестник Ретро.

Заради колоритния му изказ и ум като бръснач авторът на едни от най-големите бисери, изричани някога в ефир, редовно бе осмиван в предаването за гафове на братя Халваджиян, които трупаха рейтинг на гърба на професора. 

Професор Вучков се опитваше да не обръща внимание на подигравките с достойната му личност. Но вътрешно преживяваше, че шайката на Рачков и Зуека му "вадеше душата", като се опитваше да го прави за посмешище. 

"Господари на ефира" е банда, която се помещава, вилнее и истеризира само в Нова телевизия... Това предаване е един плювалник на изключително прости хора, които мрат от злоба, които се сблъскват с телевизионери (нямам предвид само себе си), които са много по-атрактивни, по-образовани и по-гледани от тях. Чудят се какво да оплюят, кого да омаскарят, кого да злепоставят и компрометират по най-просташки, махленски и идиотски начин. Те не могат да търпят конкуренция", изригна срещу "господарите" Вучков в един от редките случаи, в които си позволи да губи времето на интелигентната си зрителска аудитория със своите душмани. 

"Те си позволяват да обсъждат моето мислене, моите позиции, моите способности да разсъждавам и оценявам. То е дъно, то е воня! Те живеят на мой гръб, те се хранят от мен. Защото "Гледам и не вярвам на ушите си" е мое изобретение, аз го казах, когато работех в СКАТ. Изумявам се, че тези негодници си позволяват да държат такъв език и да квалифицират хора като мен. Само ашлаците и олигофрените от юношеското поколение се интересуват от "Господарите", а не силната и здравата част от хората. Това са озлобени от бездарието и неграмотността си хора", коментираше приживе уважаваният телевизионер. 

Професор Вучков обаче доживя реванш! Ефирът остана без най-големите му душмани "Господари на ефира", които бяха свалени от екран.


В категории: Животът


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
Смърт за русия
30.09.2019 10:15:43
13
8
Незнайните медии като вас напоследък или по-скоро след смъртта на "професора" много зпочнаха да го издигат на висок трон. Чудя се защо нямаше такъв тип статии преди това да се случи? Както и да е, Вучков беше един стар комунист заседнал във онова време преди 30 години, имаше безброй много хомофобски и антисемитиски изказвания, които за 21 век вече не са нормални (или поне за западните държави, много по-развити от нашата). Така че, аз отказвам да възхвалявам един гаден комунист и русофил, само защото той е умрял.
14.
Dr. GT2
29.09.2019 18:49:52
0
6
7. Не се прави на изряден/a !
По-грамотно , по-неграмотно , по-добър, по-лош и т.н. ;)
13.
Мустафа
29.09.2019 11:02:14
36
37
Че той си беше за посмесище и говореше само глупости.Дърт комунист, който цял живот не е работил и неспособен да създаде семойствои поколение.
12.
хахо
29.09.2019 10:57:48
21
66
Точно за такива като за „професира” се отнасяше мъдроста „Никога не е късно да станеш за присмех.Г-н „Професора” си имаше репертоар написан на едни листи с едни огромни листи,където текстовете бяха подчертани и оцветени като в халваджийски тефтер и които се похилядваха в предаванията му.Беше като развалена плоча.
11.
Гост
29.09.2019 09:17:47
29
119
Вучков беше един старец, ходещ тук и там за някой лев, с мегаломанията си, логореята си и безкрайните празни приказки. Беше ме срам че има такива хора и стигат до някаква телевизия, където безскрупулни хора се възползват от милия стар луд наивник. Беше като кофа с отпадъци, имаше мнение по всеки въпрос, без икономическа, социална или друга подготовка. Сенилен старец, тип професор. Такива има милиони. Компетентни по всеки въпрос. Като започнат да говорят и не спират.
10.
...
29.09.2019 08:54:47
15
97
Светла му памет на всеки покойник, но си спомням, че веднъж Професора се обърна към колегите си водещи от ТВ 7 с репликата: "Да не говорим аз колко съм умен и вие колко сте прости". Истински интелигентен човек никога няма да обижда така, дори и да е вярно.
9.
za naroda
29.09.2019 08:35:57
21
93
"Ум като бръснач" друг път.
Тази статия е изцяло погрешна. "Господарите" може и да са свалени от телевизионния ефир, но сега забавляват хората от YouTube.
8.
Anonimen
29.09.2019 08:30:50
10
91
Светла му памет на професора, но, ако трябва да сме честни, на него не му трябваха "Господарите", за да се излага.
И още нещо, случаите, в които професора си "губеше времето" с тях, не бяха толкова редки както пише в статията.
7.
pishete pravilno
29.09.2019 08:24:48
5
96
Пише се: "простолюдието, КОЕТО...", а не "простолюдието, КОИТО", уважаеми господине.
Много хора от "простолюдието" пишат по грамотно от Вас.
6.
Герги
29.09.2019 00:47:51
16
133
Абсолютно нагласена статия! Единствените обиди в случая бяха винаги отправяни от покойният професор! Колкото до "острият като бръснач ум" всички помним историята му с "легналият полицай"! Реално за посмешище го правеше единствено Краси Радков.
5.
Не гледам телевизия
29.09.2019 00:18:15
116
66
Господарите, до последно си бяха лайняри, жалко и пошло предаване, което освен да изнервя не правеше нищо друго! Не бяха и особено гледани, а Рачков, Зуека загубиха публика, каквото повече няма и да видят! Само като се сетя за мазната прегръдка на Рачков с цвинокио и ми се повдига, но всеки сам кове съдбата си, та и те така!
4.
БАРБА ЯНИ
29.09.2019 00:10:15
94
56
Прав е професор Вучков....
Светла му памет ....
Добре,че свалиха ,,Господарите.....
3.
Гларуса
28.09.2019 23:58:27
31
130
Аз гледах господарите и не считам себе си за ашлак и олигфрен! И понеже знам максимата "за мъртвите или добро или нищо", ще си замълча!
2.
до 2
28.09.2019 23:41:47
16
85
"За простолюдието"?! Успокой малко топката ве....ЗУРЛА!!
1.
зурла
28.09.2019 23:23:45
130
65
Господари на сеира, или господари на дебила не бяха от предаванията които гледах.
Подобни са предназначени за простолюдието които ги "поглъща" като топъл хляб заедно с реклами за паста за зъби, заеми, или различни типове мутро-лотарии.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно По обходния маршрут има и свличане в село Стойките Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Кметове, родители, учители и ученици почетоха патронния празник на едно от най-старите училища в Бургаска област Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“ Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци?
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори