Само във Флагман! Първи снимки от зверското меле край Меден рудник, починал е таксиметров шофьор
Той е забил Шевролета си в бетоновоз
63-годишен таксиметров шофьор е загиналият при зверското меле край бургаския ж. к. Меден рудник. Той е забил Шевролета си в бетоновоз. Колата се движела в посока Средец - Бургас, като по неустановени причини изведнъж навлиза в насрещната пътна лента, където един зад друг се движат бетоновоз и още четири леки коли.
Шест коли се нанизаха при жестоко меле край ж.к. Меден рудник, мъж е починал
Шевролетът се блъска в бетоновоза, а след това и в следващия автомобил, като водачите на останалите три леки коли, опитвайки се да избегнат ПТП, самостоятелно излизат от пътното платно в крайпътната канавка. Възможно е водачът да е получил здравословен проблем и това да е причината за възникналото ПТП, смятат негови колеги, които са в шок от случилото се. Тежко ранени са две жени и един мъж, който е с по-леки наранявания, откарани са в УМБАЛ-Бургас.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

АКО В НАЙ СКОРО ВРЕМЕ НЕ СЕ ОПРАВИ ЩЕ ИМА И ДРУГИ БЕЛИ.СЪЩОТО Е И С МАРКИРОВКИТЕ ЗА АСФАЛТ НЯМА ПАРИ АКО И ЗА БОЯ НЯМА НЕЩАТА НЕ ВЪРВЯТ НА ДОБРЕ ХОРА ЩЕ СЕ ИЗБИЕМ ПО ПЪТИЩАТА ПОРАДИ НЕХАЙСТВО МА НЯКОЙ ОРГАНИ КОИТО НЕ СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА А САМО НИ СТРИЖАТ НАС ШОФЬОРИТЕ КАТО ОФЦЕ