×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 3170 евро за ток: Възрастно семейство от софийско село плати рекордна сметка
  • Рекорд: 54% от депутатите влизат в НС за първи път, почти всички - от „Прогресивна България”
  • Запалил се камион затруднява движението по източния обходен път на Пловдив
  • МЗ изпълни обещание към младите лекари: Създаде портал за специализанти
  • Червен и жълт код: Днес температурите падат рязко, идат дъжд, сняг и силен вятър
  • Полет от Турция за Лондон кацна извънредно в София заради скандал на борда
  • Вдигнаха близо 100 трошки в София
  • 20% намаляване на потреблението на горива отчитат бензиностанции
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Репортери късат нервите на Гала


22 Юли 2019, Понеделник, 13:52 ч.
Автор: Флагман.бг

Истеричният смях на Светла и Сашо изкарват от равновесие водещата

Сериозно изпитание за нервите на Гала е рубриката „Любопитно със Светла и Сашо” в предаването й „На кафе”, пише HotArena. Почти всеки път младите репортери „изправят на нокти” водещата и я поставят в позиция да се чуди дали ще може да сдържи гнева си и да изтърпи истеричния кикот и небивалици или да ги прекъсне и да пусне реклама. Пиене на черешова ракия, плюене на костюлки, изненадващо караоке, псувни, убийство на пчела в деня на пчелите, скачане в езеро, пак неконтролируем смях и тотално забравяне на сценария са само част от изцепките на Светла и Сашо. 

„Ние, нали, представяме любопитни факти за различни неща?! А фактите са, за да се излагат. Така че... Това оправдава цялото ни държание”, сподели Светла по време на репортажа от Луковит в края на юни, а колегата й Сашо допълни, че от две предавания се борели да кажат този лаф. В малкото градче репортерите се включиха на живо в „На кафе” от плаваща къщичка в местното езеро. Сашо откри репортажа със скачане във водата, при което Светла прихна в смях, което често й се случва. Приповдигнатото й настроение обаче я затрудни да говори. Превивайки се от смях, сподели на паузи, че забравила да предупреди Сашо за гигантските щуки в езерото. Легендите в Луковит разказват още, че рибити били не само големи, а и хищни, защото изчезвали патета. За щастие не докопаха Сашо. Той излезе и се преоблече с моряшкия потник, който Милко Калайджиев му подарил преди дни, когато ловиха риба заедно в стопанисвания от него язовир. 

„Не е пран. Както Милко го е носил, така е и върху мен в момента”, призна Сашо, без да уточнява, че се шегува. След дълги увещания от страна на Гала, репортерът и колежката му овладяха смеха и споделиха любопитни факти за приказния комплекс в Луковит. Наред с истории за това как е създаден, колко интересни забележителности има в града, зрителите на предаването „На кафе” научиха още, че в плаващата къщичка репортерът Сашо имал „позиви”, както сподели колежката му. Самият той пък я поправи, че били пориви. В края на репортажа Сашо пак скочи в езерото, а Светла се провикна от плаващата къщичка, че коментаторите в студиото на предаването са загрижени „за патенцето му”, каквито подмятания наистина имаше. 

Това бе забавен репортаж, както и този, в който домакин бе Милко Калайджиев. Водещата Гала дори запази доброто си настроение. Доста по-трудно й бе да овладее недоволството си на 21 юни, когато Светла и Сашо предаваха пряко от село Жабокрът, близо до Кюстендил. Поводът бе празникът на черешата, а репортерите така се увлякоха в забавления, че ядосаха Гала. Репортажът стартира уж с шегата, че са на различни места. Сашо се бе покачил на дърво, береше череши за Гала. Планирал да й носи и от черешовата ракия, която пиели с местни баби от сутринта. „Хората ме спират и ме питат: „Гала защо те мрази?”, вметна през смях Сашо. Той винаги отричал. Не били разбрали правилно. С тази история Сашо се присъедини към бабите от Жабокрът за наздравица, а Светла го изненада в гръб. Репортерите спретнаха кратка разправия.Гала опита да ги прекъсне и да им напомни, че е хубаво все пак да споделят люботни факти за черешите. За жалост не успя. „Абе, ти си много топъл, мокър”, възкликна Светла, веднага щом докосна рамото на колегата си. И той запя. Светла веднага се включи. Репортерите спретнаха караоке в ефира на Нова тв. Докато Гала гледаше лошо и в леко недоумение, а коментаторите в студиото – със застинали, нервни усмивки, прозвучаха кратки откъси от хитовете на Мая Нешкова и на Криско. На финала, пак по молба на Гала, репортерите спряха да пеят и се съгласиха да споделят някакви любопитни факти, каквато е и идеята на рубриката им. „Защо винаги трябва да сме полезни?! Не може ли просто да се забавляваме?”, опита да се противопостави Сашо на строгия ултиматум на Гала. 

