Бизнесменът Нено Михалев си върна плажа на къмпинг "Черноморец"
Фирми на Нено Михалев стопанисват и голяма част от парцелите в близост до плажа - половината паркинг, както и зелените площи
Бизнесменът Нено Михалев, който в последните пет години водеше битка с фирмата на Милен Янков за плажа на къмпинг "Черноморец", се завръща на ивицата. Току-що той бе определен за концесионер на атрактивния плаж от Министерски съвет.
Договорът му е дългосрочен - за 20 години, а фирмата му "МРГ Билд" ЕООД, която е еднолична собственост на Мариета Георгиева, но Нено Михалев е посочен за управител и представляваще, поема ангажимент да инвестира 571 хил.лева, за да подобри инфраструктурата и достъпа до морския плаж.
Чадърът и шезлонга на плажа ще са по 6 лева, става ясно от съобщението на Министерски съвет.
Фирми на Нено Михалев стопанисват и голяма част от парцелите в близост до плажа - половината паркинг, както и зелените площи.
В последните пет години бизнесменът имаше сериозни сблъсъци с досегашния наемател "Акра Лидо".(ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Тръмп ще изпрати в Европа представител за преговори за Украйна, ако има реален шанс за мир
Безсилни ли сме, ако онлайн продавачът изчезне
Постен и здравословен шоколадов мус от три съставки – копринено гладък и изненадващо вкусен
Как да почиваме 16 дни покрай празниците
Какво да очакваме от огледалната дата 12/12
Излезе книгата на Любо Пенев
Пътник се опита да отвори вратата на самолета по време на полет
Британски медии виждат в оставката на Желязков "хроничната политическа нестабилност"
Как да се предпазим от фалшиви обяви за вили под наем
Синдикати с акция пред парламента със списък от въпроси към депутатите за бюджета
Оставката на кабинета - изненада или стратегия? Политолози и анализатори с ключови коментари
Драго Чая с изповед: Сега можеше да имам 30-годишно дете
