Ето го дрогирания и пиян тийнейджър, който заплаши бургазлия с убийство
Николай е част от бандата, от която пропищя ж.к.Лазур преди няколко дни
Един от тийнейджърите, които причиниха невиждан екшън в Бургас преди три дни (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), току-що бе конвоиран до зала №7 в Районния съд в Бургас, където след минути ще се гледа мярката му за неотклонение, предава репортер на Флагман.бг от Съдебната палата.
Николай Т. е пълнолетен,а както се оказа е стар познайник на органите на реда.
Прокуратурата го иска за постоянно в ареста, защото го счита за обществено опасен.
От събраните до момента доказателства в досъдебното производство става ясно, че Николай е вдигнал пистолета срещу възрастен бургазлия, позволил си да му направи забележка заради това, че счупил стъклото на дома му и му казал: "Искаш ли да те гръмна? Ще ви изтрепя всички като мишки!".
Държавното обвинение възприема думите му като закана за убийство и престъпление по чл.144 ал.ІІІ вр. - до три години затвор.
В хода на проведеното до настоящия момент разследване, по досъдебното производство са събрани достатъчно доказателства, сочещи на авторството на Николай Т. в извършване на тежкото умишлено престъпления, уточняват от прокуратурата. Пробите са показали, че Николай е бил пиян и дрогиран.
Очаквайте подробности!
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“

moje dve che gledam koravo momche
И ракия - Хан Крум от Сунгурларе.!
С айрян и Тракийска салата с много чесън.!
Айде ела да си мерим анаболите !
Ща изям кат плескавица зс мезе !
@ахти и територията дето населявате.!!!
Всеки ден като на Холивудска снимачна площадка.!
Само екшън и хорор!
Аве ?!
Там останалите !
Не можете ли да съществувате като Хора - Човеци ?!
Сигурно ще ви е скучно? !
80% от новините от ккенефа - само екшън и крими !
Бахти и дупката !!!
Това не ви прави мъже бе момченца!
Мъж ставаш когато се научиш да си достатъчно полезен, за да разрешаваш проблеми, а не да ги създаваш.
Всички го харесваме. Ще сме нежни с него.
Nedei da pishesh nepodgotven
На такива просто един бой и толкова. Никакъв страх от тях.
Ще хапва той на бай мангал кочана
Вътре ще го намутреят
Току виж татусите избледнеят
Мирен, хрисим ще излезе
На мравка път неще препречи
Няма армия няма морал няма ценности само дрога'това ни донесе демокрацията на
американците
Спрете им филмите
И
я
ТРЕПИ И ЗАРАВЯЙ....ИНАЧЕ...НЯМА ОПРАВЯНЕ....
Ето го дришльото
По урановите мини...иначе не си струва да го храним по затворите.
И почвам да бегам, бате...
Радвам се,че съм далеч от България , но ми е мъчно за хората оставащи там...