Несериозното поведение на Светла и Сашо често дразнят водещата, но явно се харесва на зрителите. Все пак рубриката им продължава. Още повече след трагикомичният репортаж в деня на пчелите. Тогава Стефан, любимият на водещата Гала, който се занимава с пчеларство, уби пчела в ефир, а репортерът Сашо неочаквано изригна с псувня. Прякото включване от мястото, на което са разположени кошерите на Стефан, започна с добро настроение, шеги и любопитни факти за пчелите. Репортерите споделиха притеснителната тенденция за изчезването на насекомите и как в различни краища на света се взимат нестандартни мерки, за да бъдат защитени. След трогателната и изчерпателна информация, в кадър попадна и пчеларя Стефан, който преди участието си в последния сезон на „ВИП Брадър”, имаше рубрика в предаването „На кафе”. Зрителите още помнят забавните му коментари и продължават с агитации в интернет да бъде върнат в ефир. Е, вероятно много от тях са променили мнението си, след като Стефан унищожи пчела в ефир. 
Драмата не притесни събеседниците му, но пък предизвика мълчаливо недоволство в студиото. Гала и коментаторите гледаха втрещени. Усмивката на водещата съвсем помръкна, когато репортерът Сашо не овладя страха си и изригна: „Ах, как жужи, мамка й!”. Стефан му помогна да се спаси, като този път пчелата се отърва само с уплаха. „Извинявам се”, сети се репортерът, че не е много удачно да псува в ефир и изтъкна колко много се страхува. Репортажът продължи с друга любопитна информация и още шеги, но нито на Гала, нито на коментаторите, а и на зрителите, им беше забавно, отбелязва "Уикенд".


В категории: Лайфстайл


1
Коментара
Емел МАХМУД Вижте програмата за празника на Поморие Вижте програмата за празника на Поморие 30/04/2026, Четвъртък 17:43 0
Тервел ИЛИЕВ Евродепутат разкритикува раздялата на ПП и ДБ Евродепутат разкритикува раздялата на ПП и ДБ 30/04/2026, Четвъртък 16:20 1
1
Коментара по темата
1.
Хаа
22.07.2019 14:06:25
0
2
- Жена ми беше на кални бани за разхубавяване
- Е, как е?
- Първите 3 дни беше добре - после се олющи...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Празнично работно време на магазините на А1 през май 2025 Празнично работно време на магазините на А1 през май 2025 Различия в работното време на магазините на А1 по време на празничните дни през май 2025, включително специални часове за търговски обекти и супермаркети „Кауфланд“ Иранският лидер се закани на САЩ след заплахите: Чака ни светло бъдеще без вас! Иранският лидер се закани на САЩ след заплахите: Чака ни светло бъдеще без вас! Хаменей описва нов етап в отношенията в региона след провал на американската политика Кирил Петков: Разделянето на ПП и ДБ не е грешка, така ще разширим подкрепата Кирил Петков: Разделянето на ПП и ДБ не е грешка, така ще разширим подкрепата Свободните българите не се изчерпват с избирателите на ПП-ДБ, написа бившият премиер и съпредседател на ПП Започна мащабен проект, който ще промени Ново Паничарево Започна мащабен проект, който ще промени Ново Паничарево Този проект е очакван повече от десетилетия и е важна стъпка за подобряване на жизнените условия в нашето село, каза кметът Иван Гайков Евродепутат разкритикува раздялата на ПП и ДБ Евродепутат разкритикува раздялата на ПП и ДБ Според Никола Минчев решението на доскорошната коалиция е "безкрайно несериозно" Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец Светинята пристига в катедралния храм „Св.св. Кирил и Методий“ по покана на Сливенския митрополит Арсений Увековечената жертва на инквизицията превърната в национален герой Увековечената жертва на инквизицията превърната в национален герой Двадесет и пет години след кладата, „Орлеанската дева” папа Каликст III я признава за невинна и я провъзгласява за мъченица Тихомир Янакиев: Едва преди два месеца ни съобщиха, че Созопол е включен в Giro d’Italia, а други общини знаеха от година Тихомир Янакиев: Едва преди два месеца ни съобщиха, че Созопол е включен в Giro d’Italia, а други общини знаеха от година За разлика от всички другите общини, които знаеха още миналата година, че ще бъдат включени в Джиро д’Италия, Созопол получи уведомление за това в началото на февруари, обяви кметът Тихомир Янакиев Тези зодии ги очаква финансов успех през май Тези зодии ги очаква финансов успех през май Стратегическите решения и новите контакти могат да се превърнат в реални ползи България е с най-високата инфлация в еврозоната през април - 6,2% България е с най-високата инфлация в еврозоната през април - 6,2% Значително над средното ниво за еврозоната, която е 3,0%
Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Продукцията залага на международен формат, в който водещият задава въпроси на улицата, а участниците трябва да открият правилния човек сред тълпата, който да отговори вместо тях Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни Автобус падна в Сена - за шофьорката това бил първи работен ден Автобус падна в Сена - за шофьорката това бил първи работен ден Четирима души са спасени Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния След дъжд и киша, зимата се завърна в края на април със сняг в съседни Румъния и Сърбия Десет европейски държави създават нов военноморски флот за противодействие на Русия Десет европейски държави създават нов военноморски флот за противодействие на Русия Обединеното кралство и девет други нации формират съвместни военноморски сили в Северна Европа, които ще подкрепят НАТО Porsche продаде дяловете си в Bugatti на египетски милиардер  Porsche продаде дяловете си в Bugatti на египетски милиардер  Насеф Савирис вече притежава цялата собственост, след като придоби акциите от Porsche Израел задържа 20 кораба със 175 активисти от флотилията за Газа Израел задържа 20 кораба със 175 активисти от флотилията за Газа На борда на плавателните съдове има хуманитарна помощ Президентът на САЩ: „86 47“ значи „Убий Тръмп“ Президентът на САЩ: „86 47“ значи „Убий Тръмп“ Американският държавен глава директно обвини бившия шеф на ФБР Джеймс коми, че е призовавал за екзекуцията му
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори