Искра Фидосова скарана със снаха си заради предбрачен договор
Властната майка искала да предпази Франсоа от жени с апетити само към семейното богатство
Предбрачен договор е напът да разтрогне годежа между сина на Искра Фидосова – Франсоа, и половинката му Лора Стойкова, твърди „Галерия“. Кандидат-снахата на правистката отказвала да подпише документа, обидена от условията в него, разказват близки до фамилията.
За съставянето на предбрачен договор настоявала именно Искра Фидосова. Властната майка искала да предпази Франсоа от жени с апетити само към семейното богатство, но не и към богатата душевност на сина й. Документът обаче бил меко казано оскърбителен. Накратко – при евентуален развод съпругата оставала на улицата, без значение кой е инициатор на раздялата и какви са причините.
Лора сметнала наличието на подобен договор за крайно обиден и отказала да го подпише. ЗаФрансоа това не било проблем, тъй като й вярвал безрезервно, но Фидосова приела отказа като знак за меркантилност.
Сватбата така или иначе не бе планирана за тази година и двете все още имат шанс да си оправят отношенията, надяват се техни близки.
Припомняме, че Франсоа и Лора се сгодиха на Малдивите, където синът на правистката й поднесе скъп диамантен пръстен.
Златната виза разпали имотен бум в Гърция, чужденци наляха милиарди
Три години или повече: Кога е разумно да сменим смартфона
Тони Стораро избухна срещу райския газ: Безобразно е! Аз пея, те дишат балони пред мен
AI превзема офисите, но човешките умения решават кой ще запази работата си
В разгара на лятото доматите поскъпнаха с 16% на борсите
Безпрецедентно: Унгария спря единствената си АЕЦ заради пресъхващия Дунав
02/08/2026, Неделя 12:30
0
Анонимна свидетелка за хората на Калушев: Не видях нищо нередно в Петрохан
Борисов: ГЕРБ има хора, които ще бият на балотаж през ноемрви, търсим силна президентска двойка (ВИДЕО)
Винсънт Пасторе, изиграл Салваторе Бонпенсиеро в „Семейство Сопрано“, е открит мъртъв в дома си на Сити Айлънд
Над 150 пожара са гасили огнеборците вчера
Бойко Борисов събра академията на ГЕРБ в Приморско (НА ЖИВО)
Кметът на Безмер поиска КПП-та около селото заради американските самолети
