Ето го дрогирания и пиян тийнейджър, който заплаши бургазлия с убийство
Николай е част от бандата, от която пропищя ж.к.Лазур преди няколко дни
Един от тийнейджърите, които причиниха невиждан екшън в Бургас преди три дни (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), току-що бе конвоиран до зала №7 в Районния съд в Бургас, където след минути ще се гледа мярката му за неотклонение, предава репортер на Флагман.бг от Съдебната палата.
Николай Т. е пълнолетен,а както се оказа е стар познайник на органите на реда.
Прокуратурата го иска за постоянно в ареста, защото го счита за обществено опасен.
От събраните до момента доказателства в досъдебното производство става ясно, че Николай е вдигнал пистолета срещу възрастен бургазлия, позволил си да му направи забележка заради това, че счупил стъклото на дома му и му казал: "Искаш ли да те гръмна? Ще ви изтрепя всички като мишки!".
Държавното обвинение възприема думите му като закана за убийство и престъпление по чл.144 ал.ІІІ вр. - до три години затвор.
В хода на проведеното до настоящия момент разследване, по досъдебното производство са събрани достатъчно доказателства, сочещи на авторството на Николай Т. в извършване на тежкото умишлено престъпления, уточняват от прокуратурата. Пробите са показали, че Николай е бил пиян и дрогиран.
Очаквайте подробности!
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

moje dve che gledam koravo momche
И ракия - Хан Крум от Сунгурларе.!
С айрян и Тракийска салата с много чесън.!
Айде ела да си мерим анаболите !
Ща изям кат плескавица зс мезе !
@ахти и територията дето населявате.!!!
Всеки ден като на Холивудска снимачна площадка.!
Само екшън и хорор!
Аве ?!
Там останалите !
Не можете ли да съществувате като Хора - Човеци ?!
Сигурно ще ви е скучно? !
80% от новините от ккенефа - само екшън и крими !
Бахти и дупката !!!
Това не ви прави мъже бе момченца!
Мъж ставаш когато се научиш да си достатъчно полезен, за да разрешаваш проблеми, а не да ги създаваш.
Всички го харесваме. Ще сме нежни с него.
Nedei da pishesh nepodgotven
На такива просто един бой и толкова. Никакъв страх от тях.
Ще хапва той на бай мангал кочана
Вътре ще го намутреят
Току виж татусите избледнеят
Мирен, хрисим ще излезе
На мравка път неще препречи
Няма армия няма морал няма ценности само дрога'това ни донесе демокрацията на
американците
Спрете им филмите
И
я
ТРЕПИ И ЗАРАВЯЙ....ИНАЧЕ...НЯМА ОПРАВЯНЕ....
Ето го дришльото
По урановите мини...иначе не си струва да го храним по затворите.
И почвам да бегам, бате...
Радвам се,че съм далеч от България , но ми е мъчно за хората оставащи там...