Официално: Стана ясно кой е кандидатът за кмет на БСП за Малко Търново, готова е и листата
БСП-Малко Търново ще се бори и за кметския стол на с. Звездец
Делегатите на общинската конференция на БСП Малко Търново избраха с пълно мнозинство кандидата за кмет на община Малко Търново. Както Флагман.бг вече съобщи, това е Георги Бъклев.
По образование и професия той е ел. инженер. По време на конференцията бяха утвърдени и кандидатите за общински съветници, както и кандидат-кметът на село Звездец – Пенка Кидерова. За водач на листата за общински съветници бе избран председателят на ОбС на БСП- Малко Търново Дора Петкова.
БСП издига пенсиониран инженер от Лукойл Нефтохим за кандидат-кмет на Малко Търново
Местата в листата за общински съветници се заемат от:
1. Дора Петкова – водач
2. Георги Бъклев
3. Иван Стоянов
4. Пенка Кидерова
5. Тодор Георгиев
6. Надка Вълкова
7. Стоян Крушков
8. Димо Бояджиев – гражданска квота
Всички кандидати са гласувани с пълно мнозинство.
Гост на общинската конференция на БСП-Малко Търново бе зам.-областният председател на БСП – Бургас Живко Господинов, който е председател на Предизборния щаб на партията в Бургас. Той поздрави всички кандидати за смелостта и желанието им за участие в местните избори и им пожела успех.
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче

Обещавам кифтаци и бира Бузлуджа на всички другарки и другари барабар с циганките при мен,за в къщи от пенсионерския клуб в кутийки,и да направим 9-ти септември пак най-големия български празник.Ура ,другари ,ура.