Ексклузивно! Сводникът-баровец Димо Петров Флорината проснат унизително на тротоара
Този сезон пловдивският съдържател на публични домове в Банско и Слънчака парадирал с поръчков Мерцедес, паркирал където му падне
50-годишният пловдивчанин Димо Петров Флорината изживя тази нощ най-унизителния откъс от житейската си биография. В самия разгар на сезона в Слънчака, където той натрупа „тлъста пачка” от продажба на секс услуги, считайки себе си за баровец №1, Флорината се озова проснат на главната алея пред култовия увеселителен комплекс „Den Glade Viking” малко преди полунощ пред очите на стотици туристи и потенциални клиенти.
Извънредно! Качулки атакуваха еротик бар в сърцето на Слънчака
Флагман.бг разполага с ексклузивно видео, на което се вижда как спецполицаи от ОД на МВР-Бургас го повалят в прахта, съсипвайки марковите му дрехи. За подчертаване е, че това лято Флорината бе направил перфектно тяло, което демонстрираше с удоволствие сред морските вълни, а в свободното от плуване и фитнес време джиткаше с ултра скъп поръчков Мерцедес из забранените зони на Слънчака.
Спецчасти нанесоха тежък удар на платената любов в Слънчака, напълниха ареста с проститутки
Самият сводник обичал да се хвали, че возилото струвало 250 хил.лв., външният му вид респектирал полицаите и паяк-а на АД-то. Този сезон той не криел, че рязко е повишил жизнения си стандарт, компенсирайки по неясен начин загубите след ареста му през март 2018 г. – по обвинение за склоняване към проституция и трафик на жени с цел сексуална експлоатация.
Екип на Флагман.бг снощи видя, че в еротик бара „Мулен руж” – собственост на Флорината, се извършват действия по установяване на наличието на наркотични вещества за разпространение и употреба на място, каквито бяха намерени в едноименния еротик бар в Банско през 2018 г.
с което той излиза като Аполон сред морските вълни преди няколко дни
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

ГОСПОД ЩЕ ТЕ НАКАЖЕ ЗА ТЕЗИ ДУМИ ИЗРЕКАНИ ОТ ТВОЯТА УСТА
АЗ СЪМ МАЙКАТА И БАЩАТА НА ТОЗИ ГРАД ГРЕШНИКО
ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА КИРО АКУЛАТА ОТ ВЪЗРАЖДАНЕ АЗ СЪМ МУ БРАТ
Аз съм в WC-то.☆Летен грип.
АЗ СЪМ ПАЛЯК НОМЕР 1 В ФЛЕГМАН
Ами той Флоринчо и той на Кравата човек, и той на куките в Сънито плащал.