Ето го дрогирания и пиян тийнейджър, който заплаши бургазлия с убийство
Николай е част от бандата, от която пропищя ж.к.Лазур преди няколко дни
Един от тийнейджърите, които причиниха невиждан екшън в Бургас преди три дни (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), току-що бе конвоиран до зала №7 в Районния съд в Бургас, където след минути ще се гледа мярката му за неотклонение, предава репортер на Флагман.бг от Съдебната палата.
Николай Т. е пълнолетен,а както се оказа е стар познайник на органите на реда.
Прокуратурата го иска за постоянно в ареста, защото го счита за обществено опасен.
От събраните до момента доказателства в досъдебното производство става ясно, че Николай е вдигнал пистолета срещу възрастен бургазлия, позволил си да му направи забележка заради това, че счупил стъклото на дома му и му казал: "Искаш ли да те гръмна? Ще ви изтрепя всички като мишки!".
Държавното обвинение възприема думите му като закана за убийство и престъпление по чл.144 ал.ІІІ вр. - до три години затвор.
В хода на проведеното до настоящия момент разследване, по досъдебното производство са събрани достатъчно доказателства, сочещи на авторството на Николай Т. в извършване на тежкото умишлено престъпления, уточняват от прокуратурата. Пробите са показали, че Николай е бил пиян и дрогиран.
Очаквайте подробности!
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

moje dve che gledam koravo momche
И ракия - Хан Крум от Сунгурларе.!
С айрян и Тракийска салата с много чесън.!
Айде ела да си мерим анаболите !
Ща изям кат плескавица зс мезе !
@ахти и територията дето населявате.!!!
Всеки ден като на Холивудска снимачна площадка.!
Само екшън и хорор!
Аве ?!
Там останалите !
Не можете ли да съществувате като Хора - Човеци ?!
Сигурно ще ви е скучно? !
80% от новините от ккенефа - само екшън и крими !
Бахти и дупката !!!
Това не ви прави мъже бе момченца!
Мъж ставаш когато се научиш да си достатъчно полезен, за да разрешаваш проблеми, а не да ги създаваш.
Всички го харесваме. Ще сме нежни с него.
Nedei da pishesh nepodgotven
На такива просто един бой и толкова. Никакъв страх от тях.
Ще хапва той на бай мангал кочана
Вътре ще го намутреят
Току виж татусите избледнеят
Мирен, хрисим ще излезе
На мравка път неще препречи
Няма армия няма морал няма ценности само дрога'това ни донесе демокрацията на
американците
Спрете им филмите
И
я
ТРЕПИ И ЗАРАВЯЙ....ИНАЧЕ...НЯМА ОПРАВЯНЕ....
Ето го дришльото
По урановите мини...иначе не си струва да го храним по затворите.
И почвам да бегам, бате...
Радвам се,че съм далеч от България , но ми е мъчно за хората оставащи там...