От УМБАЛ-Бургас предлагат бъдеще за младия студент Пламен
Покриват образованието му и го назначават на длъжност, съобразена с лекциите му
От УМБАЛ-Бургас реагираха светкавично след апела на Флагман.БГ медицинско заведение да подаде ръка на студента Пламен, който мечтае да завърши висшето си образование като здравен работик. Само 30 минути след публикацията ни изпълнителният директор на УМБАЛ-Бургас д-р Бойко Миразчийски се свърза с редакцията ни, за да заяви готовност да даде шанс на Пламен.
От най-голямата болница в Бургас предлагат на младия мъж да поемат образованието му, както и да му осигурят подходящо работно място, което да е съобразено с посещаването му на лекции и същевременно ще му осигури реална практика докато все още следва.
Да помогнем на Пламен от Бургас да сбъдне мечтата си – да спасява човешки животи
Припомяме, че Пламен дойде заедно с майка си – Петя, в редакцията на Флагман.БГ, за да разкаже историята си и да потърси помощ. Той е завършил първия семестър на обучението си с добър успех, но е успял да плати само 100 лв от таксата за него, която е пет пъти повече. С помощта на общинския съветник Ивайло Вагенщайн той успява да продължи образованието си, но днес, на прага на втория семестър, той е изправен пред същия проблем.
Не е тайна, че практика на запад е медицинските заведения да правят подобни жестове. По този начин те намират отдадени и лоялни кадри, които са обучени по начин, съответстващ с изискванията за определената болница.
Жестът на д-р Бойко Миразчийски – изпълнителният директор на УМБАЛ-Бургас – дава шанс за един младеж да получи образование и работа и да се изправи сам срещу препятствията в живота.
Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран
С ритуал и музикален поздрав от ПФА „Добруджа" празнуваме Гергьовден в Бургас
Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец
Бургас осигурява два големи LED екрана за излъчване на Giro dItalia
Венци Стефанов: Рекетират ме наемници от фирми за бързи кредити
Почина легендарен политик
Сладкар показа рецептата за най-вкусните шоколадови кексчета
Моника Валериева проговори за раздялата с Меди: Живеехме в токсична среда
Мъж даде близо 12 000 евро на мними лекари от „Пирогов“
Монета върху рутера забързва безжичния интернет?
Томислав Дончев при Йотова: Предстоят тежки решения, късият хоризонт в политиката е опасен
Жена твърди, че не са ѝ продали билет на автогарата във Варна, защото е украинка
