С коя бръмчалка Валери Божинов изневери на Биляна
Запознати твърдят, че това преляло чашата на търпението, след като Дол и друг път е прощавала забежките на Божинов
Биляна Дол наруши мълчанието и потвърди, че вече не е с Валери Божинов. Според информация на колегите от HotArena, Биляна е побесняла, след като е видяла чатове между Валери и 20 годишна столична бръмчалка. Запознати твърдят, че това преляло чашата на търпението, след като Дол и друг път е прощавала забежките на Божинов.
Самата сръбкиня разкри и причината за края на връзката им.
„С Валери вече не сме заедно. За съжаление, настъпи краят на нашето общо пътуване, което мнозина определяха като мечта. Дадох най-доброто от себе си, за да бъда най-добрата партньорка, тъй като му помогнах да съживи кариерата си, да стане по-добър родител, да подобри отношенията с майка си и бившата си съпруга, както и самият той да се чувства щастлив и пълноценен.
Бях до него, когато падаше и когато се опитваше да се върне на върха... и дори в Китай бях до него. Явно това не беше достатъчно и неговите нагони бяха по-силни. Не става въпрос, че съм преставала да го обичам, но неговите болни инстинкти и желанието да ги осъществи ме нараниха като жена... Желая му всичкото щастие в живота, но повече няма да намери друга жена, която да го обича и подкрепя като Биляна Дол. Край!“, написа във Фейсбук Биляна.
Първата, която подкрепи Биляна бе Алисия. „Респект, Биляна Дол!“, написа певицата. Божинов също написа коментар, с който благодари на вече бившата си половинка за всичко.
Но това му навлече гнева на последователите.
„Боклук“, „Хората са го казали „бивш кур..р“ няма“, „Много жени за такъв малък човек“, беше само мака част от написаното под поста му, предава „България Днес“.
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети
Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“